Šta je novo?
Thanks :) downloadujem pa probam pa javim


edit: radi odlicno... hvala :) (radi samo na autoneg 10full duplex ali sam zadovoljan)
 
Poslednja izmena:
Pokreni instalaciju sedmice sa dvd-a kod boot-a, idi na repair-->system recovery options-->command prompt i upiši sledeće:

Bootrec.exe /FixMbr

zatim:

Bootrec.exe /FixBoot

i na kraju:

Bootrec.exe /RebuildBcd
radio vetj, nije pomoglo
 
Jedino još da probaš:

Bootsect.exe /nt60 all /force
 
probao takodje i takodje nije pomoglo
 
fixmbr je meni uvek pomoglo kad mi je zatrebalo, cudi me da tebi ne pomaze :(
nista mi drugo ne pada na pamet
 
Ja sam na jednom laptopu imao problem sa "aktivacijom" ali su fixmbr i fixboot uvek pomogle.Mislim da ti jedino preostaje da formatiraš disk (verovatno si brisanjem vistine particije obrisao i deo podataka potrebnih sedmici koje ona sada ne može da nađe, pošto su jeli, bile na vistinoj particiji).
 
Jesu oni serijski brojevi sa MSDN AA OEM ili se mogu koristiti i nakon vecih hardverskih promena?

@Ixinho NOD32 v4 64bit
 
Poslednja izmena:
I? Koja je trenutno aktuelna tj. poslednja i/ili best of verzija Win7??
 
POTREBNA HITNA POMOC !!!

Prilikom pokusaja instaliranja neke mod. Theme na windows 7 Ultimate 7600 x64bit zeznuo sam 3 fajla:

explorer.exe (u windows folderu) i
ExplorerFrame.dll i
shell32.dll (koji se nalaze u windows/system32 folderu)

Zamolio bih sve koji mogu da mi pomognu (a imaju instaliran windows 7 Ultimate 7600 x64bit) da poskidaju ova 3 fajla i da mi posalju nekako mejlom na mejl [email protected] ili okace ovde da ih skinem i vratim u svoj windows nebih li ga vratio u zivot!!!

HVALA!
 
Poslednja izmena:
Da li je neko imao slicnih problema tj. da li neko moze da mi kaze kako da resim problem BSOD-a pri instalaciji WIN7?
Naime kada god dodjem do poslednje faze instalacije (finalizing instalation) i predpostavljam kada instalira drivere za grafiku ili plocu sledi BSOD i restart pa mi trazi da krenem instalaciju izpocetka jer, jelte, doslo do "neocekivane greske"?! :wall:
Probao sam i sa x86 i sa x64, hdd je SATA, grafa je ATI, ploca je ASUS m2n...
Help! :S:
 
Mozda kad bi rekao koji bsod je u pitanju mozda bi mogli da ti pomognemo. Za koji fajl je vezan? Sta pise?
 
Problem je uspesno saniran (kao sto vidite) :)

HVALA SVIMA KOJI SU SE NESEBICNO POTRUDILI DA MI POMOGNU!
 
Jel ko koristio Windows 7 Toolkit 1.8? Ja probao prvi put proslo sve ok. Sledece paljenje kaze opet nije aktiviran. Pa sledece paljenje odradi proveru pa kaze aktiviran. Pa sledece kaze... jos 5 dana do aktivacije i sve tako oce-nece-oce-nece
 
Mozda kad bi rekao koji bsod je u pitanju mozda bi mogli da ti pomognemo. Za koji fajl je vezan? Sta pise?

Mislim da se pojavljuju dva razlicita, jedan ostane na ekranu dok se kod drugog komp sam restartuje pa ni ne stignem da procitam.
Elem, koliko se secam kod ovog prvog pise nesto vezano za neke senke, da bi trebalo da udjem u win u safe modu pa iskljucim iste. A ne mogu da udjem u safe mod kad win nije ni zavrsio sa instalacijom...
 
probaj sa drugim .iso fajlom, moguce da ti ne valja instalacija
 
Probacu mada iskreno sumjam da je do .iso filea jer imam razlicite instalacije za x64 i x 86 a na obe se javlja isti problem.
 
Da li ti je overklokovan kompjuter? Novije verzije Windowsa umeju biti osetljivije na overclock nego starije.
 
Nije. :(
Prosto ne znam vise na sta da sumnjam. Imam dva nova iso file-a koje cu da isprobam veceras, sve se nadam da je do iso.-a problem.
Da li postoji jos neka opcija u BIOS-u koja treba enejblovati ili disejblovati?
 
Nije. :(
Prosto ne znam vise na sta da sumnjam. Imam dva nova iso file-a koje cu da isprobam veceras, sve se nadam da je do iso.-a problem.
Da li postoji jos neka opcija u BIOS-u koja treba enejblovati ili disejblovati?

Istestiraj memoriju, struje na napajanju, kabal za HDD i opticke uredjaje!!!
 
Nazad
Vrh Dno