Šta je novo?
Ma imam brata koji se tripuje da mu gadgeti smetaju prilikom igranja Source-a, kao manji mu fps :wall: , pa ih stalno iskljucuje, trazim nacin da ih "zakljucam" na desktopu :D

Da, naravno, hvala svima na savetima.

Instaliras mu FRAPS i pokazes da je FPS isti :)
 
Potrebna mi je pomoc.

Imam Win 7 64-bitnu verziju. Imam instaliran XP. Hocu da instaliram Win 7 preko
Win XP

Ubacim disk od Win 7 dok sam u Win XP i on mi izbaci sledecu poruku:



Kada restartujem komp, podesim u BIOSU da se prvo podize CD, ubacim disk od Win 7 i on jednostavno nastavi da podize opet Win XP.:trust:

Jel treba da formatiram tu particiju na kojoj je WinXP i ubijem Win XP, pa onda da ponovim sve ovo ili...????
 
Poslednja izmena:
Ili ti disk nije butabilan ili stiskaj F8 dok se masina butuje da bi ti se pojavio Boot menu pa izaberi CD.
 
Potrebna mi je pomoc.

Imam Win 7 64-bitnu verziju. Imam instaliran XP. Hocu da instaliram Win 7 preko
Win XP

Ubacim disk od Win 7 dok sam u Win XP i on mi izbaci sledecu poruku:



Kada restartujem komp, podesim u BIOSU da se prvo podize CD, ubacim disk od Win 7 i on jednostavno nastavi da podize opet Win XP.:trust:

Jel treba da formatiram tu particiju na kojoj je WinXP i ubijem Win XP, pa onda da ponovim sve ovo ili...????

Konkretno ti izbacuje ovu poruku jer ti je vjerovatno XP x86 a Windows 7 x64?!
 
Pa moras da narezes disk tako da bude butabilan. Dovoljno je da samo pravilno narezes ISO image koji si skinuo sa neta na DVD i to je to (i da setujes BIOS pravilno).
 
Drugari, pre nekog vremena sam pokušao da instaliram igru koja ima starforce zaštitu. I win 7 je rekao da ne može nešto, bla bla i na tome je sve ostalo.

Međutim, sad svaki put kad dižem windows izlazi mi ovo:

starforce.png


a nemam ideju gde bih to mogao da uklonim... a nisam baš vuna za windowse... ima neko rešenje ?
 
baner: pogledaj u device menadžeru, instalirao ti se neki scsi cdrom ili nešto slično pa ga ručno ukloni
 
Jeste, imaćeš penis na desktopu pošto skineš i instaliraš taj EXE :D

Zezam se, zvanični starforce removal tool, ne može biti zvaničniji.
 
Poslednja izmena:
^
hoću li ja imati taj problem ako imam original GT Legends?
 
Pa ja imam original i nije htelo da radi. Ne kažem da ne može da radi uopšte, ali sam se smorio i nisam pokušao da namestim sve do kraja. Šta ćeš, razmaženi konzolaš :D
 
Nisam. Kad probam, ako probam, javiću da l radi.
 
Primetio sam jako cudan massive BSOD insta-freeze error u sedmici :) Naime, kada se Winamp koristi kao zamena za iTunes, drag'n'drop na iPod uredjaje salje komp u insta-freeze mod, jedino restart pomaze.
 
imam hard od 500 gb eksterni wd my book , i skoro je pun filmova svacega sad imam problem. na xp radi normalno zakacim ga na usb ucita ga normalno i sve radi ok. dok sad na sedmici , nakacim ga i pise da hd treba hormatirati tj da je sadrzaj na hd pokvaren . sad kako to da resim ???? a da i kad pokusam da ga otvorim pokazuje kao da je hd prazan.

Kod mene je bio sličan problem, priključim MyBook i dobijem poruku da Windows nije mogao da instalira drajver - ne vidi se uopšte u Disk Management-u. I jutros pokušam ponovo, i prepozna ga, nemam pojma koji mu je bio, mada sam sinoć gledao po netu i našao da ima još dosta ljudi koji su imali isti problem.
 
Drugari, pre nekog vremena sam pokušao da instaliram igru koja ima starforce zaštitu. I win 7 je rekao da ne može nešto, bla bla i na tome je sve ostalo.

Međutim, sad svaki put kad dižem windows izlazi mi ovo:

starforce.png


a nemam ideju gde bih to mogao da uklonim... a nisam baš vuna za windowse... ima neko rešenje ?

Probaj sa ovim programcicem, a ako ne uspe prati ovo uputstvo.
 
Jeste provalili ovu foru, rekao mi Filipenko, fala mu :) : ako imate gomilu otvorenih prozora na desktopu i gužva je, uhvatite jedan za title bar i prodrmusate ga levo-desno, i onda se svi ostali minimizuju osim tog jednog :d
 
Jeste provalili ovu foru, rekao mi Filipenko, fala mu :) : ako imate gomilu otvorenih prozora na desktopu i gužva je, uhvatite jedan za title bar i prodrmusate ga levo-desno, i onda se svi ostali minimizuju osim tog jednog :d

valjda se mrda gore-dole.. nisam probavao sa levo-desno al gore-dole šljaka
 
Nazad
Vrh Dno