Šta je novo?
Hmmm... evo ga jos jedan bag!

Skype se nakon instalacije i restarta uključuje 2 puta! Da li neko ima ideju?
 
Gde da nadjem drajver za mreznu Realtek 8139.Drajver od viste za Win 7 ne radi,a on sam ne moze da ga nadje.Pozdrav.
 
Jedna sitnica koja me je odusevila u win7. Kada zelim da rename-ujem file i kliknem dva put polako, selektuje se samo ime fajla bez ekstenzije. :D

Jel tako i u visti?
 
to je i u visti... a i u XP, ako iskljucite prikazivanje extenzija
 
e ljudi rasoitao sam se kod ljudi iz ms kazu da je ova procurela verzija jos beta?! hmmm?!
 
e ljudi rasoitao sam se kod ljudi iz ms kazu da je ova procurela verzija jos beta?! hmmm?!

Windows 7 Ultimate aktivacija hakovana

Pirati su uspeli da izvrše crack-ovanje najsveobuhvatnije verzije novog operativnog sistema Windows 7 Ultimate nekih tri meseca pre početka njegove zvanične dostupnosti uz pomoć OEM instant offline aktivacije koja prolazi Windows Geuine Advantage validaciju i zadržava operativni sistem permanentno aktiviranim. Na ovaj način i 32-bitna i 64-bitna verzija Windows Vista Ultimate mogu da budu lako aktivirane. Za ostale verzije Windows-a 7, ovakva vrsta aktivacije još uvek nije dospela u javnost, ali neće proći dugo pre nego što se i to dogodi. Informacije ukazuju da je Windows 7 Ultimate OEM DVD ISO prvo procureo iz kompanije Lenovo na jedan kineski forum.
 
stara vest....... :)

a i ne radi se generalno o crackingu.... loader radi samo emulaciju ACPI tabela koje bi trebale da se u biosu nalaze, a bios mod uopste nije crack jer je 100% identican OEM masinama
 
He he tema se lagano smirila lekici dobro rade.
 
Kako isforsirati 1920x1200?

Ati 9600, Lenovo l220x (native 1920x1200) a maksimalna rezolucija koju mogu da postavim je 1650x1200. Drajveri za lenovo postoje samo za xp i ne mogu se ovde instalirati (win 7 x64). robao sam za monitor da stavim Digital flat panel 1920x1200 medjutim opet isto.

Skinuo sam drajvere sa ati.com sa sve CCC ali nakon instalacije ista stvar + ne mogu da otvorm CCC, odmah se ugasi. Deinstalirao sam sve to i sad mi se pojavila 1920x1080 (a ne i 1920x1200).

Nemam vise ideja sta bi uradio.
 
A da kupis bolju grafiku kad vec imas full HD monitor.
 
Pretpostavljam da nisam jedini instalirao verziju koju je izbacila grupa GRP, ali me interesuje da li samo meni nije ponudjeno prilikom instalacije da biram koju cu verziju da instaliram, nego sam dobio Ultimate bez pitanja? U pitanju je x86.
 
^ pogledaj par strana unazad.
ukratko, u ultraiso otvoris iso koji si skinuo, onda iz foldera 'sources' obrises fajl ei.cfg i to sve ponovo snimis kao iso fajl.
 
Ovaj W7 me sve vise odusevljava.
Upravo sam pokrenuo instalaciju sa flasha i instalirao ceo sistem za manje od 10min na masini iz potpisa.
Trebalo je jos par min da stavim lekic i updateujem drivere koje nije nasao (saitek mis i atk shit sa ich10 kontrolera) i to je to, cak je i preko windows update nasao driver i za mis...
Pre ove 7600 verzije sam koristio 7100 i ovaj mi se cini jos brzi, bas me zanima kako li bi radio na nekoj malo sporijoj masini, probacu pa javljam rezultate...
 
Nazad
Vrh Dno