Šta je novo?

Wii - Opšta diskusija

Ima li neko da moze da donese ove dodatke za wii, a da ne ispadnu toliko skupi kao u ovim nasim radnjama... mene recimo interesuje 1 Nunchuk, volan, pistolj, kompozitni kabl i eventualno onaj sportski paket... naravno ne sve odjednom ;) ...

Pozz
 
... a da... mozete li da preporucite neke igre, osim nekoliko Maria koje imam, za klinca od 4,5 godina... da ne moram da skidam da bih video da ne valja ;)

Pozz
 
Od plastičnih dodataka jedino (najviše) se "isplati" volan. Pištolj nije kompatibilan sa svim pucačinama, a onaj sports paket služi samo da polupaš nešto po kući.

A kojeg Maria imaš? Ima ih gazilion :D
Klinci tog uzrasta nisu zahtevni, nabavi mu bilo koju igru koja je povezana sa trenutno aktuelnim crtanim što gleda : Code Lyoko, Naruto, Tottaly Spies, DragonBall, Lego Batman, Spidermani (ima ga u 3-4 igre), Madagascar, Ice Age 3...itd
Od malko nepoznatijih bih preporučio : Go Diego Go! i Dora the Explorer.
A od Mario igara, koje su (i) za malu decu : Mario Party 8, Mario Kart Wii i Mario and Sonic at the Olympic games.
 
Od plastičnih dodataka jedino (najviše) se "isplati" volan. Pištolj nije kompatibilan sa svim pucačinama, a onaj sports paket služi samo da polupaš nešto po kući.

A kojeg Maria imaš? Ima ih gazilion :D
Klinci tog uzrasta nisu zahtevni, nabavi mu bilo koju igru koja je povezana sa trenutno aktuelnim crtanim što gleda : Code Lyoko, Naruto, Tottaly Spies, DragonBall, Lego Batman, Spidermani (ima ga u 3-4 igre), Madagascar, Ice Age 3...itd
Od malko nepoznatijih bih preporučio : Go Diego Go! i Dora the Explorer.
A od Mario igara, koje su (i) za malu decu : Mario Party 8, Mario Kart Wii i Mario and Sonic at the Olympic games.

hehe za taj sports paket imas pravo, to cu da zaobidjem... pistolj mi trazi i kuka za njim tako da cu morati da ga uzmem taman ne radio ni sa jednom igrom :wall: ...
Od Maria imam upravo ono sto si naveo :) a od ovih ostalih imam CL i Diego... ove ostale cu da potrazim...
Hvala

Pozz
 
Jeli može neka preporuka za igrice po mogucstvu za 4 igraca? Glupo mi da ja otvaram temu "Sta ne smete propustiti na Wii-ju" pa reko da pitam ja lepo ovde!
Iznajmio Wii jednom, svi smo odlepili i mislim da smo se navukli! O upali misica ne smem ni da vam govorim! Igrali smo Wii Sports,Wii Play,Wario Smooth moves,More Game party 2 i Block Party pa bi da probamo sada nesto drugo ali da igra cetvoro!
 
Jeli može neka preporuka za igrice po mogucstvu za 4 igraca? Glupo mi da ja otvaram temu "Sta ne smete propustiti na Wii-ju" pa reko da pitam ja lepo ovde!
Iznajmio Wii jednom, svi smo odlepili i mislim da smo se navukli! O upali misica ne smem ni da vam govorim! Igrali smo Wii Sports,Wii Play,Wario Smooth moves,More Game party 2 i Block Party pa bi da probamo sada nesto drugo ali da igra cetvoro!

... Mario Kart, Game party, Go Play Lumberjacks...

Pozz
 
@7
Hvala na brzom odgovoru.
Skinuo bih taj Go Play Lumberjacks i narezao ga pomocu ImgBurn-a ali me buni to stoj je igra NTSC. Konzola na kojoj bi igrali je PAL ali sa ugradjenim cipom. Jel moram taj iso sto skinem da provlacim kroz neki program koji konvertuje NTSC u PAL ili ce raditi i ovako?
 
@7
Hvala na brzom odgovoru.
Skinuo bih taj Go Play Lumberjacks i narezao ga pomocu ImgBurn-a ali me buni to stoj je igra NTSC. Konzola na kojoj bi igrali je PAL ali sa ugradjenim cipom. Jel moram taj iso sto skinem da provlacim kroz neki program koji konvertuje NTSC u PAL ili ce raditi i ovako?

e ne znam to, jer je meni konzola cipovana softverski i ja ne moram nista da radim a lik koji mi je to radio je rekao da konzole koje imaju cip treba nesto da podesavaju ali ne znam tacno sta... mislim da kad pokrenes igru pise da pritisnes nesto za podesavanja pa onda tu ima neka opcija... a i tv treba da ti podrzava ntsc mada to svi noviji podrzavaju... bar ovi lcd i plazme...

Pozz
 
Poslednja izmena:
@7
Hvala jos jednom. Probacu da narezem pa sta bude.

Sto se samog Wii-ja tice moram da priznam da sam izuzetno iznenadjen (ne i uvredjen :) ) a tice se samog osecaja igranja i zanimljivosti celog sistema. Iz mog ugla tj. ugla nekog ko je prosao igranje na c64,amigi,segi megi :), pc-ju (od 3D-a koji su terali S3 Virge pa Voodoo do ovih najnovijih dx10 zveri) mogu samo reci da mi se ponovo vratio osmeh prilikom igranja! Ipak se potvrdjuje pravilo da je jedno gledati snimke na youtube-u a sasvim drugo kada makinu dovatite u ruke i mlatarate onim vrazjim stapovima po vazduhu. Iako sam bio poklonik ultra-mega-giga grafike, eye-candya i svih onih silnih efekata sto se uvek napominju kao "revolucionarni" sada moram priznati da sam ozbiljno zbunjen! Moram unajmiti i PS3 i Xbox te i to probati pa prelomiti sta uzeti! Igranje na PC-u je odavno postalo preskup a sada vidim i dosadan sport!
 
Igranje na PC-u je odavno postalo preskup a sada vidim i dosadan sport!

Pricaj u svoje ime. Igrao sam se i ja na Wii i moj utisak je potpuno drugaciji. Wii igre su ili dosadne ili glupe ili i jedno i drugo. Wiimote (i Nunchuck) je jedna jako neprecizna spravica koja u sustini tebe tera da joj se prilagodjavas (ko i svaki drugi joystick) umesto da emulira realna pokrete. To se najbolje vidi posle nedelju dana igranja tenisa kada nema potrebe da se tripujes da si Djokovic vec je dovoljno odraditi jedan specifican pokret koji si tokom vremena provalio (isto kao i sa svim kontrolerima dosad). Wii uopste nije nikakva revolucija vec igracka koja je zanimljiva max dve nedelje. Jedino sto vredi na tom Wii jeste onaj Fit dodatak (super spravica).
 
Poslednja izmena:
Pa ja i pricam u svoje ime.Gde si procitao drugacije?Sve zavisi sta ocekujes od konzole.Ako si ti razocaran to je tvoja stvar.Verujem da ti je bolje da cekas nove kontrolere za PS3 i Xbox a da se manes Wii-ja.Meni je super, prevazisao je moja ocekivanja, sto se preciznosti tice pa i bolje je tako, kada gubis u nekoj igrici bar mozes da se vadis da je kontrola neprecizna a ne da ti pojma nemas :) !
 
Loshe je to ako se igrash od C64 i zadovoljavash se igrama za decu kakve su na Wii, znachi da standard nisi pomerio ni mrvu za tolike godine :) Ili si C64 kupio pre 3 godine :d
 
Poslednja izmena:
^ Probaj Wii Motion +. Meni je promenio misljenje. Zaista odlicno radi.
 
Od juče vam je besplatan internet browser na wiiju, tkz Internet Channel :D.
Morate imati skroz updateovan Wii da bi ste posetili WiiShop, odakle je dž. skidanje.
 
Loshe je to ako se igrash od C64 i zadovoljavash se igrama za decu kakve su na Wii, znachi da standard nisi pomerio ni mrvu za tolike godine :) Ili si C64 kupio pre 3 godine :d

Igre su tada imale dušu ;)
Igrali smo se zbog zabave, a ne da bi prešli igru ili da bi videli najnoviji mumbo-jumbo endžin za iscrtavanje poligona...

Moraću da probam taj Wii :)
 
"Beosoft" i "Games"... ako tu nema onda tesko da ces i naci osim ako ti ne dolazi neko iz inostranstva...

Pozz
mozes da narucis sa neta za 1800din i da molis boga da ti ne lupe carinu,ali cak i u tom slucaju ispada manje od Beosofta :)
ja sam juce narucio,javicu bas koliko me je izaslo kada stigne :)
PS.Virtual(3800din),Beosoft(3900din),Games(nemam pojma-nisam smeo da pitam posto su inace skuplji) :)
 
Poslednja izmena:
mozes da narucis sa neta za 1800din i da molis boga da ti ne lupe carinu,ali cak i u tom slucaju ispada manje od Beosofta :)
ja sam juce narucio,javicu bas koliko me je izaslo kada stigne :)
PS.Virtual(3800din),Beosoft(3900din),Games(nemam pojma-nisam smeo da pitam posto su inace skuplji) :)

... a gde si narucio sa neta i kako placas? Ja imam Visa electron karticu ali se nisam jos usudio da placam sa njom preko neta... daj neki info oko toga...

Pozz
 
... a gde si narucio sa neta i kako placas? Ja imam Visa electron karticu ali se nisam jos usudio da placam sa njom preko neta... daj neki info oko toga...

Pozz
na sendit.com sam nasao najpovoljnije(£18.24 sa postarinom),ali sacekaj par dana da stigne meni da vidim koliko ce sve ukupno izaci..
 
na sendit.com sam nasao najpovoljnije(£18.24 sa postarinom),ali sacekaj par dana da stigne meni da vidim koliko ce sve ukupno izaci..

??? pa to ti je oko 28e tj. 2600din... + ako ti nakace carinu i porez... nece to na dobro da izadje... ajde javi obavezno kako je prosla transakcija...

Pozz
 
... ne mogu da editujem prethodni post... jer sam lupio bezveze... (nikad mi nije trebalo pa nisam ni proveravao ali...) bio sam ubedjen da je odnos funta/evro 1:1,5, medjutim funta je oko 103din... Sorry Nikola987

... u svakom slucaju javi kako je proslo

Pozz
 
Aahahahahahaa, kobaje :d:d
 
Nabavih Wii :banana: ! Konzola je chipovana i fw verzija 3.3e. Koristim imgburn, brickblocker i regionfrii ali neke igrice daju crn ekran tj. one igre koje su imale update na sebi a koji je uklonjen sa brickblocker-om.Pretpostavljam da je u tome problem. Pitanje za prekaljene : da li smem da mu radim system update preko neta tj. dali ce chip raditi posle toga? Negde pise da, negde ne a ja pojma nemam kom se privoleti carstvu :) Jel ima neki sigurniji nacin da se radi update? Link,hint,anything...help?
 
Slobodno updateuj. Ili ako si snalažljiv, potrebno ti je par IOS-a.
hint : google newiosnfs.rar
A njih instaliraš sa wadmanagerom
 
Nazad
Vrh Dno