Šta je novo?

Wii - Opšta diskusija

Trenutno najbolja igra je EA Sports Active, ne treba Wii Fit a crknes posle 20 minuta, ekstra. Zato je i prodato duplo vise Wii-a od Sonija i kutije zajedno, interakcija bato, interakcija.

Pretpostavljam da je igraš,a isto pretpostavljam da ti nije original igra. Onda...
kako si rešio onaj strap, i onu elastičnu traku?

I nije još uvek prodato Wiija koliko ove dve konzole zajedno, i još uvek nije prodato WiiFita koliko PS3. Samo skoro.
 
Jos kad bi upotrebili te silne kolicine novca da naprave neke zaista dobre igre.

Ne znam zasto uopste postujete prodaju, Nintendo samo jos tuznije izgleda kada ukapiras koliko novca zaradjuju, a koliko novca trose na produkciju igara.
 
Jos kad bi upotrebili te silne kolicine novca da naprave neke zaista dobre igre.

Ne znam zasto uopste postujete prodaju, Nintendo samo jos tuznije izgleda kada ukapiras koliko novca zaradjuju, a koliko novca trose na produkciju igara.

Nintendo je vec jednom spasio industriju igara, a i ovo sto se sada desava nije daleko od toga.
 
Kakve to veze ima sa njihovim igrama?

To je razlog zbog kojeg je meni drago sto je Nintendo uspesan u ovoj generaciji.
Pomalo je smesno sto Nintendo pljuju ljudi koji su im u prosloj ili pretprosloj generaciji okrenuli ledja i sada kukaju kako Nintendo ne pravi 'hardcore' igre, ne brine za 'hardcore' igrace i slicno.

ma kakav Nintendo vise, propali su oni ko i Sega.
Sta odgovoriti na ovo :)?
 
Poslednja izmena:
ma kakav Nintendo vise, propali su oni ko i Sega.
u pravu si,svi se u nintendu podavise u parama koliko su propali :p

ps.najavljena je nova igra "the grinder" od ovih dobrih cika iz HVSa
grinder-3.jpg

grinder-11.jpg

grinder-9.jpg

grinder-7.jpg
 
Poslednja izmena:
Baš i ne volim nešto hypeovane igre, a baš takve su ove od High Voltage. Još ni prvu (punu) igru nismo videli kako je ispala, oni već najavili dve i digli prašinu. I naravno te igre prati "dobra grafika", pa zato i toliki hype.

Sad sam naišao na jednu igru od koje ni trejler nisam video, jer me nije ni zanimala (nepoznat mi studio+ubisoft), a igra me držala dok nisam završio. U pitanju je Anno: Create a New World. Već odavno tražim igru kao "Caesar 3", a nijedna od sličnih me dosad nije oduševila (c4,faroni i sl).
Istina malo je pojednostavljen management "dobara", tj njihova distribucija, ali zato ima malo borbe protiv pirata :D da začini igru. Kontrole su odlične, zvuk isto, grafika kao warcraft. Topla preporuka :d
http://www.youtube.com/watch?v=hXzKOCK3fG0
 
Baš i ne volim nešto hypeovane igre, a baš takve su ove od High Voltage. Još ni prvu (punu) igru nismo videli kako je ispala, oni već najavili dve i digli prašinu. I naravno te igre prati "dobra grafika", pa zato i toliki hype.
ma nista ne fali tom hype-u :) igre na wiiu se ne prodaju bas ko bingo,tako da mu taj hype nece skoditi :)
 
Koje igre se ne prodaju? Samo nasilne igre kao Madworld, HotD i slične. Iskreno ni ne treba. Na deci svet ostaje, ako ona odrastu na Madworldu, jao nama.
No More Heroes,Okami,Opoona,Wario Land,Disaster: Day of Crisis,Tenchu 4,Mushroom Men,Broken Sword,Little King’s Story,Deadly Creatures,Zack & Wiki itd, i ni jedna od ovih igrica nije puna krvi,ali se ni za jednom nije digla dovoljno velika prasina iako su je itekako zasluzile :)
 
Poslednja izmena:
Nintendo E3 Konferencija ukratko :

- odmah na početku nas N iznenadio sa Super Mario Bros Wii. Igrati je možete sa još 3 drugara. Igra je "kao u 3d" ustvari je 2d scrollujuća.
- sledeći je bio WiiFit Plus. Sa novim vežbama i balance igrama. Biće i bez i sa Boardom prodavana.
- došao Reggie i pričao o WiiMotion Plus, predstavili malo pobliže Wii Sport Resort (archery trejler)
- Tiger Woods 10
- Red Steel 2
- FFCC Chrystal Bearers Wii trejler
- Kingdom Hearts 358/2 Days DS
- Mario and Luigi RPG DS stiže pod novim imenom :Mario & Luigi Bowser's Inside Story
- Golden Sun DS
- Women's Murder Club: Games of Passion DS
- C.O.P Ubisoft za DS - liči na mešavinu GTA i 2fast2furious
- Style Savvy DS -samo za devojčice
- Moving Memo DSi
- Mario vs. Donkey Kong: Minis March Again DSi
- WarioWare: DIY DSi
- Facebook na DS-u, moguć upload slika
- Satoru Iwata predstavlja Wii Vitalty Sensor - čemu će ovo da služi?
- Cammie predstavlja novi Super Mario Galaxy
- The Conduit
- Re Darkside Chronicles
- Dead Space Extraction
- Metroid Other M
-samus progovara :)
Wii trejleri :
http://www.youtube.com/view_play_list?p=7C33F00596F10A72
 
Poslednja izmena:
Jooooj Boze... Gledao sam negdje tu emisiju, po kojoj je ovo pravljeno, to stvarno mogu samo ludi Japanci!
 
Šta se dešava sa Wii Motion Plus? Pretpostavljam da ga još nema kod nas?
 
MotionPlus is here!

Tiger - probao samo malo disc golf i to je super M+ radi savrseno

GST - uopste nije za casual igrace, nije moguce igrati kao i WiiSports tenis jer se igrac jednostavno zaglupi na terenu, potrebni su pravi pokreti, obavezno pogledajte ovaj brzi tutorijal, meni je to pomoglo - http://www.renegadeofwii.com/2009/06/grand-slam-tennis-kratki-motionplus.html

Virtua - igrao sam samo jedan mec i koliko sam provalio ne koristi bas previse M+ tj. moguce je igrati samo sa malim pomeranjem Wiimote-a plus grafika tj. igraci su EXTRA ruzni :S:


IMG_4424%20copy.jpg


IMG_4426%20copy.jpg


http://picasaweb.google.com/renegadeofwii/WiiMotionPlus#
 
Jesi Motion Plus uzeo u BG. Ja sam zvao u game-s ali jedino prodaju uz GST. Ima li u BG da se kupi posebno Motion Plus ?
Meni stize jedan sa shopto, od srede je u BG ali ga sad posta razvaci od poslovnice do poslovnice... uzeo bi jos jedan ako ima ovde.
 
Procitao neka iskustva da kod naglih pokreta nije 1:1 vec da postoji lag, posebno kod tennis-a. Kakvi su tvoji utisci sto se toga tice Renégade? :)
 
Nikada na Wii nece biti 1:1, jer prvo ni ne postoje ozbiljne igre da to pokriju. Ima na tubeu neki test M+ i u tenisu ti posle svakog udarca morash brzo da vratish wiimote u pochetnu poziciju inache ce resetovati na nekom drugom mestu i sve ode u djavola. To je prevelika glupost i govori o tome koliko M+ postoji da bi uzeo dodatne pare neobaveshtenima.
 
Nazad
Vrh Dno