Šta je novo?

Wii - Opšta diskusija

Driveru,
namesti ti taj senzor nekako, jer kod mene je sve super. To je to tvog wiimote-a ili onog senzora.
 
Nije tenis za hardkor igrače. :)

Prvi put kad si zaigrao FPS na konzoli si bio 100% precizan sigurno... :S:

Bez problema se zadaje pravac, ali ne mahanjem u tom pravcu, već tajmingu u udaranju. Za brzinu nije bitno koliki zamah praviš, već kojom brzinom zamahneš.
Slajs, paralele, felš...bez problema izvodim.
ALI mu je mana, što da vratiš loptu u protivnički teren dovoljno da zamahneš bilo kako. I je***a, kad neki pro igrač kao ti uhvati Wiimote na 5 minuta, dalje od toga neće stići.
Nije PRO tenis, nije simulacija, ali daleko da je površan.
 
Driveru,
namesti ti taj senzor nekako, jer kod mene je sve super. To je to tvog wiimote-a ili onog senzora.

Ne razumem kako to moze da ne bude nameshten loshe pa da mi bude neprecizno zbog toga, on ili radi ili ne radi :)

I ponavljam ne znam koji put, da je to dovoljno precizno, sam Nintendo ne bi izbacivao dodatak koji ga pravi preciznijim ;)

A shto se tiche tenisa, lol, pa ja nisam rekao da je on tezak jer je neprecizan, vec da je to sve bezveze jer ne postoji nikakva preciznost i interakcija, odnosno ne postoji onakva kakva bi trebalo da bude. Mogu tenis da igram dubeci na glavi i da dobijem 100 partija za redom a da ne zamahnem rukom uopshte, i to vazi uglavnom za sve igre na Wii, pa to je pravljeno za tetke i zaove, mada mi nije jasno shta ce te tetke na ovakvom tehnichkom forumu :)
 
Ne razumem kako to moze da ne bude nameshten loshe pa da mi bude neprecizno zbog toga, on ili radi ili ne radi :)

I ponavljam ne znam koji put, da je to dovoljno precizno, sam Nintendo ne bi izbacivao dodatak koji ga pravi preciznijim ;)

Tebi infracrveni senzor ne radi dobro. I za taj deo IMA PODEŠAVANJA.
Zaviri malo u Wii Settings->Sensor bar->Sensor bar sensitivity. Ima i help tamo ;)

Ko je ovde voljan da pomogne Wii nobu?

Da je bilo nekog konkretnog pitanja , već bi dobio odgovor :)
 
Poslednja izmena:
Ok dal je potrebna neka specijalna bajalica da bi navodno chipovani Wii ocitao igru ? Ukoliko nije ako moze na PM neki servis za Wii koji ti moze da sredi .
Wii je navaodno sredjen al nista neocitava :(
 
Ok dal je potrebna neka specijalna bajalica da bi navodno chipovani Wii ocitao igru ? Ukoliko nije ako moze na PM neki servis za Wii koji ti moze da sredi .
Wii je navaodno sredjen al nista neocitava :(

Nisu potrebne bajalice.

Koji firmware imas? (iz menija ides na settings, pa pise u gornjem desnom uglu)


@Sima, neke igre koriste balance board za izbegavanje udarca telom. Bilo bi interesantno da implementiraju po jedan Wiimote na svakoj nozi :D
 
Poslednja izmena:
a za koliko mogu najjeftinije da nadjem wii????
 
a za koliko mogu najjeftinije da nadjem wii????

cene cipovane konzole su oko 30k dinara, beosoft i virtual. Kad sam ih pre par dana zvao ni jedni ni drugi nisu imali, navodno cekaju da stigne.

druga opcija su oglasi gde mozda naletis na neku normalniju cenu ili inostranstvo.

Ja takodje razmisljam da kupim Wii, ali kad vidim koja je kinta u pitanju pogled mi skrece ka PS3.
 
cene cipovane konzole su oko 30k dinara, beosoft i virtual. Kad sam ih pre par dana zvao ni jedni ni drugi nisu imali, navodno cekaju da stigne.

druga opcija su oglasi gde mozda naletis na neku normalniju cenu ili inostranstvo.

Ja takodje razmisljam da kupim Wii, ali kad vidim koja je kinta u pitanju pogled mi skrece ka PS3.

30 dinara wii:D ps3 je skuplji od wii-a.....ali imaza 160 eura sam naso ps3 po oglasima a vi negde oko 240 sa 2 jojstika i igricama
 
cene cipovane konzole su oko 30k dinara, beosoft i virtual. Kad sam ih pre par dana zvao ni jedni ni drugi nisu imali, navodno cekaju da stigne.

druga opcija su oglasi gde mozda naletis na neku normalniju cenu ili inostranstvo.

Ja takodje razmisljam da kupim Wii, ali kad vidim koja je kinta u pitanju pogled mi skrece ka PS3.

E pa imate wii cipovan za 280 eura nov sa garancijom.
 
da nije to malo skupo ps3 nov moze da se nadje za 36000?????????
 
u UK nečipovan wii oko 15000din kad se preračuna. komšija doneo pre neki dan.
hteo je ovde da pazari i kad sam mu rekao da je 30-ak hiljada odma se predomislio i doneo jedan od tamo.
jbš i garanciju kad je duplo jeftinije plus wii se ni ne kvari uopšte. ja ga imam već 2 i po godine.
 
Dodas USB loader i tek tad se nikad nece pokvariti :D
//Cestitke na hiljadarki
 
Poslednja izmena:
el ce padati cena wii-a u narednih mesec dana???
 
u UK nečipovan wii oko 15000din kad se preračuna. komšija doneo pre neki dan.
hteo je ovde da pazari i kad sam mu rekao da je 30-ak hiljada odma se predomislio i doneo jedan od tamo.
jbš i garanciju kad je duplo jeftinije plus wii se ni ne kvari uopšte. ja ga imam već 2 i po godine.

a el se dobija neka igra uz wii ili ma da se skine demo??i kolika je cena cipovanja??
 
wii sports.
u poslednje vreme lakše je odraditi softverski a može da se skine uputstvo i čitav materijal na torrentima pa te izađe besplatno
 
sta odraiti softverski??? ja bi igrao stoni tenis box neki i jos nesto ...bilijar ili tako neke zeke iz daleke..el se isplati uzimati iz inostranstva>>?
 
Naslovi koji su izasli do sada u 2009. godini.

Pro Evolution Soccer 2009

ONM review

PES2008_pass_.jpg



Little King's Story

IGN AU review
EDGE review

littlekingstory.jpg



Excitebots: Trick Racing

NWR review

excitebots1.jpg



MadWorld

1up review

11lla93.jpg



Rune Factory: Frontier

Nintendojo review

rune-factory-frontier-wii-screenshot.jpg



House of the Dead: Overkill

ONM review

HOD_Wall_6_800x600.jpg



Deadly Creatures

Zentendo review

normal_DC_Chap08_Baby_Doll_Head.jpg



Let's Tap

Edge review
Eurogamer review

lets_tap_impressions.jpg



Tenchu: Shadow Assassins

IGN review

tenchu-shadow-assassins-20090203022142191-000.jpg



Dead Rising: Chop Till You Drop

Destructoid review

uzi-468x.jpg
 
Trenutno najbolja igra je EA Sports Active, ne treba Wii Fit a crknes posle 20 minuta, ekstra. Zato je i prodato duplo vise Wii-a od Sonija i kutije zajedno, interakcija bato, interakcija.
 
Prodato je zato shto na svetu mnogo vishe ima onih koji nikada nishta nisu igrali, nego ovih drugih koji bi i trebali da kupuju "elektronske sprave za igranje". Ko se godinu dana igrao na bilo chemu i ima vishe od 12 godina, na Wii nece imati shta da igra..
 
Prodato je zato shto na svetu mnogo vishe ima onih koji nikada nishta nisu igrali, nego ovih drugih koji bi i trebali da kupuju "elektronske sprave za igranje". Ko se godinu dana igrao na bilo chemu i ima vishe od 12 godina, na Wii nece imati shta da igra..

Pu u pravu si, na zapadu se konzole uglavnom kupuju deci, a mi matori se jos uvek igramo zato sto smo u tom periodu bili uskraceni za tako nesto (a i sto smo besposleni zahvaljujuci drzavi).
 
Nazad
Vrh Dno