Šta je novo?

Wii - Opšta diskusija

to je wii fit. a wii sports su tenis, bejzbol, golf, kuglanje i boks. kako inače udaraš lopticu u tenisu ili bejzbolu tako udaraš u igri samo umesto reketa/palice koristiš wiimote.

ja svaki dan pičim tenis, bejzbol i boks i nije mi dosadilo već skoro 2 godine.
 
U najavi Don King boxing_a stoji da ce balance board da sluzi za eskivaze, bas me zanima kako ce ispasti :)
 
Gde ste kupovali Wii? Je l' jeftiniji po Evropi (pretpostavljam da u Americi jeste, ali za to nemam mogucnosti)

ili je najbolje uzeti polovan?
 
evo izašao je physics sdk od nvidie za wii. naravno dosta igara već koristi kakvu takvu fiziku, ali čini mi se da će od jeseni početi jako dobre igre za wii da izlaze.

EA i Ubisoft se uveliko spremaju sa nekim dobrim igrama.
 
EA i Ubisoft se uveliko spremaju sa nekim dobrim igrama.

Da li si svestan šta si ovde rekao :D :d

Ako će oni "koristiti" to, sve je jasno. Biće sve kao i do sada, uz 1-2 totalno beskorisna efekta umesto full implementacije i to će biti to. Doduše, pitanje je da li Wii ima dovoljno snage za takvu implementaciju...
 
Novi firmware za wii, verzija 4.0

Vec instaliran Homebrew ostaje (ne rade emulatori), ali onemogućava pokretanje Zelda hacka. Downgrade moguć, ako imate HBC.
Wiiware i VC igre mogu na SD karticu i od ove verzije wii podržava i high capacity SD kartice (do 32GB).
 
el postoji neka igrica koja bas ali bas oponasa moji pokret ja gledam ono igraju tenis od udari kao servis a onaj udari forhend zalosno el postoji neka savrsensvto igra??
 
Kako se zovu neke najbolje mini games za Wii, ono neshto mario party ovo-ono ? Uzeo sam Wii sa 50 diskova a od toga nema dve igre koje se igraju wiimote-om :d

I shta moze da emulira Wii osim Gamecube-a ? Koje su top3 igre za gamecube ako se izbace mario i zelda i ostale pechurkice/zeke ?

Mario Party 8 , i Rayman Raving Rabbid Tv Party.
Može wii sve stare konzole da emulira (nes, snes, smd2, aparate,n64).

A top igre za GC, googlaj malo, ne znam koje su ti "preferekcije".

el postoji neka igrica koja bas ali bas oponasa moji pokret ja gledam ono igraju tenis od udari kao servis a onaj udari forhend zalosno el postoji neka savrsensvto igra??

Gledo ja i ovo i ono, ali tenis je daleko od savrsenstva, traži dalje.
 
Moze (video na youtube-u) ali ni ja neznam kako da podesim, mora vise da se udubim.
 
I shta moze da emulira Wii osim Gamecube-a ? Koje su top3 igre za gamecube ako se izbace mario i zelda i ostale pechurkice/zeke ?

REmake, Resident Evil Zero, Eternal Darkness, MGS Twin Snakes, Metroid Prime.
 
Poslednja izmena:
Probaj WarioWare, igra je odlicna ... ako volis mini igre tipa - cupni devojci dlaku iz nosa :).
 
To je to. Jednostavno, a zabavno - idealno za zene/decu :).
 
^ Nisam nikada igrao Wii, ali gledajuci ovaj video na YT-u uhvati me nostalgija! Naime, i dalje cuvam NES i njegov pistolj, koliko je tu samo palo pataka... :D
 
Uhvati me nostalgija zato sto je ono cista kopija originalne Nintendove igre sa NES-a koga i dalje imam, ako je nikada nisi vidio!
 
Poslednja izmena:
@markoP
Treba da shvatis da Driver dobija pare direktno od Sony-ja :d
Tako da on i ne može da pohvali Nintendo ni u čemu. Neki su se već navikli da ga ignorišu "guru Drivera" koji ima igrački staž duži nego neki od nas života.

Jedino njemu laguje Wii, a i pošteno bi bilo da mu i radi tako, jer to je ipak samo "overclockovani GC". Al' mi je drago da njegov klinac vošti Wii ;). Valjda će iver daleko od klade.
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo novi Wii i nikad nisam imao problema sa lagom, drajverov je polovan i ko zna koliko je prevalio.
 
LOL, mora da ti bude jasno da se igram od 1982. godine, i da sam video sve shto postoji od konzola i kompjutera, ali se ne secam da ima nekih dobrih igara za neki Nintendo :d:d:d

One friendly advice! Bolje bi ti bilo da se ne hvalis tim svojim igrackim stazem ako ces prosipati izjave kakve prosipas! (dzaba ti svi smajliji ovoga svijeta) Mada tebe to vjerovatno svakako briga tako da whatever...!

Neki su se već navikli da ga ignorišu "guru Drivera" koji ima igrački staž duži nego neki od nas života.

Objasnjeno iznad ;) a za ignorisanje... vidjecemo!
 
Evo ovde sve sto ste hteli da znate a niste smeli da pitate :p or haw tu bi nju Nole :laugh:
 
Ja sam uzeo novi Wii i nikad nisam imao problema sa lagom, drajverov je polovan i ko zna koliko je prevalio.

Pa da, kontroler se vremenom izlize pa onda vishe nije tako precizan :D

Bash me interesuje zashto su izbacivali onaj dodatak ako je sve kako treba ? :d

One friendly advice! Bolje bi ti bilo da se ne hvalis tim svojim igrackim stazem ako ces prosipati izjave kakve prosipas! (dzaba ti svi smajliji ovoga svijeta) Mada tebe to vjerovatno svakako briga tako da whatever...!

Ajde jednom napishi post koji ima smisla :)

Jedino njemu laguje Wii, a i pošteno bi bilo da mu i radi tako, jer to je ipak samo "overclockovani GC". Al' mi je drago da njegov klinac vošti Wii ;). Valjda će iver daleko od klade.

Pa pazi, s obzirom ne samo da mozete da igrate one igre, vec se i odushevljavate njima, uopshte me ne chudi da vam je dovoljna ona (ne)preciznost kontrolera, a chak vas i sam Nintendo demantuje izbacivanjem dodatka za preciznost, pre ce biti da su vam igrachki standardi kao detetu od 10 godina :)

Btw, moj klinac je vec prestao da igra Wii i vratio se na PS3, ostavljam ga samo zbog Wii fita jer me zena smorila, a mogu i to da zamislim kakav je "gimmick" isto kao i kontroler i sve ostalo u vezi ove dechije konzole.
 
Pa da, kontroler se vremenom izlize pa onda vishe nije tako precizan :D

Bash me interesuje zashto su izbacivali onaj dodatak ako je sve kako treba ? :d



Ajde jednom napishi post koji ima smisla :)



Pa pazi, s obzirom ne samo da mozete da igrate one igre, vec se i odushevljavate njima, uopshte me ne chudi da vam je dovoljna ona (ne)preciznost kontrolera, a chak vas i sam Nintendo demantuje izbacivanjem dodatka za preciznost, pre ce biti da su vam igrachki standardi kao detetu od 10 godina :)

Btw, moj klinac je vec prestao da igra Wii i vratio se na PS3, ostavljam ga samo zbog Wii fita jer me zena smorila, a mogu i to da zamislim kakav je "gimmick" isto kao i kontroler i sve ostalo u vezi ove dechije konzole.

I ja moram da ga drzim zbog wii fita. Nesmem da prodam :d
 
inace, probao sam kod drajvera wii tenis :)

sta reci nego tuga. zamahnem jako - on udari nekom jacinom. zamahnem iz zgloba lagano - on udari istom tom jacinom. probam slajs - on udari istom jacinom (i nacin na koji je do tad udarao), ja gadjam levo - on udara desno (za ovo ne znam dal trebaju dugmici da se klikcu, ali na pokret definitivno nije reagovao).

ostavio sam daljinski :).
 
Nazad
Vrh Dno