Šta je novo?

Wii - Opšta diskusija

Najbolja igra koju sam igrao u drustvu je Indiana Jones Lego- topla preporuka svima!
 
Kako Wii povezati na monitor (D-sub)?
Komponentni kabl+adapter ili postoji takav kabl?

Da li/gde kod nas to može da se nabavi?
 
postoji d-sub kabal za wii ali ne kod nas, najbliže nama ima u hrvatskoj gde je oko 100 kuna ili 1000 din.
 
A koja je poenta poveyati Wii sa LCD-om kad nemoze da istera tu rezoluciju?
 
Ako neko već poseduje LCD, ne misliš li da je malo surovo da sad kupuje katodni TV samo zato što ne može da istera rezoluciju. Čak je LCD bolji za wii, zazuma manje mesta u sobi i samim tim ostavlja igraču više mesta da mlatara rukama.
 
OŠ Žarko Zrenjanin u Novom Sadu je prva škola u Srbiji koja koristi Nintendo Wii. Za vreme raspusta su se deca oprobala u tenisu.Za vreme ovih hladnih dana je učenicima organizovan turnir u fiskulturnoj sali.

linak
 
Jel se ovo isplati za 280e?
Nintendo Wii (sa chipom) + x2 Wii Remote Controller x2 Wii Nunchuk Controller 1x gamecube dzojstik gamecube memorijska kartica komponentni kabel 20+ igara
 
Nov Wii kod nas 330-350e , sa čipom dobijaš uz njega jedan Wiimote i Nunchuk
Wiimote oko 4400
Nunchuk 2200-2600
GC kontroler 1600-2500
GC memorijska 1600-2500
komponentni kabl 1600-2500
 
Jel moze neko da preporuci kod koga da se unajmi wii za igracki vikend, naravno u kompletu sa kontrolerima i igricama - u pitanju je NBG.
 
Jel se ovo isplati za 280e?

Apsolutno, ja sam moj Wii uzeo polovan u garanciji
sa 2 kompleta wiimote+nunchuk + gamecube kontroler+mem kartica za njega
i 30 igara za 250e .
Konzole uvek kupujem polovne i u paketu sa opremom .
Ne isplati se novo :)
 
Prodali mi sad ispred nosa :(, ajde ako neko zna za neku ponudu kao što je ova molio bih ga da mi posalje PM.
 
Poslednja izmena:
Stize mi konzola u utorak, koje igre preporucujete?
Na netu ima puno lista top igara, ali nije to isto kao kad ti preporuci kolega sa foruma :D.
 
Stize mi konzola u utorak, koje igre preporucujete?
Na netu ima puno lista top igara, ali nije to isto kao kad ti preporuci kolega sa foruma :D.

Osim obaveznih Mario naslova, Galaxy, Kart, Super Smash Bros Brawl i Zelde :
Tiger Woods 09 All Play, Fifa 09 All Play, Resident Evil Umbrella Chronicles, Ghost Squad, Blazing Angels: Squadrons of WWII, De Blob, Geometry Wars: Galaxies, Kororinpa: Marble Mania, WarioWare: Smooth Moves, Trauma Center, Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels i The Force Unleashed, Sonic Unleashed...
 
^
Da dodam i Metroid Prime 3 pod obavezno, i RE4 .
 
Dosta ih ima pogotovo što hvataš zalet pa ćeš želeti da vidiš (probaš) što više igara, e sad zavisi kakav tip igara voliš.

Legend of Zelda: Twilight Princess
Resident Evil 4
Mortal Kombat: Armageddon
Rayman Raving Rabbids
WarioWare: Smooth Moves :laugh:(totalno luda igra)
Metroid Prime 3: Corruption
SSX Blur
No More Heroes
Guitar Hero III: Legends of Rock :guitar:
Ghost Squad
LEGO Star Wars: The Complete Saga
Endless Ocean
Boom Blox
Crash Bandicoot: Mind Over Mutant
i kao što reče debeli lala obavezno Mario igre !

ima ih dosta i naravno BIĆE IH JOŠ VIŠE :d
 
Poslednja izmena:
Ovaj Wii stvarno ima dobrih igara,nisam ni znao dok ne vide ovajs spisak.:)
 
Pojavio se i Broken Sword Shadow Of The Templars na Wii-u.
 
Pardon, i Realmadrid...
 

Prilozi

  • 2w4b5u1.jpg
    2w4b5u1.jpg
    59.6 KB · Pregleda: 109
Ovaj Wii stvarno ima dobrih igara,nisam ni znao dok ne vide ovajs spisak.:)

A mene oduševljava činjenica da su neki multiplatform naslovi najbolje ispali na Wii-u. Poput SW The Force Unleashed kao i RE4.
 
Poredis sa PS2 verzijama?
Naravno da ce izgledati bolje, kada Wii ima dosta vise snage nego PS 2...
 
Jel rekao "da izgledaju bolje" ?

SW Force Unleashed je izašao i za tkz "next-gen" konzole.
Čudno i Sonic Unleashed je dobio prosečno bolje ocene zbog kontrola. Znači samo staviš Unleashed u naslov...
 
Rekao sam da su najbolje ispale ne i da izgledaju najbolje. Wii verzije nema šta da traže u poređenju tehnikalija sa XB360/PS3 verzijama igara, ali su zato SW The Force Unleashed i RE4 na datim konzolama čist prosek, dok su Wii verzije duplo igrivije u odnosu na njih.
 
E aj neko ko ima Wii nek mi objasni kako se bre igraju te igre,npr Wii sports ili tako nesto.
Vidim na Yputubu da riba stoji na necemu i drzi onu palicu i mrda dupetom i to radi i lik na ekranu !? Nije mi jasno kako ?!
 
Verovatno si gledao wii fit. Balance board dolazi uz igru, taj dodatak ima senzore koji registruju promene pritiska na njegovoj povrsini.
 
Nazad
Vrh Dno