Šta je novo?

Wii - Opšta diskusija

Da li neko zna da li i dalje važi garancija ako uradiš softmod?
I kako se uklanja da bi ga odneo u servis?
 
Posle chipovanja ti garancija ne vazhi, a posle softmoda (software modification) vazhi dokle god ne otvorish WII fizichki iz nekog drugog razloga... Nema potrebe uklanjati...
 
Pozdrav,kupili smo sinu Wii,kod nas su cijene "povoljne" tako da sada "imamo" love i za original igre.Ja sam mama koja je vec istom sinu sama,citajuci tutorijale,hackala psp.Sada bih uz Vasu pomoc pokusala softmodati i ovaj Wii.Radi se o crnoj wii konzoli 4.1E. Ovako,imam micro card 4 Gb i uz nju mi je dosao onaj adapter SD,pa me interesuje mogu li poceti softmodati sa tom karticom ili da kupim od 2 gb SD??? Moze li mi neko dati link sa uputama korak po korak kako da sve to odradim,a da nesto ne zeznem jer smo iskihali novac za wii i ako ga pokvarim muz ce me metlom istjerati iz kuce :))))) Hvala unaprijed i moram Vam reci da ste punooooooo bolji od ostalih foruma jer citajuci do sada pomaze svako koliko zna,a na drugim forumima su me smorili pametujuci *****ni likovi. Hvala jos jednom za pomoc!!
 
Sta kazete na ovo:
pdp-tron-wii.jpg
 
Da li mogu koristiti ovaj wii classic controller za igranje tenisa(wii sport) u dvoje (jedan na onaj obichni jedan na ovo) ili za igranje mario galaxija u dvoje ili tatsunoko vs capcom ?
wii-classic-controller-1v9d-460.jpg



hvala unapred
 
Znaci verovatno 2012 nova Nintendo konzola.

Project-Cafe.jpg
 
Zainteresovan sa da pazarim Wii...
Sada "lupam glavu" na sta sve treba da obratim paznju pri kupovini,sto vise citam forum manje znam :) ,modovanje,krekovanje,kartice,razni dodaci...Na sta za sam pocetak da obratim paznju, koju verziju,kakav Wii da trazim?
Da bih igrao PES,Maria i sportske simulacije da li mi je potrebno jos nesto osim http://www.itsvet.com/proizvod/nintendo-wii-classic-controller/comp_comp_gamepad/499/69 i http://www.itsvet.com/proizvod/nintendo-wii-remote-controller/comp_comp_gamepad/499/114
Hvala.
 
Zainteresovan sa da pazarim Wii...
Sada "lupam glavu" na sta sve treba da obratim paznju pri kupovini,sto vise citam forum manje znam :) ,modovanje,krekovanje,kartice,razni dodaci...Na sta za sam pocetak da obratim paznju, koju verziju,kakav Wii da trazim?
Da bih igrao PES,Maria i sportske simulacije da li mi je potrebno jos nesto osim http://www.itsvet.com/proizvod/nintendo-wii-classic-controller/comp_comp_gamepad/499/69 i http://www.itsvet.com/proizvod/nintendo-wii-remote-controller/comp_comp_gamepad/499/114
Hvala.

Ako kupujes nov Wii kupis onaj koji nije cipovan jer je jeftiniji a posle softverski krekujes (za to ima dosta tutorijala i nije toliko komplikovano uraditi)... jedino treba obratiti paznju na verziju jer ako je najnovija mozda nije izasao softverski mod za nju... sto se tice dodataka treba ti obavezno 2 kontrolera (onaj drugi link... daljinski) i 2 nunchuk-a da bi mogli dvoje da igraju... onaj dzojstik mozes eventualno da uzmes zbog fudbala...

Pozz
 
To mi kazi :)
Postavio sam pitanje o verzijama Wii-a da ne bude "x" verzija se vise greje, "y" verzija ne podrzava pirate i sl.,tako da mi je sada ok koju god verziju pazarim.
Dzojstik je i planiran za fudbal(i eventualno NBA 2K),sa daljinskim kontrolerima sam igrao boks,tenis,golf i i to mi je zabavno i zanimljivo, a za sta tj. za kakve igr sluze nunchuk-e(da li su neophodne za vecinu igara)?
Ostala pitanja kada pazarim Nintendo :)
Hvala "7" .
 
To mi kazi :)
Postavio sam pitanje o verzijama Wii-a da ne bude "x" verzija se vise greje, "y" verzija ne podrzava pirate i sl.,tako da mi je sada ok koju god verziju pazarim.
Dzojstik je i planiran za fudbal(i eventualno NBA 2K),sa daljinskim kontrolerima sam igrao boks,tenis,golf i i to mi je zabavno i zanimljivo, a za sta tj. za kakve igr sluze nunchuk-e(da li su neophodne za vecinu igara)?
Ostala pitanja kada pazarim Nintendo :)
Hvala "7" .


za verzije ne znam, zato sam i napisao neodredjeno, valjda ce se javiti neko ko zna tacno... nunchuk ti treba za vecinu igara, a treba i za boks tako da ne znam kako si igrao boks bez toga... u jednoj ruci drzis daljinski a u drugoj nunchuk i onda kako ti radis rukama tako radi i lik na ekranu (za tenis i golf ne treba nunchuk)... za Mario Galaxy znam da treba... sve akcione igre traze nunchuk jer preko njih upravljas likom a sa daljinskim nisanis i pucas i sl.... mozes da odes na neki sajt gde se skidaju igrice za wii, i onda obicno za svaku igricu ima i slika (omot) i na slici mozes da vidis da li stoji nacrtan samo daljinski ili i daljinski i nunchuk... evo primera http://www.ihavegames.com/Super Mario Galaxy cover Wii.jpg ... vidis gore na sredini omota nacrtani i daljinski i nunchuk, to znaci da je nunchuk obavezan za igru...

Pozz
 
Nema razlike u verzijama, sve su iste, samo se boje razlikuju.
Konzole koje su proizvedene do kraja 2009. su mogle da očitavaju narezane diskove, novije nikako. Pa ostaje opcija softmoda ili neki dodatak kao WODE.
 
@"7"
U pravu si,koristio sam nunchuk za boks(video na snimku).
@lala
Nasao sam dosta korisnih informacija na sajtu u tvom potpisu.
Hvala ljudi.
 
pozz ljudi,sta se igra ovih dana? jel ima neka dobra igra? uopste nisam u toku
 
Čuo sam nešto da treba da pojeftine Wii konzole, jel će to da se desi kod nas ili se već desilo? Najjeftiniju sam video za 22 hiljade.
 
Poslednja izmena:
U Kanadi je 150$, smešna cena.
 
Daj majke ti teleportuj mi to do ovde :p
:/ Moram da smislim nešto.
 
Koliko se plaća carina na Wii kad se naruči preko neta?
 
Ne placas samo carinu nego i PDV na vrednost+carina :)

BTW koje Wii igre preporucujete za klinca od 4 godine?
 
Nazad
Vrh Dno