Šta je novo?

Wii - Opšta diskusija

Vec sam ranije pitao kako prziti igre za wii pa sam dobio ovaj odgovor :
Sve uradio kao sto mi je preporuceno, koristio DVD-R diskove, i narezem Sims 3, konzola ocita prvu sliku ali kada idem na ok postane crn ekran i tako stoji. Ne mogu izaci ni u menu, niti restartovati wii. Do cega moze biti?
Verzija igre je PAL, konzola dobijena iz Njemacke.

Fali ti neki IOS, koji bi dobio prilikom updatea. Treba ti DOPMii i internet konekcija kao i malo znanja ili guglanja ;) .
 
Pozdrav svima, šurak je uzeo Wii pre neki dan i prvi put da se i ja srećem sa istim. Jel' moze neko da baci tut. na PM za 4.3u ako je moguce uopste, ne bih da sje... nesto. U pitanju je USA wii znaci NTSC :wave:

Niko baš?
 
pozz svima.resio sam da kupim hdd od 320 gb pa me sad zanima koji su kompitabilni i gde mogu povoljno kupiti na netu???
 
Od LG, PQI, WD su svi radili dosad koje sam probao.[/QUOTE]

hvalaa!!
 
Da li mora SD kartica obična baš ili može i SDHC bilo koja?
 
Pozdrav svima. Kupio sam wii pre neki dan - verzija 4.3e (crni). Naravno, zelim da ga softmod-ujem medjutim problem mi je nabaviti originalnu igru - Lego Indiana Jones The Original Adventures. Trazio sam po nasim gameshop-ovima medjutim igra je ochito starija pa nije laka za pronaci.. :wall: Gde bih mogao tu igru - kupiti/iznajmiti/pozajmiti?
 
Pozdrav svima. Kupio sam wii pre neki dan - verzija 4.3e (crni). Naravno, zelim da ga softmod-ujem medjutim problem mi je nabaviti originalnu igru - Lego Indiana Jones The Original Adventures. Trazio sam po nasim gameshop-ovima medjutim igra je ochito starija pa nije laka za pronaci.. :wall: Gde bih mogao tu igru - kupiti/iznajmiti/pozajmiti?

Ja imam slican problem - naime klinka se igrala i stisnula valjda Update ili sta je vec uradila i digla verziju na 4.3e, iako sam imao lepo softmodovan Wii. Sad ne mogu nista da mu uradim, a nijednu od onih trazenih igara nemam. Ima li neko resenje?
 
Hitno ubice me zena i shurak :).Odradio sam softmod za 4.3u sa Lego Adventures. Zanima me da li mogu sada diskove da pokrecem ili ne? Jednostavno kad restartujem wii nista se ne pojavljuje. Sta moram da podesim u Priloderu da bih isao na onaj home screen ako je to ikako moguce ili mora na USB loader ili HBC? Da li mogu sada DVD-ovi d se igraju ove koje sam kupio?
Jos jedno pitanje->Da li je moguce vratiti se sa sofmodovanog na staro stanje kako je bio kad je kupljen?
Hvala majstoi
 
Poslednja izmena:
Totalno sam izgubljen sada u ovome. Da li neko moze da pomogne? Sada imam Priloader koji se pojavi kada ukljucim Wii. HBC nece automatski da ucita kaze mozda nije tittle ucitan. NEmam pojma sta dalje posle ovoga. Helppppppppppppp
 
Posle malo panike uspeo sam da provalim sta i kako. Prebacio sam
Par igara na WD passport, skinuo cover, prebacio postojece igre sa dvd-ova na hdd i sve radi super:)))).
Sad imam pitanje: da li moze u Preloader settings da se namesti da bootuje direktno u system menu po defaultu, a ne da moram u USB loader i onda ako izadjem iz igre me odvede do system menu-a? Pozzzzz i ovo je super ispalo kako sam se nadao dobro sam se udao:)))
 
Ako moze na PM linkove za DL igara bio bih zahvalan. Puni se polako ovaj passpot od 320Gb :).
 
Alo ljudi Hristos se rodi, Srećan Božić!!! Dajte linkoveeeeee šta ste se stisli:) ?
 
Mene je wii malo smorio ne izlazi mnogo dobrih igara -.-
Onaj donkey kong mi izgleda *****no malo
 
4.2 softmod

Evo, ako neko ima 4.2 odlican guide za softmodovanje (i na istom link ka potrebnom softveru):

http://www.chrislowthian.co.uk/new-nintendo-wii-4-2-softmodding-guide/985/

Nisam palio Wii neko vreme pa sam taman resio pre neki dan da i ja softmodujem (pa nek` ide zivot :D ). Sve proslo bez ikakvih problema, stavio zatim usb loader gx i nakacio na externi hdd (wd od 320gb u racku) i works like a charm ,)

Srecom ga nismo updateovali na 4.3. ali koliko vidim i softmodovanje te verzije je izvodljivo uz malko vise cimanja, a srecom ima i ljudi na forumu koji su upuceni u sve Wii tajne :D,)

Pozdrav :wave:
 
Zna li iko gde se kod nas moze nabaviti mikrofon za GH igrice (samostalno, van bend paketa)? Vidim na stranim sajtovima da toga ima, ali ovi nasi zvanicni prodavci - beosoft, games-rs - to nemaju.
 
Ako ima neko iz Nisa da radi softmod za americki wii 4.3u verzija neka pusti poruku, ili ako je neko voljan da mi posalje igre Super Smash Bros ili Indiana Jones - Original Adventures, potrebna mi je NTSC verzija na jedan dan uz odredjenu nadoknadu...
Ne mogu vise da igram wii sports!
 
Koliko kosta Donkey Kong Returns kod nas, orginal naravno.
 
Poslednja izmena:
Interesuje da li mozete da mi preporucite nekog ko radi soft mod u Beogradu.

Imam crni Wii (firmware verzija 4.3E).

Moze i na PM.
 
Ako neko sazna za softmod 4.3e bez igrice, molio bih da me obavesti na PM ili direktno na temu...
Hvala
 
Softmode 4.3 -- Mario Kart Pack

Limited-Edition-Wii-Mario-Kart-Bundle.jpg



Da li može da se radi softmod na ovoj konzoli?
I šta se dešava onda sa preistaliranom igrom Donkey Kong?
 
Ili ako bi mi neko pozajmio igricu :)?

Platim pivo
 
Nazad
Vrh Dno