Šta je novo?

Wii - Opšta diskusija

Da, Kirby EY je odlicna igra. Presao sam sa drugarom pre koju nedelju (na konzoli, ne emulatoru). Preporuka.

Nego jel' probao neko Donkey Kong Country Returns?
 
Moj Wii je 4.1 i radi ko blesav, hvala na pitanju :D

Ovaj crveni 4.3 je od svastike, odnosno njenog klinca :S:
 
ljudi,jel se poigrao neko sa 4.3 verzijom?? pomagajte,ne mogu vise da igram wii sports..
 
Ljudi, malopre sam formatirao usb hard... u stvari ovako je bilo... formatirao sam usb hard kao ntfs i nabacio na njega igrice ali nece nijedna da se pusti pa sam skontao da je fora u tome sto je formatiran kao ntfs i resim ja danas da ga formatiram kao FAT32, prebacim sve igrice na hard, i odradim format kad ono... svuda mi javlja da na tom usb hardu imam slobodnog prostora kao i pre formatiranja, znaci javlja mi da imam slobodno samo 134GB od 488 (i u Disk Management-u) :wall: pritom kad hocu da ga formatiram iz win-a (formatirao sam iz 3rd party programa koji je ranije sve lepo radio) daje mi opciju samo ntfs... u total commander-u mi isto prijavljuje da imam samo tih 134GB slobodno a pritom prikazuje kao da na hardu nema nista... nista mi nije jasno... ima li neko ideju sta da radim?

Pozz
 
Ljudi, malopre sam formatirao usb hard... u stvari ovako je bilo... formatirao sam usb hard kao ntfs i nabacio na njega igrice ali nece nijedna da se pusti pa sam skontao da je fora u tome sto je formatiran kao ntfs i resim ja danas da ga formatiram kao FAT32, prebacim sve igrice na hard, i odradim format kad ono... svuda mi javlja da na tom usb hardu imam slobodnog prostora kao i pre formatiranja, znaci javlja mi da imam slobodno samo 134GB od 488 (i u Disk Management-u) :wall: pritom kad hocu da ga formatiram iz win-a (formatirao sam iz 3rd party programa koji je ranije sve lepo radio) daje mi opciju samo ntfs... u total commander-u mi isto prijavljuje da imam samo tih 134GB slobodno a pritom prikazuje kao da na hardu nema nista... nista mi nije jasno... ima li neko ideju sta da radim?

Pozz

mislim da treba da formatiras u nintendovom nekom formatu preko nekog programa da bi mogao da otvaras igre,tako sam nesto cuo...
 
Kojim programom puštaš i koji Cios imaš? Neće svaki da radi sa NTFS i FAT. Skini najnovije.

Nađi Wii Backup Manager, formatiraj u njemu i prebaci igre sa njim. On će da prebaci imidžove u format koji čitaju loaderi.
 
Ne, nije to problem, nego citam svuda da hard treba da je FAT32/wbfs a ja sam hard formatirao kao ntfs pa onda dodao wbfs i onda mi ga prijavljuje kao ntfs/wbfs pa kontam da je to problem... e onda sam hteo da formatiram hard kao fat32 ali je tu nastao gorepomenuti problem ali sam i to resio... trebalo je samo prvo da obrisem particiju pa da ga formatiram, ja sam probao direktno pa nije uspelo... hvala u svakom slucaju...

Pozz
 
Jel zna neko dal je kompitabilna fleska Apacer 8GB?? Da se pohvalim,uradeo sam softmod!
 
Treba mi mala pomoc.
Formatirao sam SD karticu u FAT32 i prebacio na nju folder sa "Modify files" i "homebrew_browser" ali su mi nevidljivi kada karticu ubacim u Wii.:S:
Da li se oni "boot" fajlovi ne vide zato sto su u folderu ili nesto nisam odradio kako treba.
Problem mi je sto nemam citac kartica pa moram da se vozikam do drugara koji poseduje doticni.:d
 
Treba mi mala pomoc.
Formatirao sam SD karticu u FAT32 i prebacio na nju folder sa "Modify files" i "homebrew_browser" ali su mi nevidljivi kada karticu ubacim u Wii.:S:
Da li se oni "boot" fajlovi ne vide zato sto su u folderu ili nesto nisam odradio kako treba.
Problem mi je sto nemam citac kartica pa moram da se vozikam do drugara koji poseduje doticni.:d

Ne znam sta hoces konkretno da radis ali znam da da bi se videli programi u Homebrew kanalu moraju da budu u x:\apps\ direktorijumu...
 
Sorry,hocu da uradim softmod
 
Ljudi sta se igra trenutno?? Prepodycite mi neku dobru igru. Skoro sam uradio soft mod i kolko ima igara neznam sta pre da skinem...
 
Mario Galaxy 1 i 2, Mario kart, Donky Kong... od pucacina imas Resident Evil, Call Of Duty, Medal of Honor... sport - Top Spin 3 (od zezalica Mario Power Tennis, Sega Superstars Tennis) PES, FIFA...

... i najjaca igrica ikad na bilo kojoj platformi Rabbids Go Home i jos par igrica gde se pominje RABBIDS... necu nista da ti pricam, kad pustis igricu bice ti jasno... ;)

Pozz
 
Mario Galaxy 1 i 2, Mario kart, Donky Kong... od pucacina imas Resident Evil, Call Of Duty, Medal of Honor... sport - Top Spin 3 (od zezalica Mario Power Tennis, Sega Superstars Tennis) PES, FIFA...

... i najjaca igrica ikad na bilo kojoj platformi Rabbids Go Home i jos par igrica gde se pominje RABBIDS... necu nista da ti pricam, kad pustis igricu bice ti jasno... ;)

Pozz

Hvala ti puno,znaci prva za skidanje je Rabbids Go Home :) pa onda sve redom. Veliki pozdrav!
 
Nikako ne treba zaobici 007 Golden Eye!
 
Mislim da sam postao najdosadniji na ovom forumu ali ko nezna taj pita... Skinuo sam black ops,bacio ga na flesku i javlja se problem kad pokrecem igricu... Kad pokrenem ide onaj uvod za kontrolere ovo ono i kad stigne na loading tu stane i ne mrda dok ga rucno ne iskljucim. Jel zna mozda neko u cemu je problem? Dal treba neki update ili rako nesto i kako se to radi? Pozz!!
 
Reseno! Morao sam da instaliram cIOS 249 [57] Rev 20 i sad sljaka ko lud! Mozda ovo pomogne jos nekom pocetniku kao sto je meni....
 
Vec sam ranije pitao kako prziti igre za wii pa sam dobio ovaj odgovor :

Skines sa interneta .iso fajl i narezes ga na dvd ali brzinom od 4x ni vise ni manje...
Bilo bi dobro da konzolu soft-modujes jer konzole koje su cipovane (koliko je meni poznato) ne citaju ntsc igrice vec samo pal, sto generalno i nije problem ako pazis i skidas samo pal verzije ali nije ni lose da ne moras da obracas paznju na to... a ne kosta nista ;)

Pozz

... e da, i ne koristi neke divca diskove...

Sve uradio kao sto mi je preporuceno, koristio DVD-R diskove, i narezem Sims 3, konzola ocita prvu sliku ali kada idem na ok postane crn ekran i tako stoji. Ne mogu izaci ni u menu, niti restartovati wii. Do cega moze biti?

Verzija igre je PAL, konzola dobijena iz Njemacke.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, šurak je uzeo Wii pre neki dan i prvi put da se i ja srećem sa istim. Jel' moze neko da baci tut. na PM za 4.3u ako je moguce uopste, ne bih da sje... nesto. U pitanju je USA wii znaci NTSC :wave:
 
Nazad
Vrh Dno