Šta je novo?

Wii - Opšta diskusija

Taman kad covek pomisli da je Muscle March vrhunac, momci iz Nintenda uspeju i to da prevazidju:

[YOUTUBE]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Rwl8WZHy9z4&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Rwl8WZHy9z4&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/YOUTUBE]

Onaj ko je ovo smislio ima slican mentalni sklop kao sto je imao preminuli kralj popa...

Da me neko ne shvati pogresno, ne smatram da je EyePet nesto puno bolji od ovoga. Ne razumem ljude koji tako nesto smisle i posle to nazovu zabavom za decu.
 
Da me neko ne shvati pogresno, ne smatram da je EyePet nesto puno bolji od ovoga. Ne razumem ljude koji tako nesto smisle i posle to nazovu zabavom za decu.

Ja sam se prilicno nasmejao kada sam video da vodja mog SOCOM klana igra EyePet...
 
Nintendo i dalje razvaljuje u USofA (Decembar 2009) :

PlayStation 2 333.2K
PlayStation 3 1.36M
PSP 654.7K
Xbox 360 1.31M
Wii 3.81M
Nintendo DS 3.31M



NEW SUPER MARIO BROS. WII WII NINTENDO OF AMERICA Nov-09 2.82M
WII FIT PLUS* WII NINTENDO OF AMERICA Oct-09 2.41M
WII SPORTS RESORT W/ WII MOTION PLUS* WII NINTENDO OF AMERICA Jul-09 1.79M
CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2* 360 ACTIVISION BLIZZARD Nov-09 1.63M
CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2* PS3 ACTIVISION BLIZZARD Nov-09 1.12M
WII PLAY W/ REMOTE WII NINTENDO OF AMERICA Feb-07 1.01M
MARIO KART W/ WHEEL WII NINTENDO OF AMERICA Apr-08 936.1K
ASSASSIN'S CREED II 360 UBISOFT Nov-09 783.1K
LEFT 4 DEAD 2 360 ELECTRONIC ARTS Nov-09 728.5K
MARIO & LUIGI: BOWSER'S INSIDE STORY NDS NINTENDO OF AMERICA Sep-09 656.7K
 
Nintendo i dalje razvaljuje u USofA (Decembar 2009) :

PlayStation 2 333.2K
PlayStation 3 1.36M
PSP 654.7K
Xbox 360 1.31M
Wii 3.81M
Nintendo DS 3.31M



NEW SUPER MARIO BROS. WII WII NINTENDO OF AMERICA Nov-09 2.82M
WII FIT PLUS* WII NINTENDO OF AMERICA Oct-09 2.41M
WII SPORTS RESORT W/ WII MOTION PLUS* WII NINTENDO OF AMERICA Jul-09 1.79M

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2* 360 ACTIVISION BLIZZARD Nov-09 1.63M
CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2* PS3 ACTIVISION BLIZZARD Nov-09 1.12M
WII PLAY W/ REMOTE WII NINTENDO OF AMERICA Feb-07 1.01M
MARIO KART W/ WHEEL WII NINTENDO OF AMERICA Apr-08 936.1K

ASSASSIN'S CREED II 360 UBISOFT Nov-09 783.1K
LEFT 4 DEAD 2 360 ELECTRONIC ARTS Nov-09 728.5K
MARIO & LUIGI: BOWSER'S INSIDE STORY NDS NINTENDO OF AMERICA Sep-09 656.7K

Slabo se videlo, samo sam boldovao.

Ako neko nakon ovakvih cifri ne zna da proda softver na Wii-ju...:trust:

U celoj godini :
CODMW 360 - 5,830,000 > NSMB WII - 4,210,000 > CODMW PS3 2,990,000
 
Lepo je Reggie rekao da ce NSMB Wii da se proda u vise primeraka od MW2 na jednoj od platformi :).
Inace, NSMB Wii je stigao do 8 miliona.
 
Probao sam novi Super Mario Bros. Mnogo je bolji od Galaxy-ja ali je opet sa druge strane isti kao onaj od pre 25 godina, samo ovog puta na steroidima (takodje strašno je koliko su krali, bukvalno su pokrali sve fore iz najboljih plaformi u poslednjih 15 godina, od Rejmena na ovamo). Baš me zanima da li će Nintendo i za narednih 25 godina da prodaje ljudima istu igru u nekoj hologramskoj verziji...
 
I meni je to zasmetalo, ali ok, valjda covek zna bolje :).
 
Ma ne, LBP je krao od Maria :d
 
Rece covek koji nije igrao nijednu od te 2 igre.
 
:laugh:Rayman:laugh:
ustvari su krali iz LBP :p

Izvinjavam se, to nije Rayman već Teletabis :d.

Kada je Super Mario u pitanju stvarno ne mogu da se ne složim sa driverom. Šta treba sa čovekom da se desi pa da igra Super Mario Bros sa 18+ godina. Ja sam igrao sat vremena sa drugom u dva igrača što bi trebalo da bude najzabavniji mod u igri. Prvih pola sata je bilo ok, ono kao nostalgija i te fore. Posle toga sam se smorio. Ali je svejedno novi Bros bolji od Galaxija.
 
Izvinjavam se, to nije Rayman već Teletabis :d.

Kada je Super Mario u pitanju stvarno ne mogu da se ne složim sa driverom. Šta treba sa čovekom da se desi pa da igra Super Mario Bros sa 18+ godina. Ja sam igrao sat vremena sa drugom u dva igrača što bi trebalo da bude najzabavniji mod u igri. Prvih pola sata je bilo ok, ono kao nostalgija i te fore. Posle toga sam se smorio. Ali je svejedno novi Bros bolji od Galaxija.

Nemam pojma, meni je Galaxy najbolja 3d platforma ikada.
 
ja imam pitanje je znate kako da vidim dali mi wii ima modchip dobio sam nagradu preko cokosmokija
(koja sreca :D ) i neznam dali je unutra chip i ako znate koji da uzmem i gde je najjeftinije??
 
Poslednja izmena:
nebi da ga prodam ocu malo da se zabavim na njemu tako da je znas kako da vidim dali ima chip i gde da ga kupim.
 
OK, od skoro imam svoj prvi Wii, evo i prvih problema.
Kupljen je polovan, chipovan u Beosoft-u, super radio na originalima i narezanim.
Ja sam skinula GH5, ali je za igranje te igre trazio update sistema.
Pozvala sam Beosoft, rekli su da opusteno mogu uraditi update.
To sam i odradila, nakon toga ne cita nijedan od diskova?
Sugestije?

Jesam li ga zeznula...?
 
Nisam čuo za slučaj da nakon updatea sa diska wii odbije da prepozna diskove. Da si svoj wii updateovala sa diska iz NTSC regiona ili se ne bi ni upalio ili ne bi mogla u "Wii Settings". Ali bi opet čitao diskove.

Probaj da isključiš Wii skroz iz utičnice, sačekaj malo, pa upali.
 
Uspela sam da pokrenem igrice, mada ne rade bas sve koje su i pre update-a.
Hvala u svakom slucaju!

Ima li neko volju i vremena da mi korak po korak objasni sta da radim da mi proradi Guitar Hero 5?
Instaliran je na 4.2e.
 
Classic Controller Pro Bundled with Monster Hunter(the game will sell by itself for $49.99, but it will also come with a controller peripheral for $59.99).

monster-hunter-tri-20100125082946825-000.jpg
 
Uspela sam da pokrenem igrice, mada ne rade bas sve koje su i pre update-a.
Hvala u svakom slucaju!

Ima li neko volju i vremena da mi korak po korak objasni sta da radim da mi proradi Guitar Hero 5?
Instaliran je na 4.2e.

Samo NTSC igre ti (nepokazuje) ne rade iz game kanala . Za to ti sada treba GeckoOS http://wiibrew.org/wiki/Gecko_OS , a za njega moras da imas instaliran Homebrew kanal http://hbc.hackmii.com/faq/ http://bannerbomb.qoid.us/ .
Da bi igrala Guitar Hero treba ti samo jedna stvar ...... gitara
http://www.game-s.rs/index.php?page...eyword=guitar&option=com_virtuemart&Itemid=91

:guitar:

@Debeli Lala

4.2 "sprecava brickovanje" Wii-a tako sto ti nepokaze igru iz drugog regiona u Game kanalu (nema sta kako oni brinu za nase dobro:p) , tako da sada pali samo Gecko , usb loader itd...
 
Poslednja izmena:
New Super Mario Bros. Wii has now sold 10 million copies worldwide since its release in November, which the paper says is the fastest selling title to attain that mark.
According to market research firm Enterbrain Inc., over 3 million copies have been sold in Japan, 4.5 million copies in North American, and nearly 3 million have been sold in Europe.
 
Nazad
Vrh Dno