Šta je novo?

omiljene igrice sa automata : ))

Razbijanje loptica

Pang 3
pang_ingame.png

pang3zf6.png
 
outrun - ovo mi bilo draze nego benko da pijem....(ono nije moj skor na slici :D)

outrun_mame.JPG


e btw, jel se neko seca kako se zove igra,takodje voznja ali se vozi ja mislim kao crni porshe (pandurski) i onda imash da vijash kao neke lopove u kolima i kad mu valjda dash gas onda stavi rotaciju na krov i krene jurnjava....znachi ta igra mi je bila neshto najjache.
 
Poslednja izmena:
"...dash gas onda stavi rotaciju na krov i krene jurnjava"

Chase H.Q. :)
 
CHASE HQ - e ovo smo cepali na Zlatiboru u hotelu Putnik, dal bese 1989 god, ljudi kakva je guzva bila na ovom automatu i onom motoru - Moto GP valjda.
To cudo smo kasnije isli da igramo kod bazena 11 april, u nekoj limenci preko puta studenjaka...
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeste to je ta igra!!!!
znachi ne verujem!.....idem odma da je skinem negde i da pochnem sa turnejom :D
 
Poslednja izmena:
golden axe se prelazi tako da ne izgubis nista ;)
ovo dole je relativno lose.
 

Prilozi

  • gold0006.png
    gold0006.png
    16.8 KB · Pregleda: 167
Poslednja izmena:
jel neko ima neki provereni emulator za amigu?
ja sam skinuo winuae ali mi trazi neke romove:
one of the following system is required:
- KS-ROM v1.3 (A500,A1000,A2000)rev 34.5 (256k)
- KS-ROM v1.3 (A3000) rev34.5 (256k)

Check the system ROM path in the path pannel and click rescan ROMS "
jel zna neko link gde mozgu da se skinu pa da javi,neshto sam malo trazio po netu ali bezuspeshno
 
Missle Command,Gyruss,Scramble i Zaxxon su mi pojele grdne pare, a ja smo sto nisam spavao u toj buvari.
Godinama pokusavam da se setim kako se zove igra (mislim da je izdao Taito ali nisam siguran) u kojoj vozis neki avioncic (i napucavas sve zivo ,naravno) iznad grada ali ima i delova kad se ulazi i pod oblake i tu je kao neki Boss.Ako se neko seti ima pivo (kad dodje u KS).
 
Godinama pokusavam da se setim kako se zove igra (mislim da je izdao Taito ali nisam siguran) u kojoj vozis neki avioncic (i napucavas sve zivo ,naravno) iznad grada ali ima i delova kad se ulazi i pod oblake i tu je kao neki Boss.Ako se neko seti ima pivo (kad dodje u KS).

Time Pilot?
 
jel neko ima neki provereni emulator za amigu?
ja sam skinuo winuae ali mi trazi neke romove:
one of the following system is required:
- KS-ROM v1.3 (A500,A1000,A2000)rev 34.5 (256k)
- KS-ROM v1.3 (A3000) rev34.5 (256k)

Check the system ROM path in the path pannel and click rescan ROMS "
jel zna neko link gde mozgu da se skinu pa da javi,neshto sam malo trazio po netu ali bezuspeshno

Napisi mail,pa cu da ti posaljem kickstart-ove iscitane sa mojih amiga.
 
Nije Time Pilot ,mada mi je i ona jedna od omiljenih,pogled je odozgo (kao 194x).
 
evo mojih -

Dragonninja - igra o dva "van dama" kako smo ih zvali, jedan nosi bele, a drugi zelene lone. "kraljice su sledece - karnov - debeli rus golih prsa, koji bljuje vatru. shreder - sekach :D, nindza keva - lik koji stvara ostale nindze, zelene. shumski robokap - ****** iz shume koji se uglavnom dere. Vega na vozu - lik koji podseca na Vega-u iz SF2, stim shto nosi neki kur*evi lanac. celavi monah sa mochugom - shuri, ali nivo je takav da moze da se predje ako isposhtujesh fore. i dragonninja, predator na helishu koji baca shurikene

f_7041m_76afd33.png


Hammering Harry - preslatka igra. ti si neki mali koji se protivi izgradnji neke korporacije, i nosish cekic drveni, i idesh i shurish likove sa gradilishta. jedesh paprike, furash i ti shlem ...

f_hharrym_fa2bc00.jpg


Chuka Taisen (Cloud rider) definitivno jedna od najboljih igara sa aparata. ti si mali neki klinja, koji leti na oblaku, i bori se u pochetku protiv letecih torti, kolacha, lubenica i andjela, sve do zmajeva i samuraja na oblacima!

f_7041m_4a6b326.png
 
kako god, bila je milina preci Dragoninja sa jednim zetonom!

delili smo se u dve ekipe - likovi koji su prelazili celu igru sa celih 2 zivota i 6 kockica energije, i onda na jedvite jade pobedjivali helikopter, i ekipu koja je do Dragoninje dolazila sa 3 kockice surovo izmaltretiranog poslednjeg zivota, i prelazila ga flawlessly :D

evo josh jedne igre koja je objashnjavala -

shadow dancer -

lik koji vodi belu pola dzukelu pola vuka, i obuchen je nalik na nindze, ali sa dodatcima. ima neku kapu istripovanu. i bori se protiv raznih ala, uglavnom neuke nindze (osim roze nindzi, ti skachu direktno na glavu , gde god da si) i treba da sprechi sabotazu nekakve rakete (end game) -

f_sdancer1m_fb425ee.png
 
Teenage mutant ninja turtles 4
Teenage%20Mutant%20Ninja%20Turtles%204%20-%20Turtles%20in%20Time%20(2).gif
 
ova nije sa automata ali bi mi znachilo ako neko zna o kojoj igri se radi.
Mislim da je sa c64 (ili mozda sega master 2), uglavnom ti si neki mali chikica i prelazish table, e sada secam se da je jedna tabla kao snezna-ledena i da imaju neke nadolazece ledene kocke koje treba da se preskoce a takodje treba da se pazi i na ledenice koje otpadaju da te ne pogode (jedino mi ta tabla u secanju ostala)....zna neko kako se zove igra?
 
little boy vs. icebox ?

:p
 
Galaga.

Na tom automatu sam ostavio 5-6 spectruma iliti 2 komodora.
 
Poslednja izmena:
CHASE HQ - e ovo smo cepali na Zlatiboru u hotelu Putnik, dal bese 1989 god, ljudi kakva je guzva bila na ovom automatu i onom motoru - Moto GP valjda.
To cudo smo kasnije isli da igramo kod bazena 11 april, u nekoj limenci preko puta studenjaka...

Lol i ti si znaci jedan od onih sto je digao peconijevu imperiju ;)
 
Arsenal_crazycoke.jpg


Ko nadje ovo, ima pivo :d
 
^^ :d
Na automatima sam najvise przio Punishera cini mi se...i double dragon.
 
Da li moze neko da mi pomogne oko emulatora MAME 32: Ne znam gde je opcija za podesavanje kontrolera-da dodam palicu za igru/takodje kako se dodaju novi ROM-ovi-ja oznacim direktorijum sa romovima i mame ih kao nesto dodaje ali na kraju ne doda nista
 
za dodavanje igre,nakon shto prekopirash romove u roms folder...otvorish mame - file - audit all games....i oda ih on doda sve koje pronadje i koje rade,tako barem kod mene...i to ti onda bude smeshteno u available sekciji.Za palicu ne znam.
 
fala,a koje su kontrole sa tastature, kao ubaciti zheton i tako to..
 
1) Street Fighter 2
2) Mortal Kombat 1 & 2
3) NBA JAM
 
Nazad
Vrh Dno