Šta je novo?

omiljene igrice sa automata : ))


Street Hoop / Street Slam / Dunk Dream
strhoop.png


Heh, upravo je igram preko Kawaksa. Jos uvek ima bolji gameplay od NBA :)
 
Ali kako igra ume da vara pa to nije normalo.
Milion puta mi se desilo: From downtown ... In there ... YOU LOSE
 
Ali kako igra ume da vara pa to nije normalo.
Milion puta mi se desilo: From downtown ... In there ... YOU LOSE

Fora je da zadrzavas vreme i sutnes u poslednjoj sekundi ako je ikako moguce jer ce protivnik u 95% slucajeva pogoditi zadnji sut pa makar sa pola terena.

Sa kojom repkom ste igrali? Ja sam najbolje igrao sa Italijom.
 
Asteroids-jedna od prvih igara koje sam igrao na automatima
Pacman-ovo je igra za sva vremena-napamet se znalo kad koji duh menja putanju
Kong-xxxxx
Ghosts n Goblins - cepao do besvesti na letovanju Platamon-Grcka
Green Beret - takodje
Commando-gde vidis automat ono guzvara
Operation Wolf-sa onim mitraljezom - na Kalisu bio automat
U hali Pinki smo cepali igre a onda da razmrdamo prstice fliper KISS
 
CADILLACS AND DINOSAURUS je ubedljivo najaca igra ikada ,igrao sam je na automatima kad god sam imao priliku ,i dan danas je evo igram na emulatoru >>>:banana:
 
Shinobi sam zaboravio(to bese onaj nindza sa belim kucetom:d),sjajna igrica,kao i Metaslug(svi delovi)

evo jos odlicnih:
Bad dudes vs dragon ninja
118124205069.png


evo nekih sa aviJonima:Zed Blade(operation Ragnarok)
e1e3a8a2.gif

...
 
Poslednja izmena:
fudbal
Super Sidekick
ssideki23zq.gif


U pocetku niko nije mogao da predje ovu igricu sa jednim zetonom dok nisu provalili foru(vodjenje lopte tik uz aut liniju uz kratke pasove,dobacivanje,na uglu okrenes,pa golmanu kroz noge i naravno gol! :d)
 
Twin Cobra - Najbolji helikopteri
Punisher - Tabacina
Double Dragon 1,2,3 - Tabačina
....
 
Fora je da zadrzavas vreme i sutnes u poslednjoj sekundi ako je ikako moguce jer ce protivnik u 95% slucajeva pogoditi zadnji sut pa makar sa pola terena.

Sa kojom repkom ste igrali? Ja sam najbolje igrao sa Italijom.

Ja biram Tajvan(iako imaju samo jednu *tacku na Dunks,kucaju dosta brzo i redje im lupaju banane,a solidno shutiraju trojke)
Ako si sam pred koshem uvek idi na kucanje(nikad ne mashe),nikako shut ili polaganje.Ako ti vec izadju na blokadu ti obavezno idi na polaganje (ko nije igrao Street Hoop smejace se ovom,zvuci apsurdno zar ne?:D),ali mislim na ono njihovo polaganje uvis (na foru kosog hica pod uglom 75 stepeni :d)
Uvek idi na to da ti imash zadnji napad (Zelko Obradovic style:p).Kreni na kucanje 2,3 sekundi do kraja(ako krenesh kasnije zaustavice ti vreme u vazduhu iako si skocio pre isteka :trust:,a ako krenesh ranije ostaje im 1.5 sekundi da daju trojku sa kosa na kos-sto im inace cesto ulazi:mad:).Za kraj je najbolje polaganje na koje mozes krenuti i kasnije,ali izbaci loptu pre isteka vremena)
Naravno zadrzavaj vreme kad morash,pokushavaj da im sto ceshce otmes loptu,fauliraj itd




malocas predjoh igricu,)
 
Poslednja izmena:
a Sky wolf? da i ne spominjem Gun smoke :p
 
a Sky wolf? da i ne spominjem Gun smoke :p

SkyWolf....
Jedan osrednji Jugo sam prokockao na njemu... :D
Sećam se i fazona da na svakom neparnom nivou na kraju "pokupiš" zastavicu i izbaciš je neposredno pre nego što te igra "uhvati" u animaciju sletanja na zemlju... I onda, na sledećem nivou svi pucaju u donji desni ugao ekrana, a niko u tebe... :D
Dobra fora....
 
SkyWolf....
Jedan osrednji Jugo sam prokockao na njemu... :D
Sećam se i fazona da na svakom neparnom nivou na kraju "pokupiš" zastavicu i izbaciš je neposredno pre nego što te igra "uhvati" u animaciju sletanja na zemlju... I onda, na sledećem nivou svi pucaju u donji desni ugao ekrana, a niko u tebe... :D
Dobra fora....

jos se secas :-devil-:
 
kako li su samo ljudi provaljivali sve te sheme... :D
 
Pucachine sa nishanom

NAM 1975
1181242139174.png
 
He, e onaj Final Fight je bila chudo igrica. A jel se seca neko R-Type? Uhhh kako je to opasna pucachina bila...

Secam se ja.Lodilo od igre prva koju sam video sa toliko dodataka.Godinama sam se mucio da istu pokrenem na amigi 1200 ali kad te nece.......... ali zato sada na emulatoru ..........
Sa prelazenjem prva tri nivoa nemam problema (niko ne prezivi) jer sam se utrenirao jos na zx spectrumu.
I jos fenomenalni luigi and mario............
Ma ceo komp sam potrosio po luna parkovima pre nego sto sam kupio spectruma posle sam samo isao da vidim sta ima zanimljivo.
E sad ako se neko seca kako se zvala igra sa astronautom izadje iz svemirskog broda i moze da ide gore dole i da se okrece levo desno i da laserom tamani neprijatelje,uvek posle par krugova se pojavi neki kao majmun koga je trebalo srediti.

I ako neko ima koji dobar link ka romovima za te igre sa automata (ja imam gomilu po cdovima ali znate kako je uvek fali ono sto ste najvise voleli da igrate)
 
Poslednja izmena:
uf koliko sam samo para ostavio po raznim fliperanama/buvarama...

mrzi me da pisem sada pa cu prekopiram poj post sa Coin-Op masters threada. igre koje sam presao sa jednim zetonom :D

Mortal Kombat - Ovo je bilo mnogo zanimljivo, Roundhouse, Roundhouse, rounhouse... do goroa a na njemu drzi gore i raspali rukom iz skoka cim pridje

Street Fighter II - shablom znam ja, shablon znash ti, po shablonu prelazimo igru mi svi. Presao sa Kenom, Ryuom, Chun Li, Hondom, Guileom i Blankom. U kasnijim hackovima koju su se vrteli kod nas se prelazila igra sa svim likovima kako oces. Secam se kada nisam sagatu dao da dotakne zemlju celu rundu :)

Samurai Shodown - Charlote i Haohmaru. Charlote je overpowered bitch a Haohmaru... dovoljno je reci njgov quote To call me Awesome is understandment!

Samurai Showdown II - Haohmaru i Jubei. ****no teska igra. Jedva po jednom upeh da predjem.

Kabuki Clash - Far East of Eden - Posle dugo pokusavanja sa glavnim likom Manjimaruom probah moju sliku i priliku. Mnogo lakse islo...

Last Blade II - Buduci da sam je tada uzas intezivno igrao na emulatoru kada sam je slucajno zatekao na moru bilo je prosto ko pasulj razvaliti je Setsunom i Washizukom

Punisher - sta da kazem nego BUG!BUG!BUG!BUG!

Double Dragon - iliti the ultimate elbow

Toki - Jedna od rekih igara koja je stvarno bila zakon koliko god puta da je igrash.

Dynamite Duke - tada meni poznata kao cabal 2. Prvi deo nisam mogao ni da prismrdim ali ovo je bio relativno lak zalogaj za mene. Jedino sto se celu igru spremas za bossa da bi mu sasuo 8 supera u facu njegove zadnje forme koja je nezdrava.

Rough Ranger - neverovatno kako mi ova teska igra inace lepo lezala...

Legend of hero Tonma - jos jedna od "nauci napamet" igara

Hammering Harry - Sem zadnjeg bossa walkover igra. Ali tako slatka!

Golden Axe - opet nehumano laka igra. Tuljkepa je imao bolestan domet i snagu napada. Manjak magije se dao lako zameniti njgovim kotrljanjem. A i riba ako se dokotrlja do Death Addera sa svojom magijom skoro da ne moze da se za****.

Savage Reign - Ovo ne znam da li da uvrstim. Celu igru igrash na jedan jedini potez prakticno. A onda kod bossa cekas da te usere... jednom iz 100 pokusaja me je usralo

E-Swat - odlicna platformska pucacina.

Vigilantte. Za tu igru sam verovali ili ne imao tutora. Covek je hteo da jos neko igra igru a kako sam jedini bio voljan naucio me je svemu :)
 
Poslednja izmena:
Golden Axe - opet nehumano laka igra. Tuljkepa je imao bolestan domet i snagu napada. Manjak magije se dao lako zameniti njgovim kotrljanjem. A i riba ako se dokotrlja do Death Addera sa svojom magijom skoro da ne moze da se za****.

ne zaboravite da svaki automat mogao da se podesava (to isto imate i u MAME): koja je tezina igre, koliko zivota imash, na koliko se dobijaju bonusi...

konkretno golden axe sam u Kragujevcu obrto bez problema dok u pazovi nisam mogao da stignem dalje od trece table... :|
 
Final fight sam stvarno rostiljo, Golden axe, Double dragon, Operation wolf sa onim mitraljezima ...
E pazi kad ortak i ja ledno pre 10 godina na moru naletimo na mislim zadnji automat kod nas i to jos Golden axe:banana:...rekosmo davaj zetone, ne idemo dok ga ne obrnemo....trebalo nam je jedno 4 sata, ali ga predjosmo:smoke:
 
Znao sam da cete ici na Wikipediju:d.

Bio ja tamo ali nemaju pojma.Odnosno duplirali su pojmove.Ovo shto sam ja pisao, objasnjavao je tvorac Togakure ryu klana ninjutsua u Beogradu na seminaru.Ako Japanac nezna onda neznam ni ja:d.
A bice ti jasnije kada kliknes na ovaj link.Omash pri kraju slichicu gde ti pishe:
shaken (throwing stars)
Inache mnogi se ovde drze Wikipedije kao pijan plota :D.Greshka na Wikiju a nije joj prvi put.
 

Prilozi

  • Shaken.jpg
    Shaken.jpg
    23 KB · Pregleda: 161
Poslednja izmena:
Znao sam da cete ici na Wikipediju:d.

Bio ja tamo ali nemaju pojma.Odnosno duplirali su pojmove.Ovo shto sam ja pisao, objasnjavao je tvorac Togakure ryu klana ninjutsua u Beogradu na seminaru.Ako Japanac nezna onda neznam ni ja:d.
A bice ti jasnije kada kliknes na ovaj link.Omash pri kraju slichicu gde ti pishe:
Inache mnogi se ovde drze Wikipedije kao pijan plota :D.Greshka na Wikiju a nije joj prvi put.
A ti oces reci da je Hacumi bio u Beogradu?????
 
Da.Na poziv Marka Pavlovica.No to je bilo pre otprilike 15 godina...
 
MAKO Pavlovic je bio moj profesor nacionalne istorije srba na Pravnom fakultetu.Zato sam omakao.:D
U pravu si.Celavi je i tad imao crnjaka.Imao je neke muke sa probisvetima u to vreme i bio je napadnut u ulasku jedne zgrade. Dr Masaaki Hatsumi ga je cenio.Ninjutsu je i u Nisu sad zastupljen.Jedno vreme se tim bavio Zoran Mitrovic koji je zajedno trenirao sa Pavlovicem.Sad vishe neznam.Ja sam vec 10 godina i kick box vodama.
Ja sam sporadichno dolazio kod Pavlovica jer ne zivim u Bg.Moj ortak Novica Milacic je bio non-stop.:D
Ali odosmo u off i to podosta.
Sushtina je da su u vreme Ige i KOge bili shakeni zvezdice a shurikeni su imali vishe varijateta a najcesci su bili u vidu shpicastih shtapica,igala i sl.Sve to kao dopuna Jariju ,vakizashiju itd. u borbi.Shuriken je kasnije omasovljeniji pojam bio tako da je svet to tako i prihvatio.No,nije ni bitno.
Odvukao si me totalno van teme koja ce zbog toga verovatno biti zatvorena.
 
Poslednja izmena:
Jos malo tuce:
Agressors of dark kombat
aggressorsofdarkkombat.jpeg


Fatal Fury2
6_qjgenth.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno