Šta je novo?

omiljene igrice sa automata : ))

To mi je bila jedna od najomiljenijih, sad igram nesto slicno tome na wii-u,ali nemam uzi :d

Nego
da li se secate igre, sa autima, skupljaju se razni "power-up"-ovi, kad pokupis neki, auto promeni boju i dobije pucaljku ili krila....
taj automat je bio na Kopaoniku u hotelu Junior,igrao sam ga '92 i '93, nigde vise nisam video tu igru.
uff kad se samo setim

Da nije Mad Gear (Led Storm)?
[YOUTUBE]5adN4OTUOdQ[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
A moze biti i ovo, to je jedina igra gde ima krila na automobilu i rupe na mostu na drugom nivou.
[YOUTUBE]CSLZxxr_4HU[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
A moze biti i ovo, to je jedina igra gde ima krila na automobilu i rupe na mostu na drugom nivou.
To je to majstore
Svaka cast.

dal me zezas da i ti pamtis tu igru ???? upravo je i ja iz istog hotela iz iste godine pamtim! rekreaivna nastava 3-4 razred, jaoooooooo

Bas to
I ja to pamtim sa rekreativne nastave, ali sam omasio godinu, bila je '91 i '92 (prvi i drugi osnovne :d )
Ma ludilo kako je bilo
pozz
 
Poslednja izmena:
Ja sam najvise vremena provodio uz ove dve igre, secam se da su u lokalnoj fliperani bili i da nisam izbijao odatle :D

Tumble Pop


Stone Age (Caveman Ninja)
 
Igrica koju sam najviše igrao je Cadillacs and Dinosaurs. Ortaci i ja nismo izbijali iz "buvare" u to vreme, koliko je novčića potrošeno... eh kad se samo setim, to su bila vremena :)

[YOUTUBE]Gad2l-7wgcM[/YOUTUBE]

Znam da je bila još neka igra, kod koje kada je prelaziš, postepeno otkrivaš sliku neke gole ribe, ubi me ako znam o čemu se tačno radilo, davno je to bilo hehe. Možda neko zna kako se tako nešto zvalo, ali kapiram da je verovatno bilo više igrica na tu foru.
 
Znam da je bila još neka igra, kod koje kada je prelaziš, postepeno otkrivaš sliku neke gole ribe, ubi me ako znam o čemu se tačno radilo, davno je to bilo hehe. Možda neko zna kako se tako nešto zvalo, ali kapiram da je verovatno bilo više igrica na tu foru.

Da, bilo je puno igara na tu foru ali kod nas je najvise bilo "Miss World '96". Snimak sa YouTubeta je malko cenzurisan :D

[YOUTUBE]5udAysDQQW8[/YOUTUBE]
 
Nazad
Vrh Dno