Šta je novo?

Da li je moguce saznati na cije ime je broj telefona u MTS i kako?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Osa

Slavan
Učlanjen(a)
08.06.2006
Poruke
238
Poena
319
Elem, kako se i da zakljuciti iz naslova, interesuje me da li je moguce (i ako jeste kako) doci do informacije ciji je broj telefona 064/xxx-xx-xx. Naravno ne imajuci u vidu da li se radi o post-paidu ili pre-paidu? Unapred hvala.
 
Poslednja izmena:
koliko je meni poznato ne, odnosno moze, lepo nazoves taj broj pa pitas :)
 
Preko veze se može sve u zemlji Srbiji :d Inače, ne verujem da ćeš da dodješ do informacija.
 
To moze samo za postpaid, za prepaid niko nije uzimao podatke dok si kupovao na trafici ;)
 
Postoje i prepaidovi kupljeni u telekonju direkt :)
 
To moze samo za postpaid, za prepaid niko nije uzimao podatke dok si kupovao na trafici ;)

moze ako ima vezu ili ako je taj broj odnosno vlasbik dopustio da se njegov broj nalazi u imeniku ako to ima na mt:s-u kao sto ima na Telenoru....?
 
E sada, kao sto rekoh, nisam siguran da li je post-paid (mozda i jeste). Pretpostavimo da jeste, gde da izbunarim imenik?
 
Kod Telenora je to moguce na 9863,isto kao da ste zvali 988 za fixnu mresu,savim javan i dostupan podatak. Nije u Srbiji bas sve teorija zavere i ne koriste svi telefone za bilo kakve nezakonite radnje.
Pozovi 789 (pa kada dobijes :D PITAJ NJIH!!!
 
Poslednja izmena:
Za MTS ne znam, ali u telenoru nije moguce dobiti Ime/Prezime/Adresu iz imenika na osnovu broja telefona, samo obrnuto, dakle ako znas ime, prezime i adresu pretplatnika, mozes da dobijes broj.
 
A da probas da posaljes poruku sa clickatella koja bi tom broju nekako iskukala podatke?
 
Elem, kako se i da zakljuciti iz naslova, interesuje me da li je moguce (i ako jeste kako) doci do informacije ciji je broj telefona 064/xxx-xx-xx. Naravno ne imajuci u vidu da li se radi o post-paidu ili pre-paidu? Unapred hvala.

Ako te je neko s namerom nervirao, sigurno nije registrovani korisnik :S:
 
To moze samo za postpaid, za prepaid niko nije uzimao podatke dok si kupovao na trafici ;)

Setite se momenta kada je za aktiviranje GPRS i MMS usluge, na prepaid-u, bila potrebna prijava korisnickom servisu na broj 789, gde je operater maltene evidentirao i broj cipela koji nosite, a ne licne podatke :D
 
Pusti mi na pm broj telefona koji te zanim, pa cu da vidim sta mogu da ucinim za tebe ;)
 
Ako te neko uznemirava ti to lepo projavi u korisnicki servis pa sve lepo prepusti njima.
Prvo upozore onoga ko te uznemirava pa ako se to nastavi oni ga iskljuce.
 
Da a njemu je verovatno problem da nabavi drugu prepaid karticu za stotinak dinara i da nastavi tamo gde je stao...
 
mozda nije uznemiravanje, mozda se čoveku sviđa neka riba, a hoće da sazna podatke pa da on nju uznemirava :D hehe, zezam se
 
Ima jedna glupa fora ako je post-paid, odes u poslovnicu i kazes kako te drugar koji je na putu u inostranstvu i zamolio te da mu platis racun za telefon da mu ne iskljuce pa posto su oni jedna dobra firma i ne smeju da uzmu pare na ruke oni ti lepo ispisu uplatnicu sa imenom, prezimenom i adresom onoga na koga se vodi telefon i to ti je to.
 
Pusti mi na pm broj telefona koji te zanim, pa cu da vidim sta mogu da ucinim za tebe ;)

potvrdi ovde dal si ozbiljan batice, meni neki mu*onja redovno preti na mob, a nikako da zaista neshto i uradi, samo skakuce po slushalici iritantno,pa bih bash volo da saznam ko je ... :D
 
Probaj ovo sto sam gore naveo, naravno ako je post-paid i ako je telekonj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno