Šta je novo?

Starcraft 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta god da napišeš ljudima ne možeš udovoljiti. Ne vidim što bi se uopšte ti, ili Filipensko, toliko potresali.
Da ste napisali prekratak opis, opet bi bio problem. Mislim, prelistajte malo temu pa vidite i sami čemu sve ljudi nalaze zamerke kada je igra u pitanju. Počevši od instalera igre (bože), pa sve do muzike, mislim čak i pakovanja, ali me mrzi da listam sad :).
Dobra stara priča o ocu, sinu i magarcu. Pouka je: svetu se ne može ugoditi :).

Nisam se uopste uzbudio :)

Shvatio sam davno koliko je lako ispasti grbav: nista ne moram da uradim posebno da bi mi se to desilo
 
Lagano igram, predjoh prvih 6 misija. Za sada je sve super [mada nema victory ekrana preko kojeg smo ranije mogli da ostanemo u misiji da zavrshimo klanje].

[also, nema misija tipa "kill everything"].
 
Presao sam 5-6 misija i jos uvek nije bio ni jedan od onih perverznih sinematika? Kad ce vec jednom? Zbog njih prelazim kampanju. :D
 
Sta kukate za cenu, ne kontam? Jedino ste mogli da ustedite ako ste odradili preorder na nekom sajtu. Pa CE verzija ovde kosta 9 evra vise nego "napolju"!

Filipe, sueper review! :) Meni je drago da si bio malo "hladnijeg" stava. Taj tekst ipak stoji na ozbiljnom sajtu, nije forumski post. Bravo!
 
Postoje razlike u kritikama - jedna od stvari koje me u ovom poslu najvise nervira jeste da oni koji kritikuju to ne umeju da urade onako kako treba

Ako je primera radi moj text losh, tvoja kritika mora da bude makar za koplje iznad mog texta. Ovako ispada da bukvalno kome padne na pamet moze da kaze "ovo je odvratno" i da po automatizmu da sebi za pravo.

No da ne idem u off, vratimo se na temu - Starcraft II je izasao

a sto si se ti sad uvredio? moj prvi post i reakcija je bila vrlo jasna i iskrena - text nije lepo prelomljen, mnogo ga ima i tezak je za citanje. Sam review nisam komentarisao, verujem da je dobar. Svaka cast za trud, pojavio se opis nakon 12 sati od izlaska igre.

Nisam posecivao benchmark sajt, ali su verovatno i ostali reviewi na sajtu isti kao ovaj. Moj je dobronameran savet, povecaj font za 3-4 pt, razbij i skrati malo pasuse i povecaj malo razmak izmedju redova i videces razliku.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
@Zli_bokser: http://forum.benchmark.rs/showthread.php?t=236253
Dobro ce nam doci dobar komentar.

@Ostatak: manite se sitnicarenja, Filipenkov rivju je ok, daje dobar uvid u to kakva je igra u pitanju. I nemojte preterano mlatiti praznu slamu, vise price o igri manje prepucavanja.
 
Nisam posecivao benchmark sajt, ali su verovatno i ostali reviewi na sajtu isti kao ovaj. Moj je dobronameran savet, povecaj font za 3-4 pt, razbij malo pasuse i povecaj malo razmak izmedju redova i videces razliku.

Pozdrav

Kvalitet necijeg izlaganja nema veze sa izgledom fonta: mozda je to kod tebe profesionalna deformacija (sala, ne uvreda). Za mene je informacija ono sta me zanima, par sajtova koje posecujem uopste ne volim kako izgledaju - niti tvrdim da je poslednji redizajn Bencha pogodio temu, daleko od toga. Zbog toga cemo ga ozbiljno preurediti u dogledno vreme

Vratimo se na temu :)
 
zna li se koliko sati otprilike ima igranja kampanje :)


i da li je moguce igrati kampanju bez stalne net konekcije?
 
Poslednja izmena:
Pozadina cele price se ne vidi.
Ovde je neko ulozio trud da ova igra ( i brdo igara) dodje do nas da osetimo taj filing koliko je moguce.
Ovde pojedinci kukaju na carinu + gomila problema, kako je toj firmi tek koja mora legalno da uveze kontigent za Srbiju!
U redu dok sam cekao na SC2 sam cuo da je Assassins Creed 2 kasnila 3 sata, znaci neko je grebao po carini da ta igra dodje do kupaca!
Kupci su ispostovali to i dobili svoje orginalni disk.
Ljudi iz Blizarda postuju svoj trud, da li ti postujes svoj?
 
Poslednja izmena:
Ja bi predložio da se sada otvori nova tema za Starcraft II. Ova u kojoj ima 2112 postova je već preobimna a nema više svrhe forsirati jer je igra konačno izašla. Sad bi trebalo jednu temu da posvetio samoj igri a ne da pišemo u onoj koja je bila posvećena izlasku iste i koja je otvorena 04.2007. godine.
 
OT ali .. nije bash tako.
Ako izvozis elektronski u EU, TI si duzan da platis VAT za ono sto prodajes fizickim licima. Kako to funkcionise u praksi je drugo, ali tako je zakon EU ;)
Za online prodaju mogu da drzim diskove u maleziji i da ih saljem online gde hocu...
Ako uvozim u zemlju, a lokalni distributer mora da ih uveze fizicki, mora da plati carinu i pdv u iznosu od 18 procenata. Nije kriv distributer bas uvek i nismo svi lopovi.
 
Jel' skontao ko hologram night elfice (iz WoW-a) kako igra u kantini na Hyperionu? :D
 
Ako uvozim u zemlju, a lokalni distributer mora da ih uveze fizicki, mora da plati carinu i pdv u iznosu od 18 procenata. Nije kriv distributer bas uvek i nismo svi lopovi.

Realno, to su opravdanja. Zašto bi to mene, kao krajnjeg kupca, zanimalo? Logično je da svi žele "best bang for buck" varijantu, a to je za igre, knjige i ostalo naručivanje preko interneta, jer se ne plaća carina.

Zamisli kad bih otišao u GameS i tražio "price match" na cenu sa ShopTo? Nema rezona braniti domaće distributere. Da ne zarađuju, ne bi i dalje prodavali. Ako nemaju rezona, neka zatvore.

I nije mi jasno kako ne razumete cenovnik. Ako, npr, RDR za PS3 napolju košta 47 evra (+ shipping) a kod nas 70 evra, to jeste "samo 20 evra skuplje" - ali istovremeno, to je ~ 50% skuplje!

A i na tu UK cenu, oni tamo imaju sigurno neku zaradu i neke ljude koje plaćaju da to pakuju, šalju, osvežavaju sajt... Ako si jedan od najvećih EU sajtova za online game prodaju, teško da jedan čovek može to da radi.

On topic: Vi koji imate originale, da li imate samo kartonske kutije sa dvdjem ili one dvd case kutije sa diskom i knjižicom unutra? Pitam jer me sad to buni, izgleda postoje najmanje dve retail verzije...
 
Ninoslave, sta ti nije jasno, online sajtovi imaju neku 'foru', ne znam iz kog razloga su jeftiniji. Pogledaj online sajtove za prodaju satova recimo, kod njih moze biti 150 funti, a u bilo kojoj pravoj prodavnici u UK je od 200.. Tako isto i za igre.
 
Ma sve je meni jasno :) Kakve god da su fore - meni je drago... Super je što imamo izbor, makar za kupovinu ovih sitnica :)

"Napredniji" korisnici će kupiti online, staromodniji u prodavnici ovde i mirna Bačka. Svaka roba nađe svoga kupca, kažu... No, bitno je, ako postoji bolja varijanta od "domaćice", to i priznati.

/* Closing tag for this price discussion, from me :)
 
Poslednja izmena:
Jel provalio neku reklamu za iPistol koja se vrti na TV-u u baru u pauzama izmedju vesti? :)
 
Lol skinuo sam narodnu verziju, ne mogu da docekam orginal da probam SP. :d
 
[YOUTUBE]jI4r0UZzbkw[/YOUTUBE]

Boles' :crash:
 
Šta je ovo, ne mogu da instaliram igru :S... Ništa se ne dešava kada pokrenem installer...
 
Puska je ponovo napunjena.
 
kazu da ne radi
 
Daklem igra je vrh, nisam josh stigao single pleyer to cu na odmoru, ali multi je super a to me i zanima .
Da ce bog da malo inspirishu RTS scenu, da se i drugi bace na development.
 
...

[YOUTUBE]jI4r0UZzbkw[/YOUTUBE]

Boles' :crash:

Ja cu da ti predjem za 15h samo da mi dodje igra. Jos 12 dana :(.

Inace sto se tice review-a, ok je odradjen, ali ipak ako je filipenko imao igru na testiranju mogao je da baci neki ingame screenshot, a ne one blizzardove screenshotove od pre nekoliko meseci, koji ne lice mnogo na Starcraft 2 :).

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno