Šta je novo?

[MTS] Postpaid - (ne)Mogucnost provere stanja

if korisnik ne prima listing then dodaj dinarcice na duze razgovore and onemogući pristup preko interneta listingu :d
 
Poslednja izmena:
ja uspeh da vidim listing konachno :) dodushe shifri je trebalo jedno 10ak minuta ali je stigla ipak
 
Nemaju pametnija posla nego da kradu vas koji imate telefonske račune u proseku 600 dinara mesečno. Ne zanosite se, nego se pretplatite na listing. Ako na nešto ne možete da se pouzdate, to je lični subjektivni utisak koliko ste pričali kog meseca.

Odgovorno tvrdim da mi dinara nisu uzeli, a već duže vreme nemam baš male telefonske račune. Nisam imao sumnje ni dok sam bio prepaid, a na mreži sam od iduće godine celu deceniju.
 
Mislio sam da preteruju svi koji se brinu da ce ih mts opeljesiti, dok nisam dobio listing i video da su mi na pocetku meseca razgovor sa 063 brojem naplatili 1,81din. A posle toga nijedan vise nisu - 0,00. Nisu nikakve pare, ali opet cini se da to bas i nije bez greske. Zato treba biti oprezan. Dinar tamo dinar ovamo x XY korisnika = lep dzeparac za popunu budzetskog deficita...


ovo sto sam rekao je situacija iz listinga. i ja sam na postpaidu 4 godine, sve ukupno mobilni korisitim 8 godina sve vreme mts, i nisam do sada imao nikakve zamerke, ali u zadnje vreme prosto, sve nesto ne funkcionise...
 
Poslednja izmena:
Nemaju pametnija posla nego da kradu vas koji imate telefonske račune u proseku 600 dinara mesečno. Ne zanosite se, nego se pretplatite na listing. Ako na nešto ne možete da se pouzdate, to je lični subjektivni utisak koliko ste pričali kog meseca.

Odgovorno tvrdim da mi dinara nisu uzeli, a već duže vreme nemam baš male telefonske račune. Nisam imao sumnje ni dok sam bio prepaid, a na mreži sam od iduće godine celu deceniju.


A kako objasnjavas one pozive(imaju okacene slike) u okviru besplatnih minuta koji su svejedno tarifirani sa ~dinar? Smesna cifra stoji, ali to nije ni bitno, bitno je da je greska.
 
Moguce je da ima veze sa prenosenjem besplatnih minuta iz prethodnog meseca. Verovatno za razgovor koji je u toku kada isticu besplatni minuti iz prethodnog meseca naplate, dok ne predju na paket iz tekuceg meseca.
 
Neko sitno zaokruživanje je u pitanju. Sigurno je ceo sistem postavljen da eventualne sitnice u zaokruživanju garantovano ne idu na njihovu štetu nego na našu. Tako i sve banke i druge ustanove koje rade sa lovom funkcionišu i zašto se potresati oko toga, kad svet jednostavno tako funkcioniše? :)
 
Ne mislim da se treba preterano potresati, nego je tvoj komentar bio tvrdim da mi dinara nisu uzeli
Posto ima bar 3 dokaza od razlicitih ljudi da su svima uzeli po bar dinar prosli mesec, jasno je da greske postoje (naravno na nasu stetu), pa ako je jasno da greske postoje, zar nije logicno pomisliti da ih je bilo i pre(mozda i znacajnijih)? Ne kazem da je to nesto bitno, ali ako od par miliona korisnika uzmes par dinara onda to vec nije sitno. Naravno par dinara nikom nista ne znaci
 
Не разумем

Мени је рачун ок, али ми није јасно како имам на стању 0.01! :zgran: :S: :wall:
 
Meni stanje nikada, ali nikada nije bilo 0,0. Uvek ima bar 0,01. :)
 
I ja sam verni korisnik MTS i tvrdio sam da proteklih par godina nikada nista nisu zeznuli, Na predhodnom racunu sam primetiO nekih cudnih 15tak din (inace sam MIX500) ali rekoh NEMA VEZE, E i na ovom rcunu primetih cudnih 13.34din i nazovem 789 pitam o cemu se radi? TUC-MUC Javite se najblizoj MTS poslovnici. Ne budem lenj i odem. Izvade mi listing i nadjem neki poziv koji je obracunat (a znam da nisam potrosio besplatne min ni sms) i lepo napisem zalbu(fino mi teta sve objasnila) i nakon 2 dana zovu iz MTS-a izvinjavaju se i kazu da ce biti stornirano na sledecem racunu. Od sada uzimam listing uz racun cisto da vide da pratim, a i praticu (to treba svi da urade kada je vec besplatno)
Mene ovo podsetilo na ono Veljino "ne KRADITE vec KRADUCKAJTE"
Nije u pitanju novac,vec princip! Alo bre,dokle?
 
Bas to, dovoljno bi bilo da svaki poziv obracunaju sekund vise, i fine pare bi uzeli. Niko nista ne primeti i sve super.
Inace i sam sam mislio da je sa racunima sve u redu, samo u proslom listingu sam primetio tu sitnu gresku, tako da nemam razloga da im verujem vise. Sitno jeste, ali je greska.
 
Evo i ja da se pridruzim listi zakinutih. :) Tokom meseca su mi jedan poziv obracunali 1.39 din bez ikakvog osnova. Blah...:p
 
Nemaju pametnija posla nego da kradu vas koji imate telefonske račune u proseku 600 dinara mesečno. Ne zanosite se, nego se pretplatite na listing. Ako na nešto ne možete da se pouzdate, to je lični subjektivni utisak koliko ste pričali kog meseca.

Odgovorno tvrdim da mi dinara nisu uzeli, a već duže vreme nemam baš male telefonske račune. Nisam imao sumnje ni dok sam bio prepaid, a na mreži sam od iduće godine celu deceniju.


sad se verovatno super osecash shto si nam se pohvalio kako si ti 10 godina na mtsu i imash rachune sa mnogo nula :D
ja rekoh da mi je neshto sumnjivo a ne da me neko krade (iako samo u ovom tredu ima informacija o tome). listing po zahtevu na sajtu telekoma postoji i pishe da je dostupan posle 15. u mesecu. shta se ti nalazish prozvan da branish nekog ?


ps "lichni i subjektivni.." - ne idu zajedno ;)



I ja sam verni korisnik MTS i tvrdio sam da proteklih par godina nikada nista nisu zeznuli, Na predhodnom racunu sam primetiO nekih cudnih 15tak din (inace sam MIX500) ali rekoh NEMA VEZE, E i na ovom rcunu primetih cudnih 13.34din i nazovem 789 pitam o cemu se radi? TUC-MUC Javite se najblizoj MTS poslovnici. Ne budem lenj i odem. Izvade mi listing i nadjem neki poziv koji je obracunat (a znam da nisam potrosio besplatne min ni sms) i lepo napisem zalbu(fino mi teta sve objasnila) i nakon 2 dana zovu iz MTS-a izvinjavaju se i kazu da ce biti stornirano na sledecem racunu. Od sada uzimam listing uz racun cisto da vide da pratim, a i praticu (to treba svi da urade kada je vec besplatno)
Mene ovo podsetilo na ono Veljino "ne KRADITE vec KRADUCKAJTE"
Nije u pitanju novac,vec princip! Alo bre,dokle?


upravo to, princip. nije nemoguce napraviti krshten softver koji nece da krade, pitanje je samo isplativosti...
 
Ne nalazim se prozvan, nego se diže halabuka oko nečega što se svuda dešava. Kad se celo ovo naše društvo evoluira na jedan viši nivo, biće argumenata i da se brani svaka para koja nam se ne slaže na računu - jer to u svakom slučaju nije u redu i potpuno ste u pravu.

Ja vam samo skrećem pažnju da ne trošite vreme i živce na gluposti. MTS je još odličan koliko su nam druge opcije ...nje. Biće bolje, ja se nadam da će samo brzo to da se desi. Da li se neko seća kako je bilo pre samo 2-3 ili 5 godina? Da ne spominjem 90te i taj crno-beli film u kome smo svi živeli.

Naravoučenije: obavezno uzimajte listing i tražite nelogičnosti uvek. Od prvog dana mi uz svaki račun stiže listing i pređem ga na brzaka, iako ne očekujem neka iznenađenja. Svaka usluga koju u životu plaćate mora biti propraćena odgovarajućom specifikacijom, što i ovaj listing predstavlja. Oni su dužni da vam to pruže, i ne vidim nijedan razlog zašto svako od vas ne zatraži da mu listing stiže uz račun. Sem okačenih argumenata te vrste, u ovoj temi, sve ostale postove uopšte ne mogu da uzmem za ozbiljno, i na njih se sve moje prethodno piskaranje u stvari i odnosilo.

Ruku na srce, moram da priznam da sam očekivao mnogo više od ovog tržišta dolaskom VIP-a, ali mi smo toliko nezreo narod, da je to nešto strašno.
 
Koliko $ je listing i kako se aktivira njegova redovna dostava?
 
Besplatan, jedino sto je obavezno otici u poslovnicu kako bi vam aktivirali, ne moze preko call centra
 
offtopic, da ne otvaram temu, jel vam radi 064 mreza, mene ceo dan zeza, i kad ima signala i kad nema isti djavo, connection error, jel do mene ili do njih?
 
da, da, prsl aim je mreza u petak, ja nisam imao signal uopste...
 
Jel neko pitao korisnicki servis zbog cega se to desava? Ocigledno da kraduckaju.
 
ja sam taj dan hteo da im #$%#%##% al nisam mogao da iih dobijem, posle sam se ohladio :)
 
Ajde cisto da vas upozorim posto ce izgleda opet biti KRADUCKANJA.Sistem im opet ne radi i to sam slucajno provalio samo zato sto mi se pogodilo da mi je broj besp.min i poruka okrugla cifra.Tako da ako proverate stanje nemojte da se zaje**** cini mi se da je to stanje jos od subote
 
Da i meni se cini da mi vec neko vreme stoji na istom stanju.
 
Stoji vec 2-3-4 dana, ne duze od toga, ali stoji... Ja sam bio u Bosni u roamingu, telefonirao odande a trenutno zaduzenje se ne menja, odmah znam da sistem ne radi. Ovo im se cesto desava, i pocinje ozbiljno da me nervira :S
 
Kod mene vec nekoliko dana sve stoji na "0" osim "Stanje" tako da... :d
 
Bice kukulele sa racunima u novoj nam 2008.,predivan poklon od MTS-a :mad::mad::mad:
 
Proradio!

Jutros sam bio neprijatno iznenadjen i razocaran. Provera stanja me je bacila u ocaj. Za samo jedan dan (kada sam najmanje razgovarao) potrosio sam najvise. Izgleda da im je sistem provere proradio. Retroaktivno!
 
Nazad
Vrh Dno