Šta je novo?

[MTS] Postpaid - (ne)Mogucnost provere stanja

Meni dinara nisu marnuli za 9 godina koliko sam kod njih. Promenio sam dva broja, sa drugim prešao na postpaid 2004. godine uz koji uvek dobijem listing. Da su sjajni nisu, ali je ružno klevetati bilo koga bez argumenata. :)
 
Evo ja cu da "klevetam" kad vec nemam kome da se zalim.

Vec treca godina kako sam na postpaidu, racuni su uvek bili ok, osim:

prvog meseca, kada su me cepili 300 din vise (ubacili nepostojeci poziv) ali su posle zalbe to anulirali;

proslog meseca, kada su mi naplatili 2500 din vise !!!!! (inace ne pravim velike racune bel 100 je moj paket), posle dve pismene zalbe stigao je odgovor u stilu: "Mi tako tarifiramo a ti se piiiiiiiiiiip"; na listingu izlazi sledece - u roku od tri minuta tri poziva na isti broj 064 i sva tri razlicito tarifirana (naravno iako sam tada uveliko imao bespl. minute razgovori su naplacei sa po 100 200 i 300 din (zaokruzeno)), dok je drugi primer isto tako "zabavan" - 2 kb za gprs (koje btw nisam ni koristio) 164 din, i da ne nabrajam dalje. Odgovor i preko call centra i sluzbenika u ofisu i pismenog izvestaja je bio u stilu ko te sisa...kome da se zalim???

i zadnji mesec kada mi u racunu za septembar stize listing sa pozivima iz jula!?!?! uredno tarifirani i naplaceni. E sad tek treba da se zalim, videcu sta ce mi reci, ali nemojte mi samo reci da rade kako treba i slicno.

Smecari su najstrasniji.

Najtuznije od toga je sto ne postoji nacin da im se stane na rep. Eventualno da posaljem Kuriru ili Pressu ali ko ce to da objavi i koga boli uvo za to. Broj ne mogu d amenjam zbog posla, imam ga vec skoro 8 godina.

Eto to je moja muka, placam nesto sto nikad nisam ni video ni koristio...
 
...proslog meseca, kada su mi naplatili 2500 din vise !!!!! (inace ne pravim velike racune bel 100 je moj paket), posle dve pismene zalbe stigao je odgovor u stilu: "Mi tako tarifiramo a ti se piiiiiiiiiiip"; na listingu izlazi sledece - u roku od tri minuta tri poziva na isti broj 064 i sva tri razlicito tarifirana (naravno iako sam tada uveliko imao bespl. minute razgovori su naplacei sa po 100 200 i 300 din (zaokruzeno)), dok je drugi primer isto tako "zabavan" - 2 kb za gprs (koje btw nisam ni koristio) 164 din, i da ne nabrajam dalje. Odgovor i preko call centra i sluzbenika u ofisu i pismenog izvestaja je bio u stilu ko te sisa...kome da se zalim???


Eto to je moja muka, placam nesto sto nikad nisam ni video ni koristio...

Sto se ne zalis, odes u poslovnicu i podneses zalbu?? Ako ovo nije bio roming onda je greska...
 
Dve zalbe sam podneo. Posle krajnje glupog objasnjenja nakon prve zalbe, podneo sam i drugu. Sta mislis sta su mi rekli...

I sta sad ja da radim? Morao sam da platim racun da me ne bi iskljucili. A lova odeeeeeeee.

Ko kaze da ne se to ne dogadja jos nekome, a ne samo meni...
 
Ljudi, je l' vam stigao račun na kućnu adresu? Već je 21. a još ga nema...
 
Stigao uredno oko 15. kad i obicno stize (i meni i suprugi)...

A ovo sa proverom stanja im je zesci blam i neposlovnost. Ako nude tu uslugu, mora da radi 24h bez greske, ili ako je u kvaru, da svima posalju sms koliko ce usluga biti nedostupna.
 
Ljudi, je l' vam stigao račun na kućnu adresu? Već je 21. a još ga nema...

U posto pa postara za gusu:-devil-:

@cosmo - sistemi 788 i 797 ne funkcionisu zbog upgrade-a sistema kako bi nama, korisnicima, bilo bolje(valjda)... ali da je jadno da ne posalju poruku obavestenja o istom je stvarno los marketinski potez.:smash:

Ne vidim zasto neki misle da ce biti greske na racunima ako im ne radi provera stanja jer aplikacija koja sluzi za proveru stanja sigurno ne radi billing... meni ovo zvuci logicki a?
 
Poslednja izmena:
Pitam ja u korisničkom "a kako ćete da nam pošaljete račun ako sad ne možete da mi kažete stanje" a cica "pa valjda će smisliti nešto.." :D :D :D
 
Pitam ja u korisničkom "a kako ćete da nam pošaljete račun ako sad ne možete da mi kažete stanje" a cica "pa valjda će smisliti nešto.." :D :D :D

VRH! Brother!:wall:
A ja bas razmisljao da pozovem korisnicki servis da ih priupitam za stanje :lupko:
 
Izvadicemo listing ako treba ;)

E to ce da nam pomogne u pm,oni ako bude hteli mogu da kradu minute kolika je njihova volja,pa ko provali on ce se zaliti a ko ne......

Mnogo me nervira sto ne mogu da proverim stanje,tj sto nemam mogucnost to je najveci problem,jer ako placam za nesto zelim da imam uvid u to.Ja npr imam dva telefona,i na svakih 5 dana proverim stanje pa ako sam na jednom sljustio mnogo minuta onda vise koristim drugi sto je i normalno,a sad nemam takvu mogucnost.Brojace na tel.nikad nisam ni ukljucivao misleci da ne moram na taj nacin da proveravam trajanje razgovora ali sve mi se cini da ako ovako nastave da ce morati i taj sistem da se koristi
 
@DjuRaSiN

Cuo sam timeri na telefonu nisu bas validni, cisto da imas u vidu... A zasto mislis da ce ti krasti minute??? Da li mislis da postoji neko toliko zaludan i dokon koji je u fazonu " Uuu, aj da mu na ovaj razgovor dodamo 7sek, a na ovaj cemo 25s. jer je i ovako razgovarao 6min pa nece ni primetiti"... Sve vaznije operacije danas vrse kompjuteri tako da ako postoji greska, kompjuter ju je napravio:crash:
 
Nije fora u krađi, nego u uvidu o potrošnji, ako si na nekom od BEL paketa recimo. Koja je poenta paketa, ako nemaš pojma koliko ti je besplatnih minuta ostalo? Potpuno neozbiljno i neodgovorno. Morali su da naprave neko prelazno softversko rešenje za ovaj mesec, a onda lagano da imaju ceo mesec za konsolidacioni period, dok privremeni sistem radi.

Ali, to nisu ljudi, to je stoka.

I onda kažu da nema monopola, ima ga. Potpuni monopol nesposobnjakovića po svim firmama po čitavom gradu. MT:S uopšte nije izuzetak. Postalo je gotovo neverovatno kvalitetno završiti bilo šta bilo gde. Ne možeš kvalitetno da razgovaraš, nemaš kvalitetan net, sedneš u kola i ne možeš kvalitetno da prođeš bilo kojim delom grada, što zbog nesposobnih vozača, što zbog totalnog raspada u organizaciji saobraćaja, a onda stigneš do lokacije B gde ti treba neka stvar/usluga i kreneš redom od jednog do drugog tupana pokušavajući da završiš bilo šta.

Pomirite se sa tim da nas sad stiže višedecenijsko zaglupljivanje i sve ovo je potpuno normalno. Ja se nadam da će samo brzo da prođe...
 
E sad su stvarno prevrsili meru. Da je ovo normalna drzava mogli bi da trazimo neku kompenzaciju za ovo, vec se moze nazvati izivljavanje.

Nemoguce je nastaviti ovu temu a ne krsiti pravilnik foruma, koji kaze zabranjena politika i zabranjeno psovanje...Na zalost
 
Jel to ceo mesec ne moze da se proveri stanje ili sam ja zalutao?
Ja ne mogu, ne znam za vas, par dana u nazad, otkada se podsetih na ovu temu, pa rekoh, ajd' da probam.
 
Jel to ceo mesec ne moze da se proveri stanje ili sam ja zalutao?
Ja ne mogu, ne znam za vas, par dana u nazad, otkada se podsetih na ovu temu, pa rekoh, ajd' da probam.

Upravo tako,oprosti se od provere stanja ovog meseca :mad::mad::mad:
 
posle 01.11 moci ce da se proveri stanje,tako kazu u poslovnici mt:s u Lazarevcu
 
Mislim da bi trebalo proveriti gde smo, kako mi se cini Srbija ce uskoro biti ekskomunicirana ne samo iz drustva nego i iz prostora i vremena. Jede nas crna rupa koja ce nas ispljunuti negde izmedju Zambije i Zimbabvea. Valjda ce nas tamo nauciti necemu simpaticni domorodci..
A Mts i Telenor ce nam omoguciti roming direktno iz Zambijskog lonca, a Vip ce nam dati besplatne minute da boravimo do mile volje u Zimbabvejskom kazanu.
 
Ne ljutite se na njih, pošto ne znaju! Nisu krivi što ne umeju da proberu ljude koji znaju.

Ja bih se više brinuo što doktori ne znaju, a to što nemam uvid u svoj telefonski račun je nešto sa čim mogu i da živim ovaj mesec. ;)
 
Vec skoro mesec dana pokusavam da vidim stanje preko 797
Videcemo od sutra :wall:
 
servis trenutno nije aktivan, aj da sacekamo jutro:bottle::S:
 
servis trenutno nije aktivan, aj da sacekamo jutro:bottle::S:
 
rekose od prvog novembra, mozda 2008. god
 
@chiccba :Kako si poceo trebao si da nas izvestavas pojedinacnim postom na svaki minut :d

I ne nadaj se proveri stanja pre 5.-og recimo... I u "normalnim" uslovima ne moze da se proveri stanje prvih dana u mesecu jer kako kazu oni,tada obracunavaju racun za protekli mesec ;)
 
Stvarno, ogromna sramota za Telekom. Koristim njihove usluge mobilne telefonije od 1999 godine, a poslednje 3 godine sam i postpaid korisnik, dok i telenor postpaid koristim par meseci. Prvog u mesecu provera racuna kod Telenora radi, dok kod Telekoma ne radi vise od mesec dana. Bruka:crash:
 
Naravno kao i do sada pre 5-og sanse nema da se neka info o stanju dobije.Videcemo sutra :mad::mad::mad:
 
Nazad
Vrh Dno