Šta je novo?

[MTS] Postpaid - (ne)Mogucnost provere stanja

Dve po dve... :D Ceo mesec se bez problema proverava stanje. Nadam se da će tako i da ostane.
 
kako da proverim koliko sam potrosio besplatnih minuta na o63 paketu pro 90, gde za 765+pdv dinara mesecno imam 120 minuta u mrezi i 30 minuta van mreze, i 90 poruka

znaci sve je to lepo i bajno, ali meni je prosli mesec stigo 2400din racun
uopste mi nije jasno kako
jel postoji neka njihovA usluga ili neka funkcija u telefonu koja moze da mi kaze koliko minuta kojih poziva sam imao u prethodnih mesec dana
 
Telekom je oborio apsolutni rekord, 16-ti je u mesecu a jos uvek ne moze da se proveri stanje.
 
To ti je nas Telekom moze mu se sta hoce
 
Telekom je oborio apsolutni rekord, 16-ti je u mesecu a jos uvek ne moze da se proveri stanje.

meni nisu ni poruku poslali koliki mi je racun,
a tek danas mi je stigao racun postom,
stanje naravno "servis nije trenutno aktuelan"
 
Totalna degradacija usluge. GPRS se raspada. Ne smem ni da pomislim na Telenor jer su i oni imali još ozbiljnijih bisera tokom proteklih mesec dana. Vip?

Stvarno mi idu na živce neznanjem i bahatošću.
 
Da kucnem u drvo, imali su onu katastrofu jedno popodne, al' sad rade kao satić ... 063/postpaid
 
ja sam morao da iskljucim 3g na nokiji e61 posto je telefon bio prakticno neupotrebljiv, pre jedno 3 nedelje. jos se nisam usudio da ga ukljucim ponovo :(
 
meni su poruku o visini racuna poslali negde oko 10. ali stvarno ne nameravam da platim racun na osnovu sms poruke koju su mi poslali. inace, pravi racun mi jos uvek nije stigao, u stvari stigao mi je za novi post paid broj koji sam uzeo tokom septembra (uz mix1000), ali za osnovni, star 2.5 godine jos uvek ne. svi u mojoj porodici imamo mts post paid i do sad je racun dobio samo cale, i to juce (15.10). mislim da je haos nastao zbog novih tarifnih profila, jer na racunu koji sam dobio, a koji je na mix1000 nema nikakvih izmena u pogledu obracuna tj. racun je poptuno isti. pretpostavljam da je to i problem sa proverom stanja na 797. tipicno za mts kao i za srbiju uopste, "imamo nesto novo, osvezeno za tebe, ali znas to bas nece odmah poceti da radi u poptunosti, nego samo za tebe, osvezeno tamo negde posle nove godine. imate prijatelje, ali oni malo kasne, a posto su vam prijatelji, morate da im oprostite". :p
 
kako da proverim koliko sam potrosio besplatnih minuta na o63 paketu pro 90, gde za 765+pdv dinara mesecno imam 120 minuta u mrezi i 30 minuta van mreze, i 90 poruka

Kod MTS-a imas za 500din+PDV (mix 500) 125min besplatno (nije bitno ka kojoj mrezi) i 125 SMS besplatno to mi lepse i jeftinije zvuci nego tvoj paket,mislite o tome ,)
 
Kod MTS-a imas za 500din+PDV (mix 500) 125min besplatno (nije bitno ka kojoj mrezi) i 125 SMS besplatno to mi lepse i jeftinije zvuci nego tvoj paket,mislite o tome ,)
Kratko off pitanje:
Gledam ovu mt:s FRESH 500 ponudu,izmedju ostalog stoji jedan podatak koji mi nije bas najjasniji:uspostava veze 3.42din sa PDV. Jel to obracunavaju svaki put i kad nekog zoves i kad te neko zove?
 
kako da proverim koliko sam potrosio besplatnih minuta na o63 paketu pro 90, gde za 765+pdv dinara mesecno imam 120 minuta u mrezi i 30 minuta van mreze, i 90 poruka

Kod MTS-a imas za 500din+PDV (mix 500) 125min besplatno (nije bitno ka kojoj mrezi) i 125 SMS besplatno to mi lepse i jeftinije zvuci nego tvoj paket,mislite o tome ,)

Poruka je napisana u junu kad ti paketi nisu ni postojali,do sad je verovatno presao na neki od Prenesi paketa.
 
Poslednja izmena:
Kratko off pitanje:
Gledam ovu mt:s FRESH 500 ponudu,izmedju ostalog stoji jedan podatak koji mi nije bas najjasniji:uspostava veze 3.42din sa PDV. Jel to obracunavaju svaki put i kad nekog zoves i kad te neko zove?

A mene zanima da li to obracunavanje pocinje kada isteknu besplatni minuti ili mozda nekom visom matematikom to racunaju uz svaki poziv (tj. i uz besplatne pozive i kada isti isteknu) ?

Telekom je to, ne verujem im nista, kako su me zeznuli za prosli listing to je tek za pricu, mozda i u novine posaljem pismo, ali su mi zato sad u listingu za septembarski racun, nabacili i malo poziva i poruka iz JULA? :banana:
:wall::mad::smash:
 
Ljudi, stvarno ste nevidjeni. Samo u ovoj temi, BAR 3 PUTA je receno da se USPOSTAVA POZIVA NE NAPLACUJE KAD IMAS JOS BESPLATNIH MINUTA!!!
 
Da, samo sto FRESH paketi nemaju besplatne minute, tako da se uspostava veze uvek naplacuje. Naravno, samo kada ti zoves.
 
mt:s postpaid

Neće biti. Dok ne probiješ pretplatu ne naplaćuje se uspostava veze ni u FRESH paketima.
 
Odakle je ta informacija?
 
Ja mislim da se kod paketa gde nema besplatnih minuta uspostava naplacuje.
 
Bruka!

Izgleda da ste u pravu, mada ću proveriti. U BEL i MIX se ne naplaćuje 100%, ali za FRESH izgleda da da.


SRAMOTA da se zaduženje ne može proveravati i dalje! Srećom pa daju 30 besplatnih poruka za to svaki mesec.
 
stigao danas sms sa obavestenjem o racunu, ali servis stanja je i dalje u fronclama, to jest, ne radi
 
Zapalio bi ih majke mi!:mad:
Ovog meseca prekoracujem "besplatne" minute sigurno,ionako retko proveravam ali sad tek nemam predstavu o stanju...:mad:
 
Ovako izgleda poruka koju sam dobio od Mts-a. Zar nije bilo logicno da o tome obaveste svoje operatere ili bar nam posalju sms.
POSTOVANI KORISNICE,
POVODOM IMPLEMENTACIJE NOVE USLUGE, KOJA SE ODNOSI NA PRENOS PREOSTALOG
BESPLATNOG SAOBRACAJA, PROVERA TRENUTNOG STANJA U OVOM MESECU NIJE OMOGUCENA (BILO DA JE PUTEM SERVISA 797 ILI AUTOMATA 788) I STANJE TRENUTNO NECE BITI VALIDNO, ALI CE OD NAREDNOG MESECA OVI SERVISI BITI DOSTUPNI.

S POSTOVANJEM MTS
 
Ništa im ne bi falilo da su tu poruku poslali početkom meseca, čisto da računamo sa tim. Ja generalno ne pravim visoke račune, uglavnom sam u plusu jer mi firma na privatni račun uplaćuje fiksan mesečni iznos, ali je vrlo ružno totalno biti u mraku po pitanju evidencije o potrošnji - u principu krucijalan za bilo koga na nečemu poput BEL paketa.
 
Pa dal je moguce da ta "implementacija" mora da traje mesec dana ?!?:wall::crash::wall:
Znaci da se nadamo normalizaciji tek posle ~10. novembra, jer, jel'te oko prvog racunaju kol'ko ce da nas rebnu:d
 
neca

Hvala na obaveštenju.

Srećom, na pametnom telefonu možeš podesiti da ti pamti poruka koliko hoćeš, pa neću probiti mesečnu pretplatu.

Nadam se da će od 1. novembra proraditi...
 
Ovako izgleda poruka koju sam dobio od Mts-a. Zar nije bilo logicno da o tome obaveste svoje operatere ili bar nam posalju sms.
POSTOVANI KORISNICE,
POVODOM IMPLEMENTACIJE NOVE USLUGE, KOJA SE ODNOSI NA PRENOS PREOSTALOG
BESPLATNOG SAOBRACAJA, PROVERA TRENUTNOG STANJA U OVOM MESECU NIJE OMOGUCENA (BILO DA JE PUTEM SERVISA 797 ILI AUTOMATA 788) I STANJE TRENUTNO NECE BITI VALIDNO, ALI CE OD NAREDNOG MESECA OVI SERVISI BITI DOSTUPNI.

S POSTOVANJEM MTS

Istu ovu informaciju sam ja dobio danas kad sam zvao korisnicki i naje*** im se majke.Posle mi bilo krivo nije ona klinka sto radi nista kriva ali me iznervirala sto vrti istu pricu pet puta,sta god je pitas ona isto prica.
Vidim ja da ce biti teske kradje ovog meseca sa racunima ali me isto tako cudi da u novinama nista ne spominju,kao da su Kostunica
 
Nazad
Vrh Dno