Šta je novo?

[MTS] Postpaid - (ne)Mogucnost provere stanja

Meni su juce jedno 5-6 puta refresovali stanje.Evo i od jutros je refresovano jedno 2x ja mislim.Popravljaju se,ali moze to i bolje,mnogo bolje.
 
meni 1-2 puta dnevno menjaju stanje ali tako sto mi se za 5-6 dinara povecava zaduzenje a da pri tom znam da nisam potrosio ni minute ni poruke?!?!?
 
Evo opet mi promenili stanje,minuti i poruke,po nekoj mojoj proceni zaista deluju ok,zaduzenje je ok.Da li je moguce da su se napokon maalo makar popravili,ostaje da vidimo u narednom periodu,narocito pred kraj i pocetkom sledeceg meseca..
 
meni je sad sve ok, ali je bilo frapantno to da mi je devojka u call centru jasno procitala zaduzenj, preostale minute i ostalo, dok je sama aplikacija na 797 javljala da zaduzenja nisam imao dok su svi minuti bili tu... kako je bre moguce da postoje dva sistema, od kojih se pobogu bas taj korisnicki zaglupi?!?!?!
 
To sam se ja uvek pitao, jer operateri uvek imaju ispred sebe tačno stanje. Mislim da namerno drže ljude zavezanih očiju da ne bi imali kontrolu nad svojom potrošnjom.

Ja nemam problem sa tim, ni postojeći paket ne uspevam da iskoristim, ali ko je pažljivo izračunao i vozi na ivici paketa, ovako je u problemu. Ja sam bio u problemu sa BEL 100 zbog toga, ali MIX 1000 ne uspevam da prebacim nikad, štaviše, bacim i po 100 minuta mesečno u đubre. Paradoksalno u celoj priči je da me je BEL 100 koštao u proseku 500 dinara više mesečno, nego MIX koji rasipam bezveze. :D
 
Znaci ne mogu da verujem da i dalje nemam racun za prosli mesec, a ocekuju da platim 20-tog.
 
Ja sam bio u problemu sa BEL 100 zbog toga, ali MIX 1000 ne uspevam da prebacim nikad, štaviše, bacim i po 100 minuta mesečno u đubre.

Sa "Prenesi" paketima je Telenor izasao u susret svojim pretplatnicima i to je vrlo fer odnos znajuci kako je bilo pre toga.


A MTS svojima daje :banana:
 
Hmm...meni još uvek nije stigao račun za prošli mesec....a zaduženje je još uvek 0.14din .. Šta se dešava?
 
Ne radi ni listing na netu niti ga imaju u poslovnicama Mts-a, racuni ne stizu a nema ni sms obavestenja sve u svemu raspad, a komunikacija sa korisnicima im je takva da ni oni koji rade tamo nemaju nikakve informacije. Jos su krenuli kao blesavi da dele 066 prepaid kartice tako da ce se mreza i dalje raspadati.
 
Meni npr odlicno radi provera stanja,realno prikazuje minute,poruke i zaduzenje(azuriraju 4-5 puta dnevno,to je neki prosek),racun mi nije stigao kuci,ali mi je stiglo obavestenje koliki mi je racun za april sms-om.
A opet,sa druge strane,ni mom drugu isto iz Nisa,ne sljaka ni provera stanja ni nista..Nema pojma decko koliko da uplati za april,jer nema informaciju..
 
Poslednja izmena:
racuna takodje nema, stanje netacno, znam da sam jos uvek u oviru minuta i poruka iz paketa i cini mi se da stanje minuta pokazuje realno a poruke stoje na nula vec duze vreme a sa svakom poslatom porukom povecava mi se tekuce zaduzenje...
 
Bio sam danas u korisnickom servisu; racun treba da se plati do 20.og, nemaju pojma kada ce nam stici ("malo kasne" - rece mi devojka koja tamo radi); a popunila mi je opstu uplatnicu preko koje mogu da platim (popunila iznos, ziro racun itd.).
 
Ma bezobrazluk. A ja nemam vremena niti zelim da idem u njihovu poslovnicu da bi mi tamo rekli koliko treba da uplatim.
 
Bio sam danas u korisnickom servisu; racun treba da se plati do 20.og, nemaju pojma kada ce nam stici ("malo kasne" - rece mi devojka koja tamo radi); a popunila mi je opstu uplatnicu preko koje mogu da platim (popunila iznos, ziro racun itd.).

izvini, ako sam te razumeo, u poslovnici su ti tacno rekli koliko dugujes i popunili ti uplatnicu?
jer ja sam ih juce zvao i lik mi rece da ne moze da mi da nikakvu informaciju o mom stanju vec samo da ce sistem "uskoro" proraditi...
 
Poslednja izmena:
Da, samo sam joj rekao svoj broj, ime i prezime; a ona mi je popunila uplatnicu... (doduse, na neverovatnih 3k+ dinara :zgran:, ali nesto tako sam i ocekivao :D )

Znaci da ipak imaju uvid u nasu potrosnju ;)
 
Ja evo sad bio u ekspozituri, ona mi dala stanje, ali umesto da mi popuni lepo uplatnicu, ona mi napisa podatke na papir, i kao idi uplati negde. Seljacka neka ekspozitura :d
 
...i sta se sad desava ako necu da idem do poslovnice i ne platim racun do 20.?
nema smisla da placam neku kamatu, ja sam postpaid da bi mi racun stizao na kucnu adresu, ako to nisu u mogucnosti onda neka ne zure sa potrazivanjima...
 
Seljacka neka ekspozitura :d

Hahahaha; ja sam bio na NBG kod starog Merkatora, u Goce Delceva. Ili sam je sarmirao (ma da :d ) ili sam je uplasio (ma da ^2 :whip: )... ili je ipak bila dovoljno fina da to sama uradi ;) (devojka koja tu radi)

Za sve koji nemaju racun, ne znam sta da vam kazem, meni je racun bio potreban da znam koliko novca da ostavim - imam neke troskove ovih dana, a znao sam da sam prebacio svoju uobicajenu potrosnju. Zovite 789, pisete mailove, idite do poslovnica... MTS je to :wall:
 
Poslednja izmena:
...i sta se sad desava ako necu da idem do poslovnice i ne platim racun do 20.?
nema smisla da placam neku kamatu, ja sam postpaid da bi mi racun stizao na kucnu adresu, ako to nisu u mogucnosti onda neka ne zure sa potrazivanjima...
Potpisao si ugovor u kome pise da ako racun nisi dobio do nekog uobicajenog perioda duzan si da obavestis Mts o izostanku racuna i da trazis duplikat ili drugi nacin npr.(opsta uplatnica) kojom bi izvrsio placanje.
 
Isto tako pise da ce postpaid karticu zameniti u roku od 24h ali MAGAR*I od srede nisu sposobni da zamene postpaid karticu, bar da stave poruku ko pokusa da me nazove, jok potpuni neprofesionalnici
 
Jeste naravno, pitao sam i ne mogu jer su nesposobni (6. dan bez pospaid 064 kartice, izdata zamena odmah nesposobni da je aktiviraju)
 
Poslednja izmena:
upravo mi je stigla poruka o zaduzenju za april...
bitna vest:
rok za placanje je 29.5.
 
Nazad
Vrh Dno