Šta je novo?

[MTS] Postpaid - (ne)Mogucnost provere stanja

a meni pise da je broj minuta 0 na mix 1000 a imam ih barem jos 200
 
Ako je ovo to sto se radilo kao unapredjenje sistema za proveru onda je Mts definitvno smejurija, ovo je isto kao i pre samo je pre radilo od sedmog, osmog a sad od 16. u mesecu.
 
Ako procitas malo, nije isto nego su uveli i preostali GPRS (ako imas uplacen DATA paket), mada jes smesno koliko im je trebalo vremena za to, posto je samo kozmeticka promena. Nadam se bar da je sad trenutna promena stanja.
 
Pa osnovni cilj unapredjenja sistema bi trebao da bude update preostalog saobracaja na nekih dva tri minuta kao sto je kod Telenora, koliko vidim to zasad nisu uradili.
 
bogme zasad kao sto kazes ne radi. Evo jos mi nije update-ovao poruku od pre 15 minuta
 
Ma kakav crni update, ne da nema updatea nego mi nema mojih 325 besplatnih sms-ova a siguran sam da ih nisam potrosio jer imam drugi broj sa kog sms-ujem. :mad:
 
meni se chini kao da mi recimo omiljeni broj ne radi (tj da mi tarifiraju i taj saobracaj).. jedino bi tako mogao da bude ovolki rachun. krastavac ostaje tamo negde 17. maja :D da vidim listing


edit:
Ma kakav crni update, ne da nema updatea nego mi nema mojih 325 besplatnih sms-ova a siguran sam da ih nisam potrosio jer imam drugi broj sa kog sms-ujem. :mad:

jesu ti te dodatne poruke iz Postpaid extra ponude ? ako jesu to je onda vrlo verovatno da im ne radi to sa ovim novim servisom..
 
Poslednja izmena:
Pa sta su onda popravljali. Po meni trebalo je da srede da se sve dodatno uplaceno vidi pri proveri racuna. S obzirom da inace imaju te podatke, stvar je bila samo u ispisu, osim ako to nije nesto budjavo zbudzeno u bazi
 
@vlada

Ma iz mix1000 paketa :| A sigurno ih nisam potrosio... al opet poslao sam mozda 200 poruka a na stanju imam ekstra 195dinara :| To mora da su nesto skoro zeznuli jer ako nisam imao poruke u startu sigurno bih imao preko 200dinara :|
 
Poslednja izmena:
Ocigledno je da ovo nekakva nebuloza koja nema veze sa trenutnim stanjem.

E sad, zasto su to pustili u sistem, ljudi se zbunjuju.. Bezveze ali navikli smo.
 
Neće se stanje stabilizovati još najmanje mesec dana.
 
I provera preko neta baguje. Na 064 sifra dodje posle 10 minuta cekanja i to tek posle 2. poruke, a pri logovanju prikazuje prazan listing za mart. Na 065 radi normalno, ali JOS nema listinga za februar.
 
Ljudi se pitaju ako ne radi provera stanja kako ce platiti racune do 20.aprila...
A ja kazem da su racuni vec odstampani u petak i da su mi stigli u ponedeljak ujutro..

Samo toliko :)

izgleda da sam glup :D kakve veze imaju racuni koji stizu u aprilu (martovski racuni) sa nemogucnoscu provere stanja u aprilu? :trust:


inace, meni pise da imam 0 minuta preostalih, sto je naravno nebuloza, ali mi pise da imam jos nekih 154 SMS poruka, sto moze biti realno jer sam na Premium 1k paketu..
 
Poslednja izmena:
Evo iskljucise sad, ne prikazuje nista osim duga. Verovatno nesto prckaju
 
Pojavili su se preostali minuti i SMS poruke.

Koliko je to precizno stanje ne mogu da ocenim...
 
zvao sam call centar (poshto mi je rachun porastao za ~800 dinara za jedan dan :D ) i reche dechko da rade na softveru i da ovo nije realno stanje tj da nema razloga za frku.
 
od sinoc pokazuje, rekao bih, realno stanje... ali vizuelnog izgleda pregleda stanja nema, cemu sam se ja nadao...
 
i sta je ovde sada unapredjeno? da li cemo moci od 1. da gledamo stanje ubuduce?
 
ja sam imao pregled GPRS-a i do sada na Premium 1k paketu. dakle tresla se gora a rodio se mis.
 
tajh meni od prvog uredno stoji da nemam nikakvo zaduzenje (kamo lepe srece), sa svim neiskoriscenim minutima i porukama... a ja pricam.... :)
ako im je osvezavanje sw bilo zapravo postavljanje ove maske, dok se ne pojavi pravo stanje tamo negde oko 18. u mesecu sa opcijom placanja do 20. u mesecu, onda stvarno...
 
cek da vidim, 11.5. vise ne pokazuje kao da nista nije potroseno, sada pokazuje neke nebuloze...
strpljenje!!!!
 
Meni pokazuje sad ok. Ali opet su pacenici, da to nisu normalno sredili. Pa to bi sve trebalo real time da radi od prvog. Strasno
 
Jos uvek nisam nista potrosio...:)meni nece!
 
ma kasni, sve je isto kao i do sad -.-
 
Nazad
Vrh Dno