Šta je novo?

[MTS] Postpaid - (ne)Mogucnost provere stanja

Pa kazem ja da je MTS Postpaid samo za prave baye.


Ovi sto bi hteli da znaju svakog trenutka gde se nalaze su, bre, razmazene "sestrice".

:bottle:
 
Slazem se da je glupo na postpaid-u proveravati stanje posle svake poslate poruke,onda nemate sta traziti tu,vratite se na pripaid... Ali bre,valjda je civilizovano imati blagovremeno uvid u racun za predhodni mesec i shto realnije stanje minuta i sms-a pred kraj meseca-to mi je najvaznje... ovako kako je sad je maltene postpaid totalno "na slepo" :wall: jer i to stanje kad proradi je pitanje od kada je :S:
 
Mozda je u moj post trebalo da dodam O V O ;)


.
 
Poslednja izmena:
Evo, u mom sanducetu danas uredno stigla sva 4 MTS Postpaid racuna.

Bez vecih nepravilnosti, a to cemo utvrditi kad pogledamo listinge :)
 
prosli racun sam platio 25. pa mi u ovom obracunali i zakonsku zateznu kamatu u iznosu od 2.15 rsd. :d

nisam primetio da su to ranije naplacivali ako se zakasni sa placanjem racuna.
 
Jel kad ne radi provera ne radi ni aktivacija tarifnih dodataka, pokusavam od 1. da aktiviram data dodatak ali dobijam poruku da servis trenutno nije aktivan.
 
Evo, u mom sanducetu danas uredno stigla sva 4 MTS Postpaid racuna.

Bez vecih nepravilnosti, a to cemo utvrditi kad pogledamo listinge :)
kakve to veze ima sa nemogucnoscu provere stanja za april? :) ti si dobio racune za mart...
 
kakve to veze ima sa nemogucnoscu provere stanja za april? :) ti si dobio racune za mart...


Ljudi se pitaju ako ne radi provera stanja kako ce platiti racune do 20.aprila...
A ja kazem da su racuni vec odstampani u petak i da su mi stigli u ponedeljak ujutro..

Samo toliko :)
 
Stigne mi ekstra 1000dinara na racunu jer sam se prevario da normalan provajder pravi presek 1. pa uzmem drugog i treceg da zavrsavam sve za sta mi treba fon. Divne stvari.
 
Ajd ovde da pitam,da ne otvaram novu temu...Ako zakljucim ugovor na 24meseca sa Telekomom,oko 20og aprila,kada ce mi i za koji mesec stici prvi racun?Da li cu morati da platim i za ceo april racun?Ili kako to vec ide..?Imam jedan postpaid broj,ali se ne secam kako je to bilo tada..A sada bih sa prepaida presao na postpaid i na ovom drugom broju,stim da zadrzim broj.Pa zato ovo pitanje..
 
^^^platices samo za onoliko dana koliko je ostalo u aprilu(ako potpises 20. platices jednu trecinu mesecne pretplate) a za tih 10ak dana dobices puni broj minuta i poruka u okviru izabranog paketa.

edit: odgovor za jafazec
 
Poslednja izmena:
Hvala!Pokusao sam da dobijem njihovu podrsku ali naravno sve sto sam cuo je neka pesma jedno 4-5 minuta,mrzelo me vise da cekam..
Hvala jos jednom!
 
Au,da bre..Jos sam i registrovan tamo,cak su mi par puta i pomogli nesto..Skroz sam zaboravio na njih:) Hvala za podsecanje!
:wave:
 
Meni uredno stigli svi računi poštom, a *797# još uvek ne radi ;)
 
ajd molim vas proverite stanja (proradilo je *797#) i procenite da li je to normalno tj ono shto ste ochekivali jer meni neshto sumnjivo kod mene (previshe chak skoro duplo vishe nego obichno)
 
Meni je stanje ok. 200 din. (Poslao sam 4x50din smsa za internet vreme). Ali minuti i poruke nemaju veze sa zivotom. Ja sam na mix500, a pise mi da imam u mts mrezi 900 min, van mreze 100 i 273 smsa.
 
Мени пише стање 10,00 и по 0 мин (у и ван мреже) и 44 смс, а имам нешто преко 12мб гпрса...
Мени се ово никако не слаже, нешто су они ту забрљали...

Зар ја на микс тарифи не би требало да имам само једно време (за све бројеве).
Звао сам 788 и под опцијом за промену тарифног пакета (само сам хтео да сазнам који је), каже да сервис тренутно није доступан...
 
Poslednja izmena:
Joj kao da ste pali s marsa pa se toliko isčuđavate kad nešto ne radi na mtsu. Mene bi začudilo da im nešto radi tačno i kako treba.
 
LOL
I meni "radi".
Na MIX250, pise mi da imam 40min u mrezi i 10 van mreze :wall: (zar MIX nema objedinjene minute; a potrosio sam verovatno i svih 60min koje sam imao), zatim da mi je stanje ~3din a ja sam poslao 2 MMS + GPRS + SMS u inostranstvo (sigurno vise od 3din); i imam jos 74 besplatna SMS (od 60 koliko ih dodje u paketu).

Svidja mi se ovaj novi servis za proveru stanja ^^
 
I meni laze za stanje,nemam zaduzenja iz prethodnog perioda a racun uredno stoji ispred mene(jos nisam platio:))a besplatnih minuta nemam ich,jos neke poruke ostale i 1.28 dinara sto sam prekoracio a nema sanse da sam presao besplatne minute..
Ajde valjda ce da nesto urade kako treba ili ce ovo da bude opsti hit sledeceg meseca kada krenu zalbe..:d
 
Definitivno nije tačno stanje. Meni piše da je od 325 poruka u mojoj tarifi ostalo 280 a moja procena je da nemam više od 140.
 
Nazad
Vrh Dno