Šta je novo?

[MTS] Postpaid - (ne)Mogucnost provere stanja

Dobro si prosao!


Ja u ponedeljak ponovo u Korisnicki, imam visak od 500din zbog poznatog preseka stanja dan-dva pre 1.og u mesecu :)
 
Upravo sam skinuo listing za mart mesec. 23.03 i 25.03 sam poslao po dva međunarodna sms-a, znači ukupno četiri sva četiri su mi naplaćena 10din+PDV ???
Nazvao sam CC gde mi je ljubazna operaterka rekla da nova cena sms-a važi od 05.04. i da sa važećom ličnom kartom podnesem reklamaciju u korisničkom. Znači ja zbog nečije greške treba da izgubim prepodne da bi podneo reklamaciju. Zbog čega tako očiglednu grešku ne može da prijavi operater, nego moram ja lično.
Ili se ide na to da bar 50% njih neće primetiti, od 50% koji primete pola neće gubiti vreme zbog 20-30 dinara
Pogledajte svoje listinge !
 
Meni su napravili ociglednu gresku u obracunu GPRSa, 60tak din na 2000din racuna i opet me cimaju sa vazecom licnom kartom da idem u korisnicki servis (a koristim paket od 12MB od kojih na racunu tacno pise da sam iskoristio 6,5MB i opet mi naplacuju)
 
Како?

Мени је рачун за март у реду. Видим да провера стања ради од 9. априла нормално.

Али на стању имам 26,64 дин! WTF?! :wall:
 
Pa je l' citas sta se pise ovde, u proslom mesecu sam tako imao 200 din, a x puta sam imao sicu 5-10-20 din, i do sad je uvek bivalo sve ok na finalnom racunu...
 
Pregledajte listinge ako zelite da vidite sta ste potrosili zaista.
 
Provera stanja ovog meseca proradila (za divno cudo) oko 8.og u mesecu..

Mnogi su se (opet) iznenadili sa fantomskim zaduzenjima pod stavkom "Stanje", stoga ko zeli uvid u svoju potrosnju mora da konsultuje i listing. (za januar jos nije pusten)
 
Pa da, ovog meseca sam startovao sa stanjem od 600din :p
 
MTS ima problem sa obračunom stanja jer im software kasni 2 godine, a kasniće još 6 meseci najmanje. Tako da.... opušteno :)
 
ja sa 145din, videcemo malo kasnije kako ce biti

Ja startovao sa 200din :S: I moram da primetim da je azuriranje koliko-toliko realnog trenutnog stanja jedno 3 puta sporije nego pre 6 meseci od prilike- sad kad proverim stanje stoji isto vec nedelju dana :wall:
 
ista prica sto se stanja tice, i dalje stoji 145din, ali zato su preostali minuti i sms-ovi uredno obradjeni (vec 3 puta). Iz cega bi zakljucio da ja njima za nesto dugujem 145din, jos samo da mi kazu za sta...
 
U medjuvremenu listing konacno moze da se pogleda preko 773 servisa i interneta.

Navalite :)
 
ista prica sto se stanja tice, i dalje stoji 145din, ali zato su preostali minuti i sms-ovi uredno obradjeni (vec 3 puta). Iz cega bi zakljucio da ja njima za nesto dugujem 145din, jos samo da mi kazu za sta...

ma ne, nestaće ti to na kraju kad stigne račun, uvek je tako
 
cekam mart mesec pa da mi stigne racun, pa javljam sta je bilo
 
Provera stanja proradila juce, dok listing za FEB jos uvek NIJE moguce pogledati na netu.
 
Meni jos ne radi provera stanja ,verovatno i vama :d Bolje nek onda ukinu ovu "uslugu". Vise je bezkorisna nego korisna,tj,vise je nema nego sto je ima :wall::wall:
 
sjajno... 12. dan u mesecu, evo sutra i 13. dan, a korisnici nemaju pristup svojoj potrosnji iz proslog meseca, dok se racun treba izmiriti do 20. u mesecu.

necu da pokrecem teorije zavere, ali ako nista drugo ne mogu a da se ne zapistam, kako bre nijednom direktoru nije sinulo da nesto nije u redu u kompaniji mts, odnosno telekom srbija, kada nema racuna i preska stanja???????
 
Zato cu im i platiti 28og, onih par reci hvala shto izmirujete svoje obaveze na vreme na racunu mi ne znace nishta ;)
 
Sasvim je moguće da ovog meseca neće ni raditi provera stanja. Novi sistem je u završnoj fazi i od sledećeg meseca bi sve to trebalo da radi neuporedivo bolje i preciznije.
 
Sasvim je moguće da ovog meseca neće ni raditi provera stanja. Novi sistem je u završnoj fazi i od sledećeg meseca bi sve to trebalo da radi neuporedivo bolje i preciznije.

Zašto nam onda niko ne kaže, sačekajte radimo na novom sistemu, ovog meseca neće biti stanja. Hvala na strpljenju! Nego ovako :mad:
 
Sasvim je moguće da ovog meseca neće ni raditi provera stanja. Novi sistem je u završnoj fazi i od sledećeg meseca bi sve to trebalo da radi neuporedivo bolje i preciznije.

Tako je. Ali zato nemojte koristiti GPRS u aprilu :)
 
Zasto ste birali postpaid ako proveravate stanje, to je za one "mlakonje" na prepaidu!

Postpaid je, bre, za prave baye! (sa celicnim zivcima)

:-devil-:


.
 
Poslednja izmena:
Radi provera preko 788, doduse samo mozete saznati koliki vam je proslomesecni racun i da li imate zaduzenje u novom mesecu. Minut/sms/gprs jos ne mogu da se provere...
 
Zvao 788, servis trenutno nije aktivan, hvala na razumevanju.. Toliko o tome...
 
Nazad
Vrh Dno