Šta je novo?

[MTS] Postpaid - (ne)Mogucnost provere stanja

Listing? LOL , meni tek juce proradila provera stanja :D

Edit: Bez obzira za proboj, kako mogu 3min da kostaju 2k din??? Da je i Mesec zvao manje bi ga izaslo... a plus su ti brojevi 064...
 
Poslednja izmena:
Ma kazem vam ja, zona sumraka...od tada je sve ok sa racunom (a zasto i ne bi kad su me razvalili), ali prosli mesec su mi naplatili 5 poruka i to na pocetku meseca, ali ajde da im oprostim tih 10 din, naspram one torture to je melem.
 
Obrazlozenje im je da je paket sigurno probijem a da se taj "proboj" po randomu postavi na nekim pozivima. Ali u sustini bi trebalo da je precizno prebroje potroseni minuti. A za to imate softver.
:D I sta je na kraju bilo sa ovim u tvom slucaju?
Sto nisi pitao lika koji ti je to rekao da li on licno stoji iza te izjave, ili je samo dobio nalog da ti to poturi kao objasnjenje?
Ako je ovo prvo, pitas ga zasto te laze u oci, trazis mu ime, prezime i da razgovaras sa nadredjenim :D
Ako treba dacu ti ja moje listinge gde je naravno sve 0.00 dok se ne probiju minuti, a nakon toga svaki razgovor je naplacivan u paru onoliko koliko je i trajao ;) Mada, ko zna, moguce da su i meni random nabacivali cene na pozive pa se "slucajno" potrefilo da 50 poziva kosta koliko je i trajalo :S:
Narocito sam sad nervozan jer mi je stanje 211.95 uz gomilu preostalih besplatnih minuta i poruka :D
 
Ma sve nesto mislim da su nesto zeznuli sada kada su ukinuli prebacivanje minuta, ali ako to ne isprave, idemo :)
 
:D I sta je na kraju bilo sa ovim u tvom slucaju?

Mrzelo me da idem jer sam imao silne obaveze..

Ali izgleda da mi je novi racun napucan i to dosta preko tako da OVAJ PUT idem sigurno i do kraja :mad:


p.s. Jel koristio jos neko ono parce softvera sto radi presek listinga uzduz i popreko? I kako vam se cini..
 
Poslednja izmena:
Je l' se promenilo nekom stanje otkad je "proradilo"?
 
Naravno da nije.

Evo bas mi danas stigao racun na kucnu adresu. Isto kao sto pise na proveri.

Samo kad bih jos mogao da proverim listing..
 
Pretplatnički broj Nacionalni - u okviru mreze 064 i 065 Nacionalni - izvan mreze 064 i 065 Internacionalni Roming Poruke GPRS Usluge
65******* 265,64 85,74 0,00 0,00 887,50 10,32 1.040,97

kada saberem sve ovo dobijem 2290.17 + 18%= 2702.4006 a meni stigao racun 2950.2
Kako se stvorila ta razlika?
 
Možda si plaćao parkiranje, halooglase i td..?
 
Skini listing i ono programce pa udri.

I onda se javi ovde.


p.s. Eto meni opet "digose" 18din na neki razgovor u mrezi a preostalo mi 90min neiskoristenih :)
 
Meni je stanje vec na 300 kinti otkad je pre neki dan proradilo proveravanje a bukvalno nisam imao nijednu poruku u inostranstvo (koje NE ulaze u besplatne poruke,kako su mi rekli) i nekoliko puta sam proverio email preko telefona kad sam ocekivao vaznu poruku ovih dana ali to nek bude mozda i do pola MB podataka,ovo je stvarno cudno da mi ovoliko narozase racun!?
P.S.Odakle se to skida listing sa neta?
Pozdrav ,)
 
Poslednja izmena:
Kod mene je zaduzenje 160.02 din. Naravno imam jos gomilu minuta i poruka. Videcemo na kraju meseca, posto njima to pokazivanje stanja nesto i ne radi kako treba..
 
E a kada uzmem postpaid extra zanima me za sms,idobijem potvrdu da mi je aktivirano,da li ce prilikom sledece provere stanja cifra biti uvecana za vrednost koju asm porucio,ili se ta cifra dodaje na kraju meseca,poshto vec sada imam stanje 938din i nula poruka i minuta,a imam aktiviranu sms 300 i sms600 i min60 :p
Dakle zanima me da li su cene tih porucenih paketa u toj cifri od 938 dinara...
 
Ali zato jesu uracunate poruke i minuti po redovnim cenama, koji ce kasniji biti odbijeni (bar bi tako trebalo da bude :S:).
 
Ovih dana imao sam problema sa koriscenjem nove usluge "wap.mtsmondo dopuna". Nisam uspeo da uplatim kredit i nakon vise poziva i poseti jednom od korisnickih centara javio mi se predstavnik Mts. U principu nista mi nisu pomogli (usluga je pustena ali ne radi bas uvek, receno mi je tada) ali sam iskoristio priliku da mu kazem da mi nije jasno da im treba 9 dana da obrade podatke i ja trenutno stanje racuna mogu da vidim tek 10. (tako je bilo ovog meseca). Kao da obradjuju celu Evropu. Odgovor je smesan, zalostan, neozbiljan: usluga provere stanja nije u spisku osnovne usluge. Zato i ne mora da radi. Inace, rece mi da se presek vrsi jednom u toku dana. Izgleda da njima dan traje 48-72 sata (barem ove nedelje)
Inace po podacima iz 2006. od ukupnog broja Mts korisnika 15% je postpeid (kod Telenora je to 19%), odnos ukupnog broja korisnika Mts:Telenor je 63:37. Telenor je obradu zavrsio 3. ovog meseca. Izgleda da Mts za obradu koristi olovku i papir.
 
Код мене

Провера стања је прорадила у недељу 9. марта преко поруке на 797. И стање је наравно било исто до јуче. Сад ће опет недељу дана исто стање... :wall:

Рачун ми је ок као и до сада. Жао ми је пропалих смс-ова, неких ~120 што нисам потрошио кад су укинули преношење... Кад нисам успео искористити. :S:

Мени је на стању вечито 0.01 дин. :d
 
Provera stanja ne radi kako treba unazad mesecima :(. Prvo ne radi do 10. -11.og u mesecu; onda po 3-4 dana prikazuje isto stanje... Vise nikada na ugovor, dzaba i telefon i sve :(

Ali evo i jedna (retko) pozitivna stvar; na poledjini februarskog racuna imam stavku:
Ispravka za saobracaj Dec2007: -6,45Din

:D vratise mi mojih 6din, nisam se tome nadao :D

Ali i dalje su kriminalni :(
 
Izgleda da Mts za obradu koristi olovku i papir.
Ne samo olovku i papir. Koriste i digitron.
Primetio sam da mi je naplacen jedan razgovor iako do tada nisam potrosio placene minute i to sam reklamirao. Iako sam predstavniku Mts- a rekao da tog mesca nisam potrosio placeno vreme (neko to naziva besplatnim minutima), tako da sigurno postoji greska, covek je krenuo da sabira sve moje razgovore i to na nacin koji je opisan u prvoj i drugoj recenici. Oni imaju samo broj razgovora ali ne i trajanje tako da je morao sve sam da sabira. Rucno. I zalosno.
 
Poslednja izmena:
I sta je bilo kada je sabrao tom svojom metodom?
 
Pa ono sto sam ja u startu rekao, da nisam potrosio sve placene minute i prosledio reklamaciju. Ja sam pre toga sve to veoma brzo proverio programom Vas telefon.
 
mislim, kako je sve zavrseno?
 
За сада похвале

Морам признати да се стање ажурира једном дневно, јер од 14. стање се мења и није исто. Чак и преко *797# сада исписује колико је секунди остало.
:wave:

П.С.
Коначно ми на стању пише 0.0 :d.
 
Nazad
Vrh Dno