Šta je novo?

[MTS] Postpaid - (ne)Mogucnost provere stanja

Ja sam juce zvao 789, kazu da ce servis da proradi za par dana :D, i opet su mi ponudili da mi kazu koliko sekundi mi je ostalo :) (jaaaako malo ih je ostalo :| ).
Tako da za prvu pomoc zovite 789, i trazite da vam kazu stanje...
 
stanje radi vec par dana, ili je kod vas drugacije?
 
Proradilo,probao sam *797#,posle gotovo mesec dana,tek mi sad pokazuje "tacno stanje"!
 
Poslednja izmena:
proradilo stranje, stigao racun, koji je u dinar identican proslom mesecu... nemam obicaj da se bakcem oko vakvih gluposti jer jako mnogo pricam i nikada nisam zatezao situaciju ali sada... ovo niam potrosio a moram da ga platim... e pa videcemo...
 
mislim ovo je smeshno i mrzi me da jurim listing ali samo kao primer kako im sjajno radi sistem.

04.01.2008 15:57:26 gprs wap 181KB Odlazni MTS 7,24
10.01.2008 10:18:00 gprs wap 36KB Odlazni MTS 0,00


inache gledam sad neke razgovore u listingu od po 10 sekundi koji su naplaceni ~2.5 dinara. to onda znachi da ipak na bel smsu ne zaokruzuju na prvi minut (ja pravdao sebi u glavi ovoliki rachun sve misleci da je to zbog zaokruzivanja :D )
 
Чему ово служи, а уз то још и не ради

Стање се изгледа освежава свака 2-3 дана. Мени је поново прорадило после 3 дана избацивања истог стања.
Минуте ми није проблем да рачунам, јер пратим кроз дневник.
 
Poslednja izmena:
Ljudi citam ove postove i bas mi je krivo,meni se slicno desilo i mala je suma bila u pitanja ali su mi uvazili reklamaciju. Ali vidim da se MTS zestoko izbezobrazio.
Sta mislite da li mozemo da dignemo malo vecu frku,malo JAVNE buke. Pa vecina nas ima dokaze (listinge...)
Recimo B92 malo da se pozabavi time...
Ima li jos neko ideju? Vec jako preteruju i trebalo bi reci DOSTA BRE!!!
 
Mozda se provera stanja sredi od 01.marta kad ukinu "promociju" prenosenja minuta
 
Da...nešto se i nije sredila... Eee Srbijo..
 
Ja ne racunam da ce biti pre 7. obicno je tada obracun (tad mi stize SMS sa racunom za prosli mesec). Nek makar srede da provera stanja radi preostala 23 dana u mesecu, a ne kao sad u februaru, po 5 dana dobijam jedno te isto stanje...
 
Poslednja izmena:
Samo jedno pitanje za druga Nidzu: kada stigne racun koji iznosi 2-3 hiljade preko onoga sto sam potrosio i to NE pise u listingu, ko ce da mi vrati pare za preplaceni racun?

Napomena: Telekom kaze da je sve ok, ali listing i moj subjektivni osecaj i zdrava pamet mi kazu da ja toliko nisam pricao.
 
Kako NE PISE u listingu?? Mora sve da pise, svaki razgovor ili usluga.
 
Da u pravu si, pise da je obavljen razgovor ali ne pise zasto su tri razgovora kostala po 10 evra svaki usred neiskoriscenih "besplatnih" minuta. Dakle crno na belo pise razgovo ka broju xx trajanje oko 1 min kosta xxx dinara. Posle minut razgovor ka istom broju o din. I tako puta dva. Dakle razgovori su postojali ali su tri naplacena par hiljadarki po minutu.
Listing sam uredno prilozio 3 (tri) puta uz 3 (tri) zalbe i sva tri puta sam odbijen recima: Proverili smo, sve je ok. Na moje pitanje: Sta je u redu, objasnite listing?! Ne znamo sve je u redu.

Dakle, koji je Vas konacan odgovor?
 
Vidim da ti se desava sa listingom isto sto i meni.

Cime si sabirao te minute?
 
Ne ne, nije problem u sabiranju, vec u tome da je nemoguce da tri razgovora od po minut ka 064 mrezi kostaju oko 2000 din dok sam ja jos uvek u okviru minuta predvidjenih paketom (a i da nisam pa zar je logicno tri minuta 064 ka 064 da kostaju 30 evra???). To sve pise u listingu ali oni ne priznaju. I ti se sad zali vodovodu.
 
Jesam ali problem je u tome sto ja taj mesec nisam bio ni blizu da potrosim "besplatne" minute. Naime bio sam na odmoru, tel nije ni radio. Sve sam racunao, pa i digitronom nisam uspeo da nadjem gresku. Dakle ukrali su mi pare.
 
Ako si se vec zalio - zali se opet!

Pa ko popusti..
 
@dzogani vidi gore moj post i meni se deshavalo (dodushe za gprs) da mi dok imam besplatnih megabajta naplate prenete podatke.. dodushe verovatno ne mogu da primetim da mi se to deshavalo za besplatne minute jer ih namerno imam jako malo (zbog omiljenog broja)
 
ali ljudi oni su meni rekli da tri minuta u okviru 064 mreze zaista kostaju toliko!!! Tj rekli su da je listing ok i da ta tri min razgovora zaista toliko kostaju i da im nije jasno zasto se ja zalim. Dakle oni su uoprno tvrdili da NIJE bilo greske. Ja sam u tim momentima prvo pomislio da je skrivena kamera. Nadugo zatim sam shvatio da je Telekom zona sumraka...
 
Mozda ja ne shvatam tematiku najbolje, ali covek kaze da su mu 3min u mrezi (i to dok je jos uvek imao "besplatne" minute) naplatili ~2000din. Kakve veze ima sa tim klonirana kartica, pretpostavljam da se svaki razgovor vidi na listingu, pa i sa klonirane kartice?

@Dzogani
Ne znam sta da ti kazem, da ih pitas po kom cenovniku su ti naplatili ta 3min? Koji je to lopovluk...
 
Dakle, koji je Vas konacan odgovor?[/QUOTE]

ISAJDER i B92 ;)
Bez sale,zar ne bi trebalo podici prasinu u medijima. Kopij tog listinga pa da im se javno postavi pitanje o KRADUCKANJU :smash:
 
Obrazlozenje im je da je paket sigurno probijem a da se taj "proboj" po randomu postavi na nekim pozivima. Ali u sustini bi trebalo da je precizno prebroje potroseni minuti. A za to imate softver.

p.s. Jos nema listinga za 064 a prosao je 10.ti??
 
Nazad
Vrh Dno