Šta je novo?

Sky Star 2

Imam problem,mozda je neko isto imao ovakvu situaciju:

Kad pokusam da pomerim antenu sa V-Box II, motor na anteni pocne da zuji,tako sekundu -dve i zujanje prestane,antena se naravno nije ni malo pomerila,a na V-Box II izbaci "Err 2" Jel su ovo simptomi da je motor crko (Strong) ili je nesto zaribalo pa se antena ne pomera ili je nesto trece?


Popravio sam.. NIJE MOTOR! Usla je voda u onaj pokretni deo (sto izgleda kao amortizer) i navoj je zardjao i naravno da motor nije imao snage da okrece antenu. Ocistio sam ,podmazao i radi kao sat :)
 
Jel može neko da mi ga gotovu listu kanala za Astru2? Odustao sam zadnji put jer je bilo previše hladno i rekoh ajde da pokušam još jednom :)
 
DVBViewer
Probao sam malopre i nikako da ubodem prokleti bulsat :( Rekoh ajde da probam postepeno...

Probam sam sa gotovom listom, namešten kanal Balkanika Music TV, parametri su isti kao i na http://www.lyngsat.com/packages/bulsatcom.html ali ne ide :(
 
Poslednja izmena:
Evo odskenirao sam sad, samo mislim da tu nema sve (ne koristim taj satelit). Izgleda da nije našao signal na svim transponderima, nije mi pozicioner najbolje naštelovan...
Nedavno smo drugar i ja kod njega lovili Hellas i dosta smo se zezali jer je tanjir bio potpuno raštelovan. Treba i elevaciju tada ubosti... Ako već imaš neku poziciju, mislim da ti je najlakše onda satfinderom pa da ideš malo po malo, satelit po satelit da se ne bi izgubio :).
 

Prilozi

  • Channels.zip
    116.5 KB · Pregleda: 21
Imao sam Thor namešten, mogu da probam ponovo da ga sredim. Dobra je ideja satelitet po satelit, probaću :)

Hvala.
 
Mi smo tako radili i onda nema greške, lako je, uvek znaš gde si, samo malo došteluješ da dobiješ max signal pa tešaš dalje.
 
Pitanje???

Ja sam pre 4-5 godina koristio ovu karticu ali kada sam odselio u bgd. zbog faxa ja je prodao, a svao oprema i dan danas cuci na terasi, e posto sam zavrsio sa faxom i vracam se kuci reko sto da ne iskoristim vec postojecu opremu i kupim ponovo karticu ali zelim prvo da cujem vase misljenje da li je ima svrhe kupovati posto sam nacuo nesto da se od skoro jako tesko otkljucavaju kanali i da li su HBO, Discovery itd kanali titlovani na srpskom.
podrav...
 
vec sam ti manje vise odgovorio, u drugoj temi, samo ti nisam rekao da je ubacivanje kljuceva manje-vise mrtav sport, ipak postoje neki nacini otvaranja zasticenih kanala, ali prica o tome nije dozvoljena, predpostavljam da ces lako izguglati o cemu se radi
 
Nazad
Vrh Dno