Šta je novo?

Sky Star 2

ej ljudi dali mi neko moze pomoci!!! imam graficku geforce mx420 64mb i ako kupim skystar2 dali cu moci prenjeti sliku sa kopjutera na tv. Jeli neko pokusavao sa ovom grafickom i kakva je sika na tv-u????
 
ej ljudi dali mi neko moze pomoci!!! imam graficku geforce mx420 64mb i ako kupim skystar2 dali cu moci prenjeti sliku sa kopjutera na tv. Jeli neko pokusavao sa ovom grafickom i kakva je sika na tv-u????

Možeš, slika solidna
 
ok renne hvala puno i takodje neo

sam jos nesto na ovoj ss2 sto hocu da kupim pise podrska za disqC1.1 nema za 1.2. sad me zanima jel radi i na 1.2???
 
Poslednja izmena:
Risiver je risiver, ne mogu te dve stvari da se porede.
Ako uzmeš diqec motor ne treba ti ništa više
 
ja znam ali u dilemi sam velikoj jer imam ponudu za resiver sve sa patchevima i kljucevima strongov za istu cijenu kao i karticu pa sam u dilemi sta mi je bolje

ti u resiver nemozes dodat svoje titlove jel tako?? i ovo oko motora me buni jel diseq nejboji motor ili ima neki boji od njega???
 
e tog stronga zaobiđi u širokom luku. Tu je SS2 10 puta bolja
 
sto sta mu fali, koje mane ima. pa koji onda valja

nisi mi odgovorio na ostalo oko titlova i motora,ili neznas o tome

u svakom slucaju hvala na ovim info!!!
 
Covece,o SS2 se jos uvek raspravlja,evo 3 godine vec! Definitivno je pobednik vremena!!!,)
 
u strong ne možeš dodavati titlove, ne možeš snimati program, loš SW, loše liste kanala i da ti ne nabrajam dalje.
Kupi DM500 kineza za 9-10k dinara i Bog da te vidi.
Postoje dve vrste motora, o tome sam naširoko pisao nekoliko puta, za tebe je bolje da kupiš diseq.
 
Imam 1.2m celicnu offset antenu sa dva LNB-a (Astra 19.2E i HB). Hteo bih da stavim jos jedan LNB na 1W zbog Digija.
Gde u Bg moze da se kupi multifeed sina sa kojom bi to odradio?

Pozdrav.
 
nigde, jedino da sam praviš
 
Imam ja za 4LNB-a shine.
 
Imam 1.2m celicnu offset antenu sa dva LNB-a (Astra 19.2E i HB). Hteo bih da stavim jos jedan LNB na 1W zbog Digija.
Gde u Bg moze da se kupi multifeed sina sa kojom bi to odradio?

Pozdrav.
Predpostavljam da ti antena nije blizu racunara zato sto insistiras na multifeed sini.Meni je na primer resenje rucni pozicioner kojim to regulisem.Naravno uslov svih uslova je da se antena nalazi u blizini racunara da ti to ne bi predstavljalo smaranje.
 
Poslednja izmena:
Predpostavljam da ti antena nije blizu racunara zato sto insistiras na multifeed sini.Meni je na primer resenje rucni pozicioner kojim to regulisem.Naravno uslov svih uslova je da se antena nalazi u blizini racunara da ti to ne bi predstavljalo smaranje.
Da, to mi nije prakticno jer moram da se penjem da bi dosao do antene.
 
E vozdra drustvo...Evo imam kod sebe sky star 2, 2.6D verzija, de mi recite jel ima neka bolja verzija kartice ovog tipa,cujem da je ova bolja u mnogim stvarima cak i od nekih novijih verzija, a eto uz ovu karticu sam dobio daljinski sa serijskim portom medjutim maticna mi ne podrzava serijski port pa da li se taj serijski moze zamijenit sa USB portom i da li ce raditi kako treba?
 
Kazu da radi,ja nisam uspeo da ga pokrenem...ustvari uspeo sam ali je Alt nesto stucao,brljavio i slicno.Problem je do drajvera bio koliko se secam.
Instalirao DVB Dream i bilo mi tesko u pocetku da se naviknem ali sad je opusteno...cak je cini mi se malo brzi od Alta.
 
Radi li kome altdvb na visti 32bit-a i kako?

Nadji i instaliraj Dvb Viewer 3.9.2.0 recimo i nema da te boli glava. Ta verzija na Visti 32bit radi odlicno. Naravno stavi "novije" drajvere.
 
Kazu da radi,ja nisam uspeo da ga pokrenem...ustvari uspeo sam ali je Alt nesto stucao,brljavio i slicno.Problem je do drajvera bio koliko se secam.
Instalirao DVB Dream i bilo mi tesko u pocetku da se naviknem ali sad je opusteno...cak je cini mi se malo brzi od Alta.
Probaj da nadjes odgovor na ex-yu team forumu :wave:
 
Postavio sam progdvb i kaze da nema ss2 kartice!?
Evo skidam 4.4.3 drajvere pa cu probati sa altdvb i dvbviewer-om
 
DVBViewer provjereno radi na Visti i sa starim drajverima. Imas i novu verziju DVBViewer-a 3.9.4.0. DVBDream isto radi na Visti a za ALT i Prog ne znam.
 
Problem je sto moraju da se instaliraju neki BDA driveri imate na gore pomenutom forumu diskusije o tome i naravno neki su naterali da radi na visti
 
Nazad
Vrh Dno