Šta je novo?

Sky Star 2

proki je napisao(la):
Ali zasto ne mogu da nadjem gde mi snima te fajlove. Napravio sam Inet folder na d: particiji ,ali tamo nema nista?

Vidim koristiš moj skynet. ;) Anyway po slici vidim da ti to ne radi kako valja.
Tu ti je mašina u pitanju. Skynet je osetljiv na takve stvari. Prebaci karticu u drugi pci slot.

Ovako taj isti skynet radi na mojoj staroj download mašini. P3 Coppermine 866mhz.
 

Prilozi

  • pip_madness.jpg
    pip_madness.jpg
    117.1 KB · Pregleda: 94
Poslednja izmena od urednika:
Alex303 Poydrav:...

na koji serve se ti kacis???
Ako nije Alice SAT posalji mi podatke o novom serveru...

Inace pri snimanju su resursi tako pojedeni da nema sta drugo da se otvara...
Bar kod mene...Intel BX440 Cel 900/100 i preko 448 MB rama...
Unapred zahvalan!!!
 
Hannibal je napisao(la):
:test: Evo mene zardjalog s glupim pitanjem.

Imam SS2 instaliran u masinu a nisam je koristio vec 2 godine. Dosadilo mi da vijam nove plug-ove, kljuce i sl.
No sad s novonadjenim entuzijazmom postavljam pitanje. Moze li ova kartica koristiti cemu. Koji software je za to potreban i gde se danas nalaze uputstva i ostale potrebne stvari. Kontam da su linkovi koje ja imam do sad vec tri puta bajati.
Nek me neka dobra dusa uputi gde da pocnem da se vratim u fazon.:S:

Ako hoces da gledas TV, pocni instaliranjem ProgDVB-a, a istovremeno instaliraj i podesavaj AltDVB.
Sto se linkova i saveta tice, uclani se na Elitesecurity i u BalkanSat PC DVB forumu http://www.elitesecurity.org/forum/101 pre svega pregledaj top ( sticky ) teme. Plug-inove potrazi u download sekciji skystar2info.com sajta.
 
arpix je napisao(la):
Alex303 Poydrav:...

na koji serve se ti kacis???
Ako nije Alice SAT posalji mi podatke o novom serveru...

Inace pri snimanju su resursi tako pojedeni da nema sta drugo da se otvara...
Bar kod mene...Intel BX440 Cel 900/100 i preko 448 MB rama...
Unapred zahvalan!!!

AliceSat na Astri 19e.

Pa i na toj mašini gde ja skidam su resursi pojedeni ali ne toliko. Ali ona mi služi samo za to.
 
proki je napisao(la):
Izgleda da sve kao radi ok, pokazuje mi da downloaduje nesto,ali nema nigde fajlova na HD. U ini fajlu sam mozda nesto pogresio. Hteo sam da mi snima na d: particiju. Evo u atachmentu pojasnjenja!
nisam skidao da vidim koju verziju koristiš ali skaynet skida po osnovnim podešavanjima u osnovni folder gde se nalazi iskanet.exe u foldere OK, Inkomplete i temp ranije verzije su morale biti startovane uz fodera skaynet koji mora biti na osnovi diska tj D:\skaynet\skaynet.exe ili neki drugi disk dok u novijim vezijama to nije bitno.
skini v.093

alex303 ovako podešen skynet nisam još video svaka čast.
molim te ako imaš vremena malo pojasni podešavanja u .ini datoteci tj. kako utiču povećanje ili smanjenje datih vrednosti pogotovu ovih par redova
uanpred hvala.
Kod:
# Vremenska ogranicenja protoka podataka (10000 = 10 sec.)
timeout_100k = 500
timeout_500k = 1000
timeout_1m   = 2000
timeout_5m   = 4000
timeout_10m  = 8000
timeout_50m  = 16000
timeout_100m = 320000
timeout_500m = 640000
p2p_add = 60000

mss=1500
tcp_timeout=300000
tcp_window=8M
tcp_buffer=32K

# Memorija
cache_max_block = 128k
cache_scan = 2000
cache_flush = 10000
 
Poslednja izmena od urednika:
bit je napisao(la):
alex303 ovako podešen skynet nisam još video svaka čast.
molim te ako imaš vremena malo pojasni podešavanja u .ini datoteci tj. kako utiču povećanje ili smanjenje datih vrednosti pogotovu ovih par redova
uanpred hvala.
Kod:
# Vremenska ogranicenja protoka podataka (10000 = 10 sec.)
timeout_100k = 500
timeout_500k = 1000
timeout_1m   = 2000
timeout_5m   = 1000
timeout_10m  = 2000
timeout_50m  = 4000
timeout_100m = 50000
timeout_500m = 60000
p2p_add = 6000

mss=1500
tcp_timeout=300000
tcp_window=8M
tcp_buffer=32K

# Memorija
cache_max_block = 128k
cache_scan = 2000
cache_flush = 10000


Evo prepravio sam. Inace to nije toliko bitno ako imaš veliki hard. To je vreme za koje će fajl koji se skida biti obrisan ako podaci prestanu da pristižu.
Podešavanja u skynetu su maltene nebitna. Bitno je kako je sistem podešen.
 
bojan_pfc je napisao(la):
radi li gde polsat,konkretno me zanima "animal planet" (ustvari ne gde vec scim)>?

Animal imaš na 7e - Digiturk i na 30w - Cabo, a polsat ne radi.
 
alex303 je napisao(la):
Bitno je kako je sistem podešen.
pa da onda preformulišem pitanje:
šta tačno pod tim podrazumevaš na koje faktore treba da obratim pažnju u organizaciji OS i hardvera pošto kod mene skaynet memory nikad ne prelazi 2500k i skoro nikada se ne dešava da skida više od 3-4 veće (preko 50MB) datoteke istovremeno.
na pr. najveći fajl bez greške je bio 108MB što znam da je loše.
računar koji skida je amd XP 1700+, DDR 256MB, OS XPsp2 drajveri za SS2 4.3.0
 
probajte orange skynet.najbolji skynet do sada.probao sam preko 20 verzija i sad imam 4-5 na racunaru ali orange je def. najjaci.za 2 meseca koriscenja nisam imao vise od 5-6 incomplete fajlova.ako ga nenadjete javite pa cu ga okaciti pa probajte.
 
Dzaba kad sam ja fixiran na (astra-hot) tako da od mog animala nema nista.U svakom slucaju hvala na informaciji TOMATO,lakse mi je bar znam da ga nema
 
Pa ako imas vremena okaci ga da ne trazimo po netu!!!
Mislim na Orange net...
I molim te opisi mi neke podatke sa kog satelia on skida podatke!!!
Pozdrav!!!
Unapred zahvalan!!!
 
O neee Opet!!!!

Kod mene je crn... D+, TPS, Multivision, :S:
A vratio se MTV paket!!! :)
Nadam se da je samo promena kljuca
Pozdrav!!!
 
Radi sve osim D+,e,osim.
 
Pored premiere radi i D+ ponovo,samo novi.....Au sta da se gleda sad,nije covek pametan....!
 
Malo objasnjenje za Francuske kamnale!!!

Francuska digitalna satelitska platforma TPS počela je sa testiranjem nove modifikacije kodnog sistema Viaccess PC 2.3 pod nazivom TPS Crypt 2.

Nova verzija TPS Crypta, koji je već sada među internetskim sat tv zajednicama poznatiji pod imenom TPS Crypt 2 trebao bi olakšati TPS-u borbu protiv piratskih emulatora i kartica. Prvi testovi dostupni su na satelitu Hot Bird na 13° istočno, na frekvenciji 10,758 GHz V, Symbol Rate 27500, FEC 3/4 i to na nekoliko filmskih kanala, a u narednim danima, ako će se modifikacija pokazati uspješnom, ona će postupno biti uključena i na preostalim TPS-ovim kanalima, prije svega na PPV kanalima Multivision.

Karakter nove modifikacije TPS Crypta je da se vrlo često mijenjaju tzv AES ključevi - u prosjeku svakih pola sata.

Preuzet sa PAYTV-a
Ako je ovo tacno ovi kanali ce malo duze ostati u mraku!!!:S: :S: :S:
Pozdrav svima!!!
 
Da ne skeniram bezveze jel Premiere paket na Astri ili na nekom drugom satelitu?
 
Ukoliko nemate DVB-S2 karticu, zaboravite na Premiere HD.
 
Desava mi se da na premieru ili samo sa njihovog provajdera krene slika na 5-6sek i zablokira sliku. Probao sam sa ukljucivanjem i raznoraznim kobinacijama vplug i s3emu kao i yankse ali i dalje se desava samo na tim programima, dok na D+ radi OK.
Sta je problem?
 
Bravo ,,BIT,, ali mi objasni samo da li se ove frekvencije mogu ukucati u na bilo kom kanalu na ASTRI (recimo onaj koji ne upotrebljavam). i sta znaci i gde se ukucava onaj broj 3/4 (Animal Planet (11758/H/ 27500-3/4).
 
proki je napisao(la):
Bravo ,,BIT,, ali mi objasni samo da li se ove frekvencije mogu ukucati u na bilo kom kanalu na ASTRI (recimo onaj koji ne upotrebljavam). i sta znaci i gde se ukucava onaj broj 3/4 (Animal Planet (11758/H/ 27500-3/4).
samo preskeniraj transpondere gledaj da imaš svežu listu transpondera i ništa ne ukucavaj dodatno posle menjaj audio pid na engleski ako ne razumeš španski ili nemački i to je to.
a ovo što sam stavio imaš na svakom specijalizovanom sat forumu.
 
kako recimo na SciFi kanalu, on je po defaultu na nemackom a nema mogucnost da se prebaci na engleski. Ima li nekog nacina da se prebaci na Engleski ?
 
nema, ne postoji poseban stream za engleski/original ton.
 
biće sci fi d+ od prvog juna nadam se da će biti engl. pid
 
poceli se gubiti kanali i blokirati ... sta to znaci?
 
evo imamo 1 jun ali nema D+, neverovatno je kako uvek nešto nedostaje:D
 
D+ ponovo radi
 
SciFi radi na Astri samo German
Da li nekome radi FOX na Astri ?
Pratio sam neke serije, a sad sipak :(
 
Opet ne radi D+ izgleda da su se opako promagupirali
 
The_Grunf je napisao(la):
radi, opet novi kljuc....
scfi u d+ ima i originalni audio

pozdrav

Kad je počeo scifi na D+ ?
 
Nazad
Vrh Dno