Šta je novo?

Sky Star 2

u AltDVB-u rade normalno, kod mene, oba preko CW-a i onaj na Hotu i onaj na Astri...
 
Sta je PMTCA u novom s2emu-latoru?
Zna li neko?
Cemu to sluzi?

Hvala
 
neznam cemu tacno sluzi ali treba to da iskljucis ako ti ne rade neki kanali
 
Da bi gledali Digiturk na 7E sa s2emu 1.23 iskljucite PMTCA.
pozz
 
kasljuc... elem vec nekoliko dana zaredom dolazim kuci i upalim talevizor na mom sokocalu da vidim sta se prikazuje u svetu, a ono uvek isti film recimo taquila 6 daje vuelo nocturno ( neki boza Film), taquila 5 isti film od kako sam dosao sa odmora.. ajd dobro mozda se njim svidja film ali ZASTO UVEK ISTA PESMA NA VECINI KANALA? Da napomenem da mi je antena fiksirana na 19.2 ako je to uopste bitno?

beginer in satworld
 
bre prijatelju ako ti se to nesvidja,ti stavi viljusku u tv pa gledaj GRAND SHOW:smash: ,a inace trenutno ti je na najboljem mestu fiksirana antena:d
 
citizen.sm je napisao(la):
a ono uvek isti film recimo taquila 6 daje vuelo nocturno ( neki boza Film), taquila 5 isti film od kako sam dosao sa odmora.. ajd dobro mozda se njim svidja film ali ZASTO UVEK ISTA PESMA NA VECINI KANALA?

Taquilla kanali u Digital+ paketu su PPV (Pay Per View), sto znaci da se svaki film / utakmica dodatno placa. Znaci na 65 eura kolika je osnovna mesecna pretplata u Spaniji za svaki film / utakmicu na Taquillama se placa po 10/15 eura :S:

Sa original pretplatom Taquilla i nije gledljiva, samo kada se naruci film, otvori se Taquilla sa tim filmom / utakmicom, to se plati i ponovo crno.

Filmski kanali u D+ paketu su Canal+, CINE+, bla, bla i ti kanali, gde se, kao sto se da videti, nista ne ponavlja.

Taquilla (sto inace znaci karta, za bioskop i tako to) i rade kao bioskop, nedelju dana se na svakoj prikazuje film, pa ko hoce, plati i odgleda.

A kada se gleda "alternativno" onda je sve stalno otvoreno, pa eto, dodjes do zakljucka da im se neki film svidja pa ga pustaju nedelju dana :)
 
probajte digiturk na 7E,ima dosta novih filmova.Ja nemam rupu na pozicioneru za 7 E ali je nekako namestim ali nesme nikako da duva vetar inace antena odeeee....
 
momci hvala na obavestenju... Pomislio sam da mozda im se na tekili pokidala tehnologija, pa se traka ponavlja, ili da je zaspao onaj sto prebacuje na druge filmove ;)

e sad opet pitanje...
Da li Canal de Historia (10979/V/ 22000-5/6) moze da dobije englesku pricu, supruga mi zna spanski iz serija koliko i ja portugalski iz BRANKA KOCKICE...
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel probao neko dvbdream 1.0 ?

Jako dobar program a podržava 19 pip. I sa svakog može da snima. Ovako to izgleda
 

Prilozi

  • pip_madness.jpg
    pip_madness.jpg
    165 KB · Pregleda: 94
Poslednja izmena od urednika:
PIP-ove mozes da palis samo sa jednog transportera,kao u ALTDVB-u ili mozda moze i sa razlicitih?
 
Samo sa jednog transpondera naravno.
 
moje misljenje je daje DREAM za ALT malo dete pa na kvadrat,ustvari nemora na kvadrat posto za alt treba malko vise vremena da se namesti:guitar:
 
Ma Alt je najbolji tu nema sumnje. Od kad je izašla verzija 2.0 od tada samo njega koristim. Pogotovo poslednja 2.1 verzija. Mali, brz, odličan interface, hdtv radi besprekorno.

Ali zanimljivo je 19xPIP za dvbdream.
 
Može teorijski da otvori 19 PIP , a da li ima slike tada ne svim kanalima i koliko skremblovanih može da otvori u isto vreme a da ne trza i kakav komp ti za to treba?
probao bih ga ali prvo moram da skinem neke drajvere jače od 4.2 Dream sam skinuo.
Kažu da radi sa xtra dgraberom na astri ali samo jedan pid i EPG dok na hotbirdu kao i Prog dvb radi sa tri pida simultano i EPG, to je jedini razlog da ga probam.
pozdrav.
Alt je za sada za mene najbolji brzo se startuje i jako brzo menja kanale i upšte nije težak za podešavanje dve tri stvari se nameste i radi.

p.s.
xtra graber skida muziku sa naravno xtra kanala uz istovremeno preimenovanje i transformaciju u mp3 na sva tri kanala istovremeno.
 
Poslednja izmena:
ljudi, trebam pomoc!!! U koju rupu ili kako da okrenem rucni pozicioner da bi nasao amos i sirius???? Hvala
 
bit je napisao(la):
Može teorijski da otvori 19 PIP , a da li ima slike tada ne svim kanalima i koliko skremblovanih može da otvori u isto vreme a da ne trza i kakav komp ti za to treba?
probao bih ga ali prvo moram da skinem neke drajvere jače od 4.2 Dream sam skinuo.
Kažu da radi sa xtra dgraberom na astri ali samo jedan pid i EPG dok na hotbirdu kao i Prog dvb radi sa tri pida simultano i EPG, to je jedini razlog da ga probam.
pozdrav.
Alt je za sada za mene najbolji brzo se startuje i jako brzo menja kanale i upšte nije težak za podešavanje dve tri stvari se nameste i radi.

p.s.
xtra graber skida muziku sa naravno xtra kanala uz istovremeno preimenovanje i transformaciju u mp3 na sva tri kanala istovremeno.

I u praksi otvara 19 100%. Samo je problem što nemam nijedan transponder na kome ima 19 skremblovanih kanala.

Ona slika od gore. To je snimanje skremblovanih kanala. Opterećenje je nekih 80%. Kad se ne snima 50 do 60% na mojoj mašini. Naravno da je potrebna jača mašina ali ne i preterano jaka.
 
Labud je napisao(la):
ljudi, trebam pomoc!!! U koju rupu ili kako da okrenem rucni pozicioner da bi nasao amos i sirius???? Hvala

gledano otpozadi u zadnje 2 rupe levo.
 
MyTheatre je odlican (OSD, dvb titl), samo je skup, 35 evra...
 
Ali je i trom. Ima dosta nepotrebnih opcija interface je baš neugodan.

Po meni ovako bi izgledala top lista.

1. AltDVB 2.1
2.
3.
4.
5.
6. DvbViewer Pro
7. DVBDream
8. SkyView
9. MyTheatre
10. RitzDVB
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17. ProgDVB :D
 
Poslednja izmena od urednika:
ne bih ja ProgDVB postavio tako nisko dao bih mu počasno drugo mesto jer
program neverovatno lako prima i komunicira sa raznovrsnim plugin-ovima i retko kome da nije bio prvi prog te namene u upotrebi.
pozdrav.
 
radi li gde polsat,konkretno me zanima "animal planet" (ustvari ne gde vec scim)>?
 
Gde gresim

Izgleda da sve kao radi ok, pokazuje mi da downloaduje nesto,ali nema nigde fajlova na HD. U ini fajlu sam mozda nesto pogresio. Hteo sam da mi snima na d: particiju. Evo u atachmentu pojasnjenja!
 

Prilozi

  • prikaz.rar
    281.9 KB · Pregleda: 108
E da i ja sam se zezao sa ovim!!!
Download gomilu djubreta sa satelita!! :d
Nadje se nekad i nesto dobro!!!;) Sa kojih mozes skidati a da nije AliceSat???
Eeee i naravno da je Astra 19.2 ili HB???

Inace si dobro podesio ini!!!
 
Pa ono jest

arpix je napisao(la):
E da i ja sam se zezao sa ovim!!!
Download gomilu djubreta sa satelita!! :d
Nadje se nekad i nesto dobro!!!;) Sa kojih mozes skidati a da nije AliceSat???
Eeee i naravno da je Astra 19.2 ili HB???

Inace si dobro podesio ini!!!

Ali zasto ne mogu da nadjem gde mi snima te fajlove. Napravio sam Inet folder na d: particiji ,ali tamo nema nista?
 
Moras rucno da napravis i foldere Incomplete i \Inet\Temp jer on ne pravi foldere.Imas dosta izgubljenih paketa (crvene linije).Za ovakvu vrstu sporta najboje je pikirati odredjene stvari kao npr. mp3 i cekiras samo njega sve ostalo pomeris ili iso ili exe ili sta vec.Drugo, najbolje nista ne raditi u pozadini (znaci samo skynet i nista igre,prckanje po hardu a posebno ne otvarati temp da vidis sta stize).Dovoljan je jedan izgubljeni paket i od file-a nema nista.File-ovi koji su vec izgubili neki deo najbolje odmah brisati.
 
Poslednja izmena:
:test: Evo mene zardjalog s glupim pitanjem.

Imam SS2 instaliran u masinu a nisam je koristio vec 2 godine. Dosadilo mi da vijam nove plug-ove, kljuce i sl.
No sad s novonadjenim entuzijazmom postavljam pitanje. Moze li ova kartica koristiti cemu. Koji software je za to potreban i gde se danas nalaze uputstva i ostale potrebne stvari. Kontam da su linkovi koje ja imam do sad vec tri puta bajati.
Nek me neka dobra dusa uputi gde da pocnem da se vratim u fazon.:S:
 
Nazad
Vrh Dno