Šta je novo?

Sky Star 2

Najavljeno je da ce za par dana opet D+ proraditi na Astri piratski
 
Poslednja izmena:
za sada je Hispa sat i tv cabo zakon sto se tice filmova i serija, a za multiviziju radu AU vec neko vreme
 
fala lepa na informacijama, tamo sam se vec prijavio i pratim, koliko toliko ...
svidja mi se sto ovde dosta brzo dobijes odgovor
za svaku pohvalu
 
citizen.sm je napisao(la):
fala lepa na informacijama, tamo sam se vec prijavio i pratim, koliko toliko ...
svidja mi se sto ovde dosta brzo dobijes odgovor
za svaku pohvalu
samo ti sve to lepo isprati i kad sve skontas,kupujem i ja karticu :D
 
gde da se obratim za kupovinu sine na kojoj stoji dva LNB zbog HOTBIRD, kod Nas u Mitrovici nisam nigde nasao? imam vec jedan konvertor sa dva izlaza... elem posto su mi matorci u Osterreich, pa ih zanimaju nemacki kanali i kod njih je analogni receiver, a ja nebi sad da stavjlam motor posto mi je antena nezgodno postavljena na terasi...
 
pa nemoras da kupis u mitrovici nadji preko neta ili oglasa i naruci city-jem da ti isporuce to te na cenu kosta nekih 300 din pa i ako narucis iz nisa ili beograda isti djavo
 
da citizen.cm mozes da stavis tri lnb-a pa da imas astru hot i eutel w2,

merline kako znas??? citas satnicu ili gledas?
 
citizen.sm je napisao(la):
gde da se obratim za kupovinu sine na kojoj stoji dva LNB zbog HOTBIRD, kod Nas u Mitrovici nisam nigde nasao? imam vec jedan konvertor sa dva izlaza... elem posto su mi matorci u Osterreich, pa ih zanimaju nemacki kanali i kod njih je analogni receiver, a ja nebi sad da stavjlam motor posto mi je antena nezgodno postavljena na terasi...

Nije mi samo jasno kako nigde u SM nisi našao to šta ti treba :wall:
Ja znam bar tri čoveka koji prodaju opremu (jedan je poprilično korektan, dok druga dva deru), tako da cinjaj bolje, ili se obrati na PM.

:wave:
 
Arandjelovcanin je napisao(la):
da citizen.cm mozes da stavis tri lnb-a pa da imas astru hot i eutel w2,

merline kako znas??? citas satnicu ili gledas?

Nekako im je sve crno.
 
Voleo bi da si u pravu, ali po pregledu nekoliko foruma, ovoga puta su promenili kompletan firmware na karticama, pa će trebat malo vremena da se provali kako stvar sada funkcioniše.
 
Da na zalost, tako nesto :trust:

Ali zato bi ovih dana trebalo da dodje DigiTurk paket od 60ak kanala na W3 :)
 
Poslednja izmena:
citizen.sm je napisao(la):
gde da se obratim za kupovinu sine na kojoj stoji dva LNB zbog HOTBIRD, kod Nas u Mitrovici nisam nigde nasao? imam vec jedan konvertor sa dva izlaza... elem posto su mi matorci u Osterreich, pa ih zanimaju nemacki kanali i kod njih je analogni receiver, a ja nebi sad da stavjlam motor posto mi je antena nezgodno postavljena na terasi...
ako imaš mogućnosti $ zovi majstora i obavezno stavi motor jer ćeš čim dobiješ sliku poželeti da vidiš šta još ima na nebu a dobro podešen samohodni pokretni sistem je rešenje za start.

svi programi se mogu pratiti sa SS2 preko Car*Shar**-a za malo $
 
Poslednja izmena:
Sa satdudeza:

The admin of secados.es has just confirmed it is working...
Darkness is over...let the games begin...a rain of firmwares would be nice.
People all over spanish and portuguese foruns report that this is not a fake.
Great news
Isprobano na mvision risiveru

D+ razbijen
 
Poslednja izmena od urednika:
Završio je s poslom sad kuca, pa će da javi da li mu se echolite digao iz mraka. :d
 
nemoze da stane !!!
probao sam u echolite i echostar 770, pa sam probao u 790 i na kraju u echolite 880 sa Mr modulom i neeeceeeee
mislim nemoze da stane malko je poduzi
 
Izgleda ne ide vise nista.Test period je zavrsen i sad moze samo sa original karticom da se gleda.Sve je kodirano:(
 
Sad sam se vratio sa odmora polu garav, posto je pola vremena padala kisa da ni hodze nisu pevale u pet i vidim da je Merlin upotrebio carobni stapic... A gde si ga navbavio, treba mi za moju kreditnu kraticu da je omadjijam?
 
Imam jedan programator za kartice ostao mi iz vremena kad je programiranje gold kartica bilo u modi, pa možeš da probaš. :D
 
e ja nisam golden boy al nastojim da postanem... prakticno sam odustao od ugradnje novog lnb za hotbird jer ovde sad imam dovoljno kanala, jer za gledanje tel imam vremena samo uvece kad dodjem s'posla.tako da ovde imam pun ocin onog sto mi treba... obozavam opstanke... Jos jednom zahvaljujem Merlinu i ostalima na svesrdnoj pomoci, jer toga u svetu sve manje ima...NET RULES Ovo sam malo kivan na svet, jer mi komsija kod lokala pocupao kabl za wireless DEBIL
 
citizen.sm je napisao(la):
he o gold kreditnoj...jel poskupeo 042 dial up?
Moze li mi neko reci,koji program radi ok sa dual core intel procesorom za skidanje fajlova sa satelita,skynet mi ne radi,ili ne koristim pravu verziju?
 
Koliko ja znam a dešavalo mi se na amd xp1700 bla ne radi svaka verzija probaj skinuti bar 3, 4 verzije pa probaj.
 
Spacemaster je napisao(la):
Moze li mi neko reci,koji program radi ok sa dual core intel procesorom za skidanje fajlova sa satelita,skynet mi ne radi,ili ne koristim pravu verziju?

Nijedna verzija skyneta ne radi sa DC i HT procesorima.
Sreca pa se HT moze iskljuciti iz biosa. U skynet.ini ima stavke number of cpus`s ali izgleda da program to ignorise.

SkyGrabber, IP/DVB Streamreader, ProgDVB file grabber, i Manna rade ali po efikasnosti daleko ispod skynet-a.
 
Pozdrav!!!

Zna li neko neki dobar free Download Sat a da to nije AliceSat na Astri!!!

Posto se odatle skidaju samo neki spanski i italijanski softveri!!!

Neki Sat sa koga mogu skidati MP3 ili eventualno neki programi???:D
 
Nazad
Vrh Dno