Šta je novo?

Sky Star 2

moras da pazis na IRQ.SS2 nesme da ga deli sa grafickom.
 
E stigao mi ATI Wonder daljinski i posle malo problema sa instalacijom ATI multimedia centra jer je prijavljivao neke dll greske sad je sve ok.Nego zanima me posto sam poceo da podesavam precice za pluginove sta vama stoji podeseno na slovima daljinskog kao precice da vidim da i ja sebi napravim mozda neki dobar raspored posto ne mogu nikako da se odlucim sta da stavim u precice
 
ima li ko volje da pojasni sta ovo tacno znaci jer sam postavio plugin, radi kao i oni pre njega.Nista novo, ili ne umem da ga koristim u potpunosti.

NEW FEATURES IN VERSION 1.21:
- Some fixes for N@gra2 (thanks @giver for info & testing in NA)
- Correct saving of Nagra providers in softcam.
- PMT, CAT reading.
- Options for AU On, Off.
 
најсвеобухватнији сајт на ког сам наишао у вези сателитске телевизије јесте на руском је али мислим да свима може да послужи без обзира колико познају ову тему.
(www.gs.ru) а поготово за почетак (www.gs.ru/info/si/SS2graph.html)

delija_sever031 je napisao(la):
Kako memorisati kanale iz progdvb- a na ATI wonder daljinac da budu na brojevima?
нисам детаљно читао али погледај
(http://www.gs.ru/info/si/RemotePC.html)
 
Poslednja izmena od urednika:
Ruski pojma nemam ali ono sto sam uspeo procitati sve su uopstene informacije o daljinskom a objasnjenje za moj problem nisam nasao.Problem je sto nece da mi se pojavi providna lista kanala na ekranu kao sa original ss2 daljincem a nece ni da memorise kanale na brojeve na daljinskom
 
немам ати, али , да ли си поставио плуг ин можда ти ово може олакшати, прочепркај мало по гуглу (http://remotew.free.fr/plugins.htm)
 
Sve sam ja pluginove instalirao i podesio,podesio sam i daljinski za progdvb ali ne za sve podesio sam ono tipa full screen,restore i tako to ali nisam jos kako da mi se pojavi providna lista kanala i da memorisem kanale na brojeve kao sa originalnim ss2 daljinskim
 
deinstalirao sam sve zivo u vezi ss2 i sad kad pokusam da je ponovo instaliram desava se sledece, kad kliknem na ''install" pojavi se
"Install must remove your current version of this software-
-before proceding.
Proceed with unninstall? kliknem na "Yes"

Pojavi se: "Unable to locate the instalation log file-
-C:\Program Files\Technisat DVB\uninst.isu
uninstalation will not continue

I sta sad? prevrnuo sam ceo comp i uvezi technisata nema nista,jedino u
""Add or remove program"" stoji-
- technisat dvb receiver ali 0Mb i to ne mogu nikako da izbrisem isto mi izbaci Unable to locate the instalation log file-
-C:\Program Files\Technisat DVB\uninst.isu
uninstalation will not continue sta da radim ?? probao sam i u safe modu!
 
Ja imam onaj malo veci daljinski za ss2 i nema nigde gml fajlova za njega tako da koristim one od malog sto radi nedaj boze lose- moze da se smanji i pojaca i gore dole jedan po jedan kanal, da moze da startuje progdvb...
mucio sam se mesec dana i digao sam ruke... Ako neko ima resenje nek mi kaze hvala unapred!
 
da bas taj tts35ai

znas kakav je smor kad menjam kanale i moram svaki redom da otvorim sa liste a ako tipkam brzo da preskace cesto se desi da se zaglavi progdvb
 
Poslednja izmena od urednika:
delija_sever031 je napisao(la):
Sve sam ja pluginove instalirao i podesio,podesio sam i daljinski za progdvb ali ne za sve podesio sam ono tipa full screen,restore i tako to ali nisam jos kako da mi se pojavi providna lista kanala i da memorisem kanale na brojeve kao sa originalnim ss2 daljinskim

Jel ima ko ovaj ATI Wonder?DA moze da pomogne?
 
Ljudi imate osd i "prolazis"kroz liste kanala jako brzo.
 
Znam da ima osd jer sam takve providne liste aktivirao pomocu daljinskog ss2 originalnog ali ovde kad podesim na ATI Wonder nece da mi izbaci providnu listu
 
Poslednja izmena:
kod mene providna lista uopste neradi ni sa daljincem ni bez, neznam kako to da namestim... komsija moram da te nadjem da mi pokazes to...
 
Arandjelovcanin je napisao(la):
znas kakav je smor kad menjam kanale i moram svaki redom da otvorim sa liste a ako tipkam brzo da preskace cesto se desi da se zaglavi progdvb[/Q


правио сам неке гмл послаћу ти на мејл па види, мрзи ме да правим комлет.
што је најсмешније тај TTS35AI има као више дугмића а ако си приметио горе и доле имају исту фреквенцију као и + и - прог, а лево и десно као
+ и - волуме, а она последња 4 уопште не дају знаке живота.
 
Poslednja izmena:
evo mail: [email protected]

neznam kako da nabudzim da bude kao na tastaturi recimo kad odaberem kanal da opalim ok i da ga ukljuci , a recimo na tv da mi da full screen
 
Poslednja izmena od urednika:
Arandjelovcanin je napisao(la):
kod mene providna lista uopste neradi ni sa daljincem ni bez, neznam kako to da namestim... komsija moram da te nadjem da mi pokazes to...

prvo budi siguran da si odabrao kodek sa prikazom koji nije Video Render (Settings/Audio and Video/DirectShow, u listi TV chanels izaberi Elecard, a u onoj desnoj listi odaberi VMR9). Takodje proveri da nije iskljucen prikaz u OSD, znaci Settings/OSD Settings, trebalo bi da su chekirane sve opcije, najbitnija Channel List... Ako je sve tako onda pritiskom na slovo L na tastaturi se dobija lista providnih kanala, sto je posle lako namestiti i na daljinskom :)
 
nema razlike, ako je graph dobar, znaci treba ti graph da moze da radi na VMR9 na primer
 
gorang je napisao(la):
prvo budi siguran da si odabrao kodek sa prikazom koji nije Video Render (Settings/Audio and Video/DirectShow, u listi TV chanels izaberi Elecard, a u onoj desnoj listi odaberi VMR9). Takodje proveri da nije iskljucen prikaz u OSD, znaci Settings/OSD Settings, trebalo bi da su chekirane sve opcije, najbitnija Channel List... Ako je sve tako onda pritiskom na slovo L na tastaturi se dobija lista providnih kanala, sto je posle lako namestiti i na daljinskom :)

Jao da ti ovo ne napisa ko zna dokle bi se mucio.Meni nije bilo ovo sve lepo podeseno i zato nije hteo da mi prikaze providnu listu kanala ali sad sa ATI Wonder daljincem sve funkcionise super i bez problema.Resen i ovaj problem sa prebacivanjem kanala
 
probaj ovaj graph...
 

Prilozi

  • tv.CyberLink Video and Audio VMR9.rar
    632 bajta · Pregleda: 107
Probao sam i nece meddjutim oce sa elecardom ali secka i slika i ton kao da slusas gramofon sa izgrebanom plocom!!!
kako da podesim elecard da radi normalno???

kako da dobijem na drugi nacin providnu listu ako ovako nemoze?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam umesto VMR9 izabrao VMR po uputstvu gore napisanom i meni je onda proradilo bez problema ali radi i sa VMR9 ali nekad nece da se upali
 
Nazad
Vrh Dno