Šta je novo?

GeForce GTX 460 thread

cekaj, odustao si od GTX465? :d
 
Najbolji GTX460 i očekujem da će ga novosađani ponuditi uskoro:

novi sad je definitivno zadnja rupa što se tiče svih PC komponenti koje nisu socijala, definitivno najgori grad za živeti ako se bar malo razumeš u komponente i znaš šta hoćeš. ja sam kao zadnju stvar u ns-u uzeo DVD rezač, pošto to jedino i ima od potrebnijih komponenti, a što se tiče procesora, grafičkih to je najbolje iz bg-a poručivati. jer u ns-u nikad nemaju prvih par meseci ali zato mogu da se "dogovore" sa tobom na tvoju dodatnu štetu da to nešto nabave. teški ljigavci u svim prodavnicama i zato ih treba izbegavati

ne znam jel bilo već
http://www.legitreviews.com/article/1364/1/
 
Poslednja izmena:
Jednostavno mi se ne sviđa ova varijanta bez hladnjaka na memoriji (Palit&Gainward), takođe sa MSI-jem imam samo loša iskustva. Tako da će najverovatnije da se čeka neka Gigabyte ili EVGA 460-ca.
 
Kontroverzni Palit je organizovao promociju sopstvenih GTX 460 kartica i kao sto moze da se vidi odavde koristili su retail kartice bez hladnjaka na VRM sekciji.

1806r.jpg


GTX 460 se tako dobro i lako overklokuje da sad i azijske barbike to rade k'o od sale ;)

1813v.jpg


Kompletan tekst je na sledecem linku:
http://vr-zone.com/articles/product...nic-gtx-460-sonic-platinum/9404.html?doc=9404

Za kraj nezavisni snimak termokamerom s fokusom na VRM oblast GTX 460 u full loadu - hot...

desktop2010071513355875.jpg
 
To je temperatura naponske sekcije, parce aluminijuma zalepljeno preko mosfeta bi to sve resilo....
 
GTX 460 1Gb me oduševila, prva grafa posle dužeg vremena. SLI ne gine.
 
Asus izgleda odlično ali još uvek ne nude model sa 1Gb memorije...
 
Sparkle , za sada, jedini nudi model sa 2gb rama.
 

Pa za sve trenutno igre je overkill... memorije ti treba samo onoliko koliko igra zauzme a to zavisi od rezolucije i igre/detalja jedino...
Ja jedino u nekoj 3-ple SLI kombinaciji vidim neki smisao radi testova u nekoj ekstremnoj rezoluciji...
 
izmedju GTX460 na 768 i 1024 nisu samo razlike u kolicini memorije, pa je ova druga mnogo bolja kupovima za par desetina eura vise dobije se brza krtica...
 
po testovima sto sam gledao , razlika je do 10fpsa na 1680/1050 4XAA
 
Ja ne videh SLI na tvom linku
 
Prve dve slike su sa 2 graficke u kucistu, a imas skorove u 3d mark vantage, sa gpu-z validacijama. Mozes kliknuti na svaku sliku da uvelicas. Ne kapiram kako ne vidis ?
 
Ne vidim slike, samo vidim sa single kartama. I u IE i u FF :(
 
Nema skorova za SLI :).
 
koliko vidim na zadnjoj slici u GPU-Z stoji Nvidia SLI Disabled?!?
 
Pa zadnja slika i nije SLI nego sa jednom evga gtx 460 kartom, ali prve dve slike jesu. Uostalom, ceo thread je ovde, a rezultati za Vantage i Heaven Benchmark su na 11-oj strani.
 
ispade na kraju da je ovo najbolja nv dx11 karta,ako se gleda odnos cene i kvaliteta...

ako cene kod nas budu kao u inostranstvu,bice veselo...

SLI kida za male pare...
 
Nazad
Vrh Dno